Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

23 lut 2009, 20:36

Ragazza to moze nie od leku? jak zostały 4 tabletki to wziełabym do konca. a nie napisałaś czy brałaś coś osłonowo? bo żołądek może wtedy boleć.

ananke super że z małym lepiej - czyli to sensacje brzuszkowe były.

mój maluszek też teraz marudził i płakał, dałam espumisan i teraz śpi...a już pora kąpieli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

23 lut 2009, 20:50

hej :-D

ja się dopiero melduje bo do 14 byliśmy w szpitalu mały miał badania i szczepienia
dzielny chłopak nie płakał :ico_brawa_01:
a jak przyszliśmy do domu to dałam mu cyca i zasnęłam obudziłam się o 16
wpadła siostra poszła o 19 i cały dzień zleciał :-D

mały wczoraj miał pobudkę od 1.30 do 4.00 , leżał patrzał się, jadł i srał i tak cały czas

marcia foteczki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ananke i co jak tam mały??
byliście u lekarza??

jedwabna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla męża , że ci tak ładnie pomaga
no i super , że juz z cyckami lepiej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ragazz to bardzo fajnie miałaś
prywatna klinika i wszystko za darmo
no super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Beatriskurde widzisz ja jem cały czas smażone i dal małego nic nie jest
tu nawet jak w szpitalu byłam to dawali do jedzenia smażone jedzenie
pomarańcze, kapusty
jadłam , małemu nie zaszkodziło a wiec bardzo dobrze :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 lut 2009, 22:30

manenka pisze:adłam , małemu nie zaszkodziło a wiec bardzo dobrze
to super.. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
manenka pisze:tu nawet jak w szpitalu byłam to dawali do jedzenia smażone jedzenie
pomarańcze, kapusty
co kraj to obyczaj..

[ Dodano: 2009-02-23, 21:32 ]
manenka pisze:marcia foteczki super
dzięki.. :-D :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

23 lut 2009, 22:34

witam :)
ja to nawet nie mam czasu wejść na kompa :ico_noniewiem: , doczytałam Was, ale nie pamiętam nawet nie wiem komu co odpisać, także wybaczcie :ico_sorki: , tyle co pamiętam
Marcia, ananke super fotki :ico_brawa_01:
gaga, życzę Wam zdrówka i szybkiego powrotu do domku
u mnie jest brat i babcia, także dużo czasu spędzamy razem

synuś od wczoraj wieczora jakiś niespokojny chyba ma kolki, bo strasznie płacze :ico_placzek: , wczoraj wieczorem dałam mu plantex to potem ból chyba minął i spał od 21 do 5.15 ,
teraz mama go ululała i niby śpi, mam nadzieję, ze będzie dobrze, biedny strasznie się męczy nie mogę patrzeć jak tak płacze, on zaraz cały się czerwony robi i tak płacze, otwiera buzię jakby wstrzymywał oddech aż się boję :ico_placzek: , kupki dziś nie robił :ico_olaboga: , może dlatego go brzuszek boli, sama nie wiem :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

23 lut 2009, 23:35

Beatris60 pisze:a nie napisałaś czy brałaś coś osłonowo
brałam osłone Trilac
no nic zaryzykuje i przestaje brac bo juz leci ze mnie z dwóch stron a na ulotce jest napisane ze mogą być takie skutki uboczne

dobranoc uciekam spac i zycze wszystkim spokojnej nocki :-)

[ Dodano: 2009-02-23, 23:36 ]
a zapomniałam dodac ananke, marcia superowe foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

23 lut 2009, 23:46

Ragazza555 pisze:a zapomniałam dodac ananke, marcia superowe foteczki
dzieki dzięki :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-23, 23:14 ]
to ja sie tez żegnam..budzę mała na jedzonko i poxniej mam nadzije pospimy troche :-D :-D

[ Dodano: 2009-02-24, 08:12 ]
witam z ranka u nas nocka super dwie pobudki i spanko :-D probowałam ja połozyc do łóżeczka ale zasnęłam chyba szybciej od niej :-D

[ Dodano: 2009-02-24, 08:12 ]
dzis moze uda mi sie troszke na macie poćwiczyc :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 lut 2009, 09:13

Ragazza555 pisze:a zapomniałam dodac ananke, marcia superowe foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzięki dzięki :-)

hej hej :-)

melduję się... wieczór mieliśmy w miarę, Maluch troszkę kwilił po kąpanku i jedzonku, ale zasnął :ico_sorki: w nocy wstawał tylko na jedzenie i od razu zasypiał :-D
mam nadzieję, że dzis łagodniejszy dzionek będzie dla jego brzuszka :ico_sorki: wtedy mi też łatwiej będzie :ico_sorki:
no i chciałabym zacząć te gruntowne porządki, bo teściowa juz we czwartek będzie :ico_olaboga: :-D Krzysiek mnie oczywiscie karci, że mam się nie wysilać, itd, że mama do dziecka przylatuje, żeby się nacieszyć, ale wiecie... teściowa, to teściowa, nawet, że dopiero przyszła :-) :-D

więc jak mi się uda, to brykam na mały spacerek koło południa... no i w między czasie sprzątam, sprzątam :-D

a jak tam u Was?? jakie plany na dziś?? :-)

[ Dodano: 2009-02-24, 08:13 ]
Marcia77, hej hej :-) suprr, że jesteś :-) :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: ?? :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

24 lut 2009, 09:45

ananke pisze:a jak tam u Was?? jakie plany na dziś??
no ja tez mam podobne plany jak Ty Anus..niesety do mnie tez tesciowa zjeżdża wiec tzreba porobic porzadki zeby nie było ze sobie nie radze.. no i spacerek tez w planach bo temperatura znosna i nie pada..

a wczoraj mnie tesciowa znowu swoja teoria rozłożyła na łopatki..bo mowilam ze mala taka niespokojna przy prawym cycy to stwierdzla ze moze jej mleko nie smakuje po witaminach kt ja zazywam..jasne...zwłaszcza ze z lewego pije..no i wit zazywam od samego poczatku...dlatego niezbyt sie ciesze ze przyjezdza jak ma mi takie teorie wymyslac...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

24 lut 2009, 09:47

witam :)

u mnie to samo co u was małą dopadły kolki ehhhh i placz i placz ale proszek troisty poaga bo sie uspokoila ale w nocy pobudka co 2 godizny;/

teraz sie zdrzemnela a rano strzelila kupe po 3 godzinnym marudzeniu

ja zrobilam nowy system w kompie i cos po malu chodzi gupi ten home vista ze szok! zaraz na nk wrzuce fotke z nową fryzurka :-D a potem chyba pojade o baby fany:) mam ochote pokupywac ciuszkow juz na 74 i 80 :-D bo wszystko za małe mimo ze ma 60 cm a 68 rozmair juz maly

[ Dodano: 2009-02-24, 08:48 ]
Marcia77, wiesz z emoja tez ostatnio cos prxzy cycu nie spokojna ssie ssie i zaraz wyje .,...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

24 lut 2009, 09:51

Marcia77 pisze:zeby nie było ze sobie nie radze..
no właśnie, ja też z tej okazji :-D
zresztą moja wcześniej, jak byłam jeszcze w ciąży to mówiła, że przyjedzie na pól roku mi pomóc :ico_olaboga: to się wtedy zarzekłam, że mam dwie ręce i chłopa i na pewno, na pewno, serio, serio na pewno dam radę :-D i że ma w gości na chwilę przyjeżdżać :-D


Marcia77 pisze:ze moze jej mleko nie smakuje po witaminach kt ja zazywam
niee, noo, ja bym to w kąt odrzuciła i zapomniała jak najszybciej :ico_sorki:


milutka204 pisze:zaraz na nk wrzuce fotke z nową fryzurka :-D
tutaj też proszę, bo kurna nie mam juz nk :-D i nie popatrzę, a pierwsza krzyczałam za tą fotką :ico_sorki: :-D

milutka204 pisze:ale proszek troisty
a co to? :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość