Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

27 cze 2007, 17:24

No mnie zmogło na 2 h , miałam się przespać 15min :ico_zly: oczywiscie lezałam na kołdrze i wszedzie miałam powciskane tone poduszek bo normalnie to mnie wszytsko boli jak leże. Nogi mi też puchną i czuje się jak słonik, a dzisiaj to mi wszystko z rąk leci więc się az ze złości popłakałam :ico_placzek:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

27 cze 2007, 17:49

Cześć słonka !!!!
Ale sie napisałyście. Chciałam wam odpisać ale cos się mi z formum popsuło i nie mogłam tego zrobić.
Anitko tak tą piane mieszasz delikatnie ze składnikami, a na przyszłość taka porada ciachowa, zawsze jak mieszasz piane z ciastem albo ciasto z pianą robisz to bardzo delikatnie i bez maszyn, bo piana ma zazadanie spulchnić ciacho, a tak to opada i wszystko na marne, i z mężuniem stwierdziliśmy jednogłośnie, wiecej treuskawek, powciskaj je nawet, bo ciacho wyrasta bardzo i tylko na wieszku jest owocowo ciachowe a potem jest suchota,. Ale jest dobre !!!!!!!!!!
Marta 27 superasty pomysł: Mój termin jest 27 sierpnia i czekamy na Kubusia albo Sofije.
No może tym razem pójdzie.
:-D

[ Dodano: 2007-06-27, 18:10 ]
hurraaaaaa!!!!!!!!!! Działa to teraz mogę popisać bez obaw.
Ja też dziewczynki czuje się fatalnie, nie widać po mnie ale jest bleeeeeeeee, i jeszcze ten katar i kaszel od niedzieli, ale dzisiaj już czuje się 1000 kroć lepiej.
Wyjść z domku nie mogę bo znowu niesamowite upały 40 st. a mężunio pracuje jak wściekły i od niedzieli nosa nie wyściubiłam z domku, a takie miałam plany. :ico_placzek:
Martuunia trzymamy kciuki za ciebie i maleństwo.
Pruedence, pytałam się gdzie zdjęcie robione, bo kocham góry i jak widze takie piękności z tobą to az krzyczeć się mi chce jak pięknie musiało być tam !!!!!!!!! Masz super. Uważaj z tymi zmiekkczaczami, bo są bardzo uczulające, moj mężunio się tak nabawił podrażniejń na skórze.
No i powodzenia na tym weselichu, pobaw się ostatni raz przed ciężkimi dniami i nie przejmuj się kreacja, podobno ciężarne same w sobie pięknie wyglądają. Tak słyszałam.
Aga to miałaś niemałe przeżycia nad morzem, dobrze, że się skończyło dobrze. Jeśli chodzi o te babsztyle, to wiesz co ja jestem w Kanadzie mile zaskoczona, bo ludzie non stop się domnie uśmiechają, nawet jak prowadzą samochód, w autobusach tutaj jest inaczej, jeśli wchodzisz od kierowcy, on jest nie za szybą, to on ma obowiązek zapewnić ci miejsce, bo jak ci się coś stanie to jest na jego niekorzyść. Do tego stopnia, że ma prawo podejść do pasażera i powiedzieć mu wstaćpoprosze dla tej paniw ciąży i raz chcieli to dla mnie zrobić, bo nie było gdzie nogi nawet w autrobusie wstawić ale powiedziałam, że dam radę. Jak narazie jestem tym mile zaskoczona, ale muszę powiedzieć, że to chyba polaków domena być niemiłym dla siebie, bo w niedziele spotkałam się z dawno niewidzianymi byłymi znajomymi Polakami, wkońcu eległam ich namową aby ich zobaczyć, i ci jedno powiem była to strata czasu, oni chcieli mnie jedynie zobaczyć w ciąży jak wyglądam paskudnie, bo nawet piersze słowa jakie domnie skierowali, to jak tam Gruba, a ja na to o chudzina się odezwał. Bo on jest większy odemnie. I wiecie co przez godzine nawet z tego faceta żoną słowa nie zamieniłam bo ona mnie ignorowała i najnormalniej w świecie była zazdrosna mojego brzunia. Ludzie są okropni dla siebie ja nie jarze.
Tak samo zrobiła kolejna była znajoma polka, z która staram się urwac znajomość, bo jest jedynie wścipska i szuka powodów dla których nie powinnam być z Kanadyjczykiem. W wiadomościach brzmiała, jak to się ona omnie martwi i wogóle, a jak zadzwoniłam to jedynie chciała wiedzieć ile przytyłam, czy jestem duża jak beka i czy mam wystarczająco pieniędzy na dziecko i te wszytkie rzeczy, bo ona może, jak kiedyś czegoś po jej dzieciach by niepotrzebowała to moze mi da. !!!!!! A ja na to dziękuje my mamy wszystko, nic już nie potrzebujemy !!!! I zakończyłam rozmowę.
Ludzie i ludziska.
ALe się napisałam oby tylko mi wkleiło !!!!

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 cze 2007, 18:29

Kasia, takimi "znajomymi" to nawet nie ma co sobie głowy zawracac. Szkoda na nich słów i juz. A co do tego samopoczucia... to ja juz nie moge. Jest strasznie goraco!!! Nie mam siły posprzatac, nie mam siły zrobic nic do jedzenia, nic mi sie nie chce i wogóle jest bleeee :ico_placzek:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

27 cze 2007, 18:49

wisienka24, dokładnie tak samo sie czuje, my od niedzieli nie jemy obiadow na kanapkachbo takie upaly i moje lenistwo.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

27 cze 2007, 19:22

dzięki dziewczyny za słowa otuchy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: babami i zazdrośnikami się już nie przejmujemy :ico_nienie:

ja też puchnę dlatego się cieszę, że pogoda u nas nie jest już taka upalna :ico_brawa_01: , a jak się schylam to wszystko podchodzi mi i męczy mnie wtedy zgaga :ico_szoking: - nigdy jej nie miałam, blebleble okropne uczucie

[ Dodano: 2007-06-27, 19:24 ]
a Marta mnie też się ten pomysł bardzo podoba- my termin mamy na 09 sierpnia i czekamy na Julię Aleksandrę :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-06-27, 19:28 ]
ale numer...nawet nie zauważyłam , że ja już jestem :-D .............. zatem baaardzo dziękuję Kochana Martusiu :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

27 cze 2007, 22:57

Ale numer dziewczyny, mialo padać i się nagrzmiało, i ściemniło i wiecie co poszło bez ani jednej kropeli a na zewnątrz jest 39st z wiatrem jak na pusyni. Mamiczko kiedy to się skończy, nawet nie chce mi się isc na akupy nawet jak wiem ze w sklepie jest super ladnie chłodno. AAAAaaaaaaaaaaaaaaa :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-06-27, 23:02 ]
Zpomniałam dodać, dziewczyny z czerwca piszą, że kosmetyki Jonhsons, są najgorsze, nawet pielęgniarki w szpitalu podobno się wypowiadały, że to jest okropieństwo i że piszą petycje do tej firmy, aby zaprzestali produkcji, a oni nadal wciskają nam kit.
Co za świniaki !!!!!!!!!!!
To narazie, tyle lece się szykowac na wyjście z domu, bo szczerze latam w majtkach hihihihi :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

27 cze 2007, 23:17

Ja przez ten upał chyba wyjde z siebie i stane obok!!! Jest mi strasznie ciezko i jeszcze na dodatek zrobiłam się strasznie "czepliwa". Wszystko mnie drazni i wkurza :ico_zly: A jak dzis moj mezo sie zapytał o co mi chodzi to wymysliłam cos na szybkiego zeby nie pomyslał, ze zwariowałam juz zupełnie :ico_placzek:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

28 cze 2007, 05:07

wisienka24, ja mam tak od 2 dni aż meżunio mi powiedział że każdego dnia jestem okropniejsza dla niego. To chyba nasza cierpliowość się kończy.
Weszłam na strone szpitala i nawet bylam zszokowana, muszę pare rzeczy zabrać i podkładów nie zapewniają, dobrze ze mama mi przywozi bo tu nie ma nic takiego i karzą ci przynieść największe podpaski, haha jak to ma mi pomóc, zabawne.:ico_puknij:
Do usłyszenia jute ide lulu, zanim wściekne się na mojego więcej. :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

28 cze 2007, 08:50

Marta jeśli o mnie chodzi to mam termin na 3.08 i czekamy na Łukaszka

Nie wiem skad ale mam tyle energi że aż mnie rozsadza od rana na miejscu usiedzieć nie mogę zaraz lecę pracę drukować i zdjęcia zalatwiać (nie chcę aktualnych tylko takie co robilam rok temu)

A mi sie dzisiaj śniło że rodzilam i bylam pierwsza z sierpniowek :-D poród w tym snie był leciutki :ico_brawa_01: oby taka rzeczywistość była

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

28 cze 2007, 10:11

u mnie zaraz przed porodem synka też się pojawiła wzmożona aktywność :-D :-D :-D
Kasia1983 może ten sen był proroczy :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości