@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

03 lut 2012, 13:32

Obrazek
STO LAT STO LAT JEDNO ROCZNIACZKI!!

Niedługo przyjdzie nam wątek zmienić cholerka! :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 lut 2012, 21:22

Ale cisza.... Moje dzieciaki już śpią, Ula zasypia.... mam nadzieję, ze Stasiek da dzisiaj mamuni pospać.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

03 lut 2012, 23:39

witajcie dziewczyny. takl czytam Was wieczorami od czasu do czasu i nie wiem co napisać :ico_noniewiem: chyba o sobie nic, bo ileż można pisać jedno i to samo. ciągłe sprzątanie i sprzątanie :ico_olaboga:
Mati od jakiegoś czasu raczkuje :ico_brawa_01: wchodzi wszędzie, najbardziej kocha ściągać ciuchy z suszarki :-D Jak się śmieje, to widać jednego żabka na dole :-D drugi jest maleńki. Przesłodko wygląda. teraz juz w ogóle nie mam czasu dla siebie :ico_haha_02:
od kilku dni nie byliśmy na dworze :( A Wy chodzicie z dzieciakami na taki mróz????
dorobiliśmy się wreszcie aparatu fotograficznego,. jak przerobię zdjęcia to wkleję. Tylko, że Mat nie chce się ustawiać do fotek. ALbo nie patrzy w obiektyw albo mruży oczka :ico_noniewiem:

manenka wszytstkiego najlepszego dla Nelci. i trzymam za Was bardzo mocno kciuki!!!!!

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 lut 2012, 09:45

Mati od jakiegoś czasu raczkuje :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A Wy chodzicie z dzieciakami na taki mróz????
na chwilę, do kurek się czasami przejdziemy :-) Stasiek lubi te atrakcje.
Tylko, że Mat nie chce się ustawiać do fotek. ALbo nie patrzy w obiektyw albo mruży oczka :ico_noniewiem:
nie przyzwyczajony ;-) Stasiek uwiebia zdjęcia a jeszcze bardziej aparat, zawsze biegnie do mnie zeby dobrać się do aparatu.

Heja :-)
Znaleźli ciałko małej Madzi, zastanawiam się co pokaże sekcja zwłok. Nie podoba mi się to co zrobił rutkowski, nie powinien pokazywać ludziom tego przesłuchania tej dziewczyny, a teraz ludzie rzucają w nią kamieniami, a przecież do końca nie wiemy co się stało i jak to się stało. Przecież nie my jesteśmy od skazywania dziewczyny. Przykro mi z powodu dziewczynki, bo miałam jeszcze nadzieję, ze moze jednak będzie żyła, tak bardzo ją przyrównuję do moich maluchów.... bardzo to smutne :-(

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

04 lut 2012, 11:01

Mati od jakiegoś czasu raczkuje :ico_brawa_01: wchodzi wszędzie, najbardziej kocha ściągać ciuchy z suszarki :-D
super :ico_brawa_01: u Nas Julka to łapie się raczkami za suszarke i nia trzącha :ico_haha_01:
A Wy chodzicie z dzieciakami na taki mróz????
ja ostatnio wyciagnelam ja 5 dni temu, dzisiaj tez zamierzam, chociaz na 15 minut ..
Znaleźli ciałko małej Madzi, zastanawiam się co pokaże sekcja zwłok. Nie podoba mi się to co zrobił rutkowski, nie powinien pokazywać ludziom tego przesłuchania tej dziewczyny, a teraz ludzie rzucają w nią kamieniami, a przecież do końca nie wiemy co się stało i jak to się stało. Przecież nie my jesteśmy od skazywania dziewczyny. Przykro mi z powodu dziewczynki, bo miałam jeszcze nadzieję, ze moze jednak będzie żyła, tak bardzo ją przyrównuję do moich maluchów.... bardzo to smutne :-(
nagranie nie potrzebnie zostało wrzucone w neta, masz rację, mi się wydaje że dziewczyna ma trochę niepokolei w głowie, sam fakt, że za puerwszym razem nie powiedziala gdzie tak naprawde ukryla zwloki, dopiero za drugim razem wyjawila prawde..zastanawia mnie fakt czy to co mowi (o upadnieciu dziewczynki) jest prawda, w koncu biegli ustalili ze rzeczywiscie byla walnieta w tyl glowy (matka Madzi) a wiec wydaje mi sie ze ta sprawa jeszcze pokaze cos nowego .. ;/

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

04 lut 2012, 13:52

hej

My w szpitalu Nelluś śpi a mi jakimś cudem udało się net złapać, ale jest kiepski na maxa :ico_noniewiem:

Dziękujemy wszystkim za życzenia i stawiamy torcik :ico_tort:

Wczoraj gadaliśmy z chirurgiem plastycznym i anestezjologiem, obejrzeli ją i jest wszytko ok w poniedziałek operacja. Trzymają nas w szpitalu dlatego by mieć pewność, że do poniedziałku się nie rozchoruje, więc się nudzimy , bo wszyscy do domu wyszli a jest może tu tylko jeszcze 3 innych dzieci

Tęsknię bardzo za Michaelem , serce mi pęka, że musiał zostać w domu, a jak dzwonie do niego to mówi mamusiu wracaj do domku, weź nellusie i chodźcie do mnie :ico_placzek: ja chcę do was do szpitala , wróć do domu, a potem płacze :ico_placzek: koleżanka moja chciała mu zrobić obiad to krzyczał na nią , że ma nic nie robić bo to mamy kuchnia i się rozpłakał :ico_placzek: , ale dziś już jest moja mama i k , więc powinno być lepiej oby :ico_sorki: bo strasznie rozdarta prze to jestem :ico_placzek:

Jedzenie mam super, wyjdę stąd 2kg cięższa :ico_oczko:
pokój duży , ładny z widokiem na morzem i tv, sama jestem w nim z NEll :-)

Wczoraj mierzyli Nell i waży tak jak wiedziałam czyli 11.3kg, ale byłam bardzo zaskoczona wzrostem bo myślałam, że ona ma z 76cm a ona ma 79 cm :ico_szoking: , aż nie wierzyłam i sama powiedziałam, że chce zmierzyć i bez kitu 79cm , więc duża z niej dziewczynka w siatkach centylowych jest ze wzrostem i wagą na 95centulu hehe
Znaleźli ciałko małej Madzi
:ico_placzek: ojej ja wierzyłam, że żyje, że ukradli ja na handel do adopcji :ico_placzek:
muszę, poczytać co się stało bo nie jestem w temacie
Mati od jakiegoś czasu raczkuje :ico_brawa_01: wchodzi wszędzie, najbardziej kocha ściągać ciuchy z suszarki :-D Jak się śmieje, to widać jednego żabka na dole :-D drugi jest maleńki.
wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i w końcu zobaczymy zdjęcia :ico_sorki: bo ja szczerze mówiąc już nawet nie pamiętam jak wygląda Mateusz

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 lut 2012, 13:52

.zastanawia mnie fakt czy to co mowi (o upadnieciu dziewczynki) jest prawda,
na pewno taki upadek nie spowodowałby zgonu małej...

Pakujemy się....

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 lut 2012, 17:33

wklejam obiecane fotki. niestety mało, nie bardzo było co wybrać :-P

Mati jadł chrupki :ico_haha_02:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Olcia
Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 lut 2012, 20:48

Jaka słodka pyzia z Mateuszka, a Olcia ma przepiękny uśmiech... super :ico_brawa_01:

My ;już w domku, zimno bardzo pomimo grzania parogodzinnego. No ale rozgrzanie mieszkania po 2 tygodniach przy takich mrozach trochę potrwa...
Stasiniek już śpi, pozawijałam go w śpiworek i kołderkę, mam nadzieję, ze nie zmarznie, ula ogląda jeszcze baję i też zaraz spać idzie.

Jestem nieziemsko zmęczona, ten dzień mnie wykończył.... też pewnie pójdę wcześnie spać.

Ciekawa jestem jak tak u Manenki i Nelluni, mam nadzieję, że wszystko dobrze.

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

06 lut 2012, 10:52

Nell jest wasnie w trakcje operacji a mi sie strasznie rece trzesa z tego wszytskiego. Byla z rana pielegniarka dala jej glupiego jasia i sie pytala mnie czy chce byc przy niej przy usypianiu wiec powiedzialam ze tak dala mi ubranie i czekalismy az glupi jas zacznie dzailac . Nell sie smiala w glos gaworzyla , potem przyszla pielegniarka i poszlysmy na sale a nell lezy w lozeczku i gada do sufitu jak szlismy . tam na miejscu czkalismy by wejsc, weszlismy , przyczepili jej kabeli do nozki i polozyli na lozeczku powiedzieli ze teraz dadza jej gaz i moze zle to wygladac bo bedziemy musieli ja przytrzymac czy chce zostac czy wyjsc to zostalam i trzymalam ja za raczke zasnela po niniucie a mnie tak serce scisnelo, lzy do oczy nhaplynely, jak ona tak tam lezala, ale musielismy juz wyjsc. Doszlam do pokoju i sie strasznie rozryczlama ciagle siedze i rycze straszne to ciekoe wszytko pewnie . Zabrali ja o 8 ma to wszytko potrwac 3-4h , a ja sie trzese strasznie z nerow i ciagle poplakuje. Spotkalam na korytarzu Madzine mowila ze ona tak samo wyla , kolejna norwerzka to samo gadala i tylko mnie przytulaja bo wiedza to teraz przechodze, a ja musiala wyjsc z pokoju , siasc i to wam opisac to troche mi lzej ,chodz strasznie mi ciezko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nawet nie przypuszczalam ze to taz az moze byc :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
do tego jeszcze lekarz dobrze obejrzal jej wargi i zobaczyl to co ja widze a nikt inny nie ze nell ma rozkrojona na 2 polowy dolna warge powiedzial ze to moze byc tez wynik rozsczepu lub taka jej uroda, ze beda to obserwowac , i zobacza czy po jakims czasie wywala jej sie te wargi czy nie jak ta to kolejna operacja na warge dolna ja czeka :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
strsznie to trudne strsznie ro ciezkie, oczy przekrwione od placzu , a ja nie moge siedziec w pokoju bo na co nie sporze to placze wiec siedze w pokoju rodzinnym gdzie jest komp
Boze daj mi sile :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
az boje sie tego jak ja przywioza co to bedzie :ico_placzek:
moja mala kochana kruszynka :ico_placzek: czemu musi przez to przechodzic :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość