Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

02 cze 2008, 15:59

Hej
delfi1, ja w oierwszej ciązy przytyłam 18kg,teraz trochę ponad połowę tego. Faktycznie u mie wag a ostatnio wręcz spadła trochę bo jestem 11 kg na plus
mojamaja.corcia, Beatka wyglądacie super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A mnie się brzuchol obniżył już sporo,ale nie mam zamiaru jeszcze rodzić.
Moje starsze dziecko dziś już się pomoczyło w morzu oby mieli taką pogodę przez 2 tygodnie, a ja dla odmiany nadrabiam wizyty towarzyskie, rano byłam w aptece gdzie pracowała do końca sierpnia ubiegłego roku,a zaraz idę poklachać do mojej obecnej pracy.
Dziś poprałam część pościeli do łóżeczka i kmołyski, jutro przywieziemy kołyskę i sienniczek i jedziemy już ostatecznie zamówić wózeczek,niech stoi i czeka, muszę wybrać kolor i tak jakoś nie bardzo się mogę zdecydować...Pozdrawiam

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

03 cze 2008, 07:45

Ja wczoraj dopakowałam torbę do szpitala,mam już tam wszystko; na końcu wrzucę tylko kartę ciążową i wyniki badań :ico_brawa_01:
Jutro idę robić mocz i morfologię,ciekawa jestem,czy Urosept mi pomógł? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-03 ]
A w ogóle mówi się,że dzidzi im większe,tym mniej się rusza,bo nie ma miejsca...a mnie synuś kopie coraz bardziej,i mam wrażenie,że jest coraz bardziej ruchliwy :ico_szoking: Wczoraj aż do północy nie mogłam spać,bo tak kopał,ze momentami bolało :ico_szoking: :ico_szoking: Rano przed 7 tez obudziły mnie silne kopniaki :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

03 cze 2008, 10:17

Hej
Moja Mała jest zdecydowanie mniej ruchliwa niż Filip, ja wiem co chłopaki potrafią wyprawiać w brzuchu, czasem to aż mi łzy pociekły. A teraz ania jest taka delikatna :ico_szoking: ,że na początku się martwiłam,że za mało się rusza

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

03 cze 2008, 10:52

Hej Witajcie :ico_ciezarowka:
wszystkie na fotkach wyglondacie super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja mam w domu sajgon, remont wiec urwanie głowy... :ico_olaboga:
a jutro do ginka ,ciekawe co usłysze :ico_noniewiem:

pozdrawiam i miłego dnia zycze :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-03, 10:54 ]
aha co do ruchów Maluszka to czasem az boli tak daje popalić :ico_oczko:
ale sie bardzo ciesze :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

03 cze 2008, 10:57

Ja wczoraj dopakowałam torbę do szpitala,mam już tam wszystko; na końcu wrzucę tylko kartę ciążową i wyniki badań
moja torba jeszcze nie spakowana :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

03 cze 2008, 15:03

czesc :ico_ciezarowka:
Ja już również prawie spakowana, klapki musze dołożyć i wyniki plus kartę ciąży...
Moje tsh już się unormowało :), mam 0,75 a norma od 0,3-4,7 :ico_brawa_01: :ico_haha_01: , normalnie sie ciesze
10 mam wizyte u endokrynologa A 13 u ginekologa..., oby wszystko bylo okis.
Moja kuimpela ma dzidzie opoznoina w rozwoju, niby ma za malo plynow i maly jest o 2 tyg za maly jak na swoj wiek i ma ciaze zagrozona a jest w 24 tyg...
Pozdro papa :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

03 cze 2008, 21:34

a jutro do ginka ,ciekawe co usłysze
Daj znać po wizycie :ico_sorki: :ico_oczko:
moja torba jeszcze nie spakowana
To już chyba pomalutku czas :ico_oczko:
Moje tsh już się unormowało :),
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja przez te upały puchnę jak diabli :ico_olaboga: Przez ostatnie dni puchły mi nogi,jak balony,a teraz zaczynają ręce-dłonie mam jak poduszki,aż mi się ciężko pisze na klawiaturze :ico_noniewiem: Rano jest wszytsko ok,a potem im gorecej,tym ja gorzej wyglądam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

03 cze 2008, 22:32

HEJKA
Serena Deklfi piszcie co tam po wizycie
My własnie wrócilismy z kina, byliśmy na Sierocińcu, taki przygnębiający ten film, ale było milutko, korzystamy póki możemy iść wieczorkiem ,bo jak jest Filipek to musimy go na noc odstawiać do mojej mamy jak chcemmy gdzieś iść,a nie lubimy tego,więc daaawno nigdzie nie byliśmy

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

04 cze 2008, 08:07

A ja przez te upały puchnę jak diabli
ja mam tak samo-obrączki już od miesiąca nie noszę :( a nogi-zwłaszcza wieczoram mam jak balony :(
odebrałam wyniki i wydaje mi się, że wszystko jest w porządku-za bardzo się nie znam na tym-ale nic nie jest podkreślone, wiec chyba ok. ale na 100% dowiem sie w piatek :)
moja torba jeszcze nie spakowana :ico_wstydzioch:
moja też nie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
wczoraj do godz. 23 prasowałam i jeszcze nie wszystko-dziś dokończę prasowanie i się spakuję-już chyba czas najwyższy :) tym bardziej, że ostatnio źle się czuję i mam przeczucie, że urodzę w czerwcu :)- :)
no i już czerwcóweczki zaczęły się sypać, więc już zbliża się wielkimi krokami czas na nas :)

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

04 cze 2008, 08:25

no i już czerwcóweczki zaczęły się sypać, więc już zbliża się wielkimi krokami czas na nas :)
Już pomału czas,ja tez jestem umęczona; nie mogę doczekać się porodu :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość