gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 maja 2007, 13:19

hej dziewczyny
kasia79 murarz zostal stary za 30tys. Szukalam nowego ale stwierdzilam ze taniej nie bedzie. Tylko straszny cwaniak z niego i ciagle chce skracac swoja robote. Na fundamentach nie chce mi zrobic izolacji oraz ław. Normalnie cyrki ale jeszcze cierpliwosc mam.
Julie zdjecia sliczne. A co do pracy to glupie, ale w sumie jesli takie przepisy. A te firmy co ci nie przyslalay referencji to dlaczego tego nie zrobily? Nie mozesz ich pogonic?Głosik oddałam.
madziarka to wyszaleliscie sie na tym safari. Zdjecia super.
Lucy z tym pasem to pewnie tak jest ze albo komus sie wciagnie brzuch albo nie. POewnie od genetyki zalezy. A jedyny sposob to cwiczenia wg mnie. Nie bardzo wierze w takie cuda. To pewnie na tej samej zasadzie co taki pas co cwiczy za ciebie i prad ci puszcza.
Beatka witaj i pisz czesciej. Skad jestes?
felicity pogon ich z internetem. Jak podroz minela? Sama lecialas?
martucha nie ma zartow idz na zwolnienie!!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 maja 2007, 14:02

jestem, mialam wczoraj chyba paraliz nogi, bo chodzic nie moglam (na nerw mi dziecko naciska) i nie dotarlam na necik :ico_noniewiem:
martucha ty idz juz na to zwolnienie, bo sie powaznie zaczynam martwic o ciebie. krew z nosa? popuchnieta? daj se siana z ta robota, masz wazniejsze rzeczy na glowie.
julie ale zieciu mii rosnie blyskawicznie, glos oddany oczywiscie :ico_oczko:
co tam u kasika? nie ma czasu dla nas :ico_placzek:
madziorka fajowe kociska na tych twoich zdjeciach
kasia mi sie tam ten czerwony kolor podoba :ico_brawa_01: ja sobie sprawilam narozniczek we wscieklo pomaranczowym kolorze z seledynowymi poduchami :-D
gosia oj ciezko z budowlancami teraz, moja tesciowa pol roku szukala kogos do plytek w kuchni i przedpokoju
lucy no i ktory ten materacyk? bo ja tez jestem na kupnie, ale pocieszam sie, ze to juz ostatnia rzecz do kupienia.
Apropos, kasi.k ja juz torbe mam od miesiaca spakowana :-D tak na wszelki wypadek, bo z Głodzilla z mojego brzucha nie ma zartow :-D
Byle do niedzieli i bede miala mezusia przy sobie, do masowania sparalizowanej nogi :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 maja 2007, 14:22

julie powodzonka i wytrwalosci w dodzwonieniu sie do naszej kochanej ambasady hihi i rzeczywiscie wymogi maja niemale.. mam nadzieje ze dostaniesz referencje w terminie!!!!

no materac na pewno musi byc twardy,,, to wiem... tlyko nie wiem gdzie mam go kupic...w tej anglii takie ograniczenie.... :ico_zly:
w mothecare zobacze.... mam nadzieje ze nie bedzie drozszy od lozeczka... ???

marta koniecznie daj znaka jak juz kupisz... ja mam jeszzce czas... lozeczka nie mam jeszcze... hihi i koniecznie rzuc ta robotke... przeciez to masakra co piszesz.... oszzczedzaj sie!!!!!! :ico_olaboga: :ico_olaboga:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

09 maja 2007, 14:29

no i ja dzwonie i slucham muzyczki .... ehhhh ale do pracy juz sie cdodzwonilam zaraz mam dostac mail co i jak i zobaczymy ale moze tak zle nie bedzie bo potem przekazuja dokumenty do menagera bazy i on decyduje ile jeszcze poczeka a mnie tylko dwie zostaly do odeslania....
gosia najgorsze jest to ze oni wysylaja trzy potem dopiero nastepne jak te przyjda a nie wszystkie naraz bo tak bylo by szybciej porobane przepisy naprawde i do tego musialam sie z inland revenue uzerac o list z lat 2004 /2005 bo tego tez potrzebowalam bo tu pracowalam wtedy w uk a to zajelo mi 3 miesiace :ico_zly: dobra juz was nie zadreczam... musze przestac sie wk....wiac na razie :)
a moze jakies materace beda w argosie???

[ Dodano: 2007-05-09, 14:30 ]
a no i dziekujemy za glosy .... :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 maja 2007, 15:26

argos... zapomnialam hihi
ale tam nie mozna ich dotknac i sprawdzic czy sa twarde.... a kupowac i oddawac...
ah.... wlasciwie materac wazniejszy od lozeczka sie wydaje..

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 maja 2007, 15:36

madziorka hihi, w argosie to nie podotykasz, chyba, ze katalogu :-D czasem zdarza sie wiekszy argos gzie mozna zobaczyc niektore produkty, ale materacyki do lozeczek to raczej niechodliwy towar, wiec watpie, zeby byly wystawione. ja w argosie raz musialam oddac aparat fotograficzny, bo opis w katalogu nie zgadzal sie z opisem na pudelku i mialam duze problemy ze zwrotem pieniedzy. wlasciwie nie zwrocili mi ich, tylko wymienili na inny z doplata

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

09 maja 2007, 15:48

dodzwonilam sie po to tylko zeby mi powiedziala pani ze mam w internecie zarezerwowac spotkanie i mam spotkanie- na 3 pazdziernika a potem czeka sie 4 miesiace na paszport :ico_szoking:

Awatar użytkownika
FITTNEY
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 maja 2007, 15:45

09 maja 2007, 15:51

hej
nie wiem czemu jak chcialam do was wyslac info teraz to mi wyskoczylo ze nie istnieje w bazie :ico_szoking: a jeszcze chcilke wczesniej bylam zalogowana :ico_noniewiem:
no ale coz nan nowo sie zarejestrowalam i jestem :-D
witam wszystkie panie z uk :ico_haha_01: moge do was dolaczyc? :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

09 maja 2007, 15:52

witamy jak dla mnie bardzo prosze :-D
cos o sobie prosze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 maja 2007, 17:11

witaj fittney

julie no to musisz sporo poczekac.... ja wyrabiam dla maluszka tymczasowy na rok... i na niego czekac bedziemy 3 tyg... dopiero potem zlozymy wniosek o ten 5 letni....

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość