Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 cze 2007, 10:15

Kasia3 co do ustępowanie miejsc to zazdroszcze , ale masz racje że Polacy to chyba tacy są, bo ja co roku jezdże gdziś na praktyki(z wyjątkiem tego bo brzucho przeszkadza :-D ) i zawsze mam przykre doświadczenia z polakami, próbuja zamiast pomóc, to upokożyć Cię przed innymi, zamiast się trzymac razem.

Wisienko wczoraj z nudów zrobiłam ciacho wedłyg twojego przepisu, wyszło mnamciuś g:fuckyou2 , naładowałam je truskawkami bo i tak mi się juz psuły w lodówce i mężuś był zachwycony :ico_oczko: to mi sie go nawet na masaz kręgosłupa udało namówic, bo mnie normalnie jak stara babe łupie.

U mnie dalej nie ma wyników egzaminu, :ico_zly: po jakiego czorta mówili, że beda po dniu jak już tyle czasu mineło. Dobrze ,że się tam nie pofatygowałam bo to na końcu miasta jest ode mnie, ale koleżanke z grupy wezwali bo jest w banku dawców szpiku, więc i tak była obok więc sprawdziła, ale normalnie wkurzyli mnie :ico_zly:

Co do niechcenia, ja mam tak samo :ico_szoking: , jedna wielka masakra. Zmuszam się bo mam wyrzuty sumienia, jak tak siedze w domu i nic nie robie, bo nie jestem przyzwyczajona, ale potem umieram :ico_placzek:

A ze zgaga mam tak samo, od połowy ciązy meczy mnie cały czas, a nie daj boże się schylić to już mam wrażenie jakby mi pożar w gardle się rozpętał :506:
Dlatego cąły czas popijam wodę z kilogramem kostek lodu, bo mnie znieczula!!!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

28 cze 2007, 10:28

ale się czuję dobita dzisiaj, pogoda pochmurna, nastrój placzliwy miałam już jak wstałam z łóżka i do tego przeczytałam co się stało Pontiaczkowi---- i teraz tylko popłakuje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

28 cze 2007, 10:42

Czesc dziewczynki a u mnie nie ma wody wiec nawet nie mam jak kawy sobie zrobic dobrze ze Rys rano robi herbatkę to mialam czym sniadanie popic. wczoraj przywiozlam od kolezanki ta "luzna" podobno bluzke Boze jaka ja jestem wielka :ico_placzek: a najbardziej to ja tesknie za szpilkami juz nie moge na siebie patrzec :ico_zly: co do humorów na mezusia to wiecie chyba cos w tym jest moj Rys tez do mnie ostatnio - " nie mozna sie do ciebie odezwac" a mi sie wydawalo ze ja ostoja spokoju jestem nie podnosze glosu i nie denerwoje sie po wlosku jak to jest w moim stylu zeby dziecka nie stresowac ale podobno coraz bardziej zlosliwa jestem... i on podobno caly czas uwaza na slowa przy mnie - pomyslal by ktos moj maz ktory kontroluje i dobiera slowa :ico_oczko: kurde a co do pogody to chyba juz to pisalam gdzies mi jak najbardziej odpowiada :ico_brawa_01: lepiej sypiam nogi jakby mniej spuchniete szok zawsze bylam zwolenniczka sloneczka

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

28 cze 2007, 10:47

Anita :ico_pocieszyciel: jeszcze troszkę do końca, więc trzeba się wziąść w garść..... po kąpieli, wsmaruj balsam, samoopalacz i pczujesz się atrakcyjnie....

[ Dodano: 2007-06-28, 10:49 ]
fakt, że ta pogoda to nam sprzyja-mniej opuchlizny, w sumie caly lipiec mógłby być taki............... ale dzisiaj i tak mam zrypany dzień :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 cze 2007, 10:51

No ja nawet ostatnio próbowalam szpilki włozyć, z nadzieją ,że na to wesele ząłoże ale tylko się popłakałam :ico_placzek: bo mam balony zamiast nóżek. Dzisiaj idę do galerii pochodzic trochę po sklepach bo i tak muszę pare urodzinowych prezentów kupić więc może jakieś ładne niedrogie klapki wypatrze.... :ico_haha_01:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

28 cze 2007, 11:01

Aga smaruje sie smaruje samoopalacz jest na porzadku dziennym od poczatku ciazy :ico_oczko: a jak ci idzie smarowanie nog ja mam zawsze zacieki :ico_placzek: ano wlasnie zobaczylam ze ja juz 35 tydz skonczylam

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 cze 2007, 11:09

anita ja jak sie zamoopalaczem smaruje to tez mam zacieki, żebym nie wiem jak sie starała równo rozprowadzić :ico_placzek: niezdara ze mnie :ico_olaboga:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

28 cze 2007, 11:14

a ja 35 tc zaczęłam :ico_oczko: ,
teraz to ja samoopalacz odstawilam, bo miałam szczęście i nad morzem się ładnie opaliłam (buźka, ręce dekolt i nogi-reszta prawie jak u młynarza hihihihi) i teraz tylko używam balsamu utrwalającego opaleniznę
a zacieki po samoopalaczu czasem się zdarzają, ale tak dokładnie się nigdy nie przyglądam :ico_wstydzioch: - staram się nie tylko smarować ale wręcz wcierać i przez godzinkę daleko od wody :ico_haha_01:

Klapki to teraz w sumie jedyne rozwiązanie, no może jeszcze jakieś niewysokie sandałki :-D

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

28 cze 2007, 11:22

Boze co tu robic dzisiaj :ico_placzek: przyjdzie nam zwarjowac mama mowi odpoczywaj i wyspij sie na zas :ico_zly: jasne :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 cze 2007, 11:26

Dziewczynki pochwale się , mam jedne egzamin do przodu:) Czekam jeszcze na jedne wyniki i sesja zamknięta :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 0 gości