@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

06 lut 2012, 11:35

Manenko przesyłam Ci dużo siły bo teraz Ci będzie potrzebna .Nie wyobrażam nawet sobie co przeżywasz jestem z tobą sercem i duszą wszystko będzie dobrze zobaczysz opiekuj się Nellunią przytulaj i mocno kochaj nic wiecej ona od ciebie nie oczekuje a Ty ?Dasz radę jestem tego pewna wypłacz się porządnie a potem bądż silna dla Nelci. Myślami jestem z tobą i Nellunią ściska Was mocno pomodlę się by operacja przeszła bez komplikacji .Buziaki trzymaj się mamusiu....Obrazek

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

06 lut 2012, 14:58

nell juz po operacji, bylam u niej wyglada zle :ico_placzek: operacja sie udala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wszytsko przebieglo pomysle, teraz nell lezy na sali pooperacyjnej pozolili mi isc do niej i poszlam, byla podlaczona pod kroplowki, morfine , jakis gaz i wielie innyk kabelkow, lezala z buzi kapala krew a ona tak spala :ico_placzek: raptem zaczela sie wybudzac wszedzie pluc krwia, cala buzia i lozko we krwi :ico_placzek: zaczela plakac i wstawac ze chce do mnie na rece , ale nie ogalm jej wiasc bo musiala lezec dalej musieli ja uspic :ico_placzek: ja sie rozryczalam , dr mnie stamtad zabrala, powiedziala ze nic ja nie boli bo jest na morfinie, po prostu jest w szoku, wszytko jest normlane wszytko co sie dzieje jest normalne , ale to tak strasznie wyglada :ico_placzek: powiedziala, ze moge isc spojrzec na nia jeszcze raz i zebym poszla do pokoju do siebie bo lepiej nie patrzec ona musi tak spac przez 4h i za kazdym razem jak sie wybudzi musza ja usypiac, ale juz po 4h bede mogla ja wziasc na rece :ico_placzek: na prawde strasznie to trudne :ico_placzek: w zyciu nie myslalam ze to az tak bedzie wygldac :ico_placzek:
wec wyszlam i czekam na telofon , powiedziala, ze jak poczuje potrzebe zobaczc ja to mam przychodzic, czuje wielka potzrebe, ale po prostu nie daje rady serce peka, poczekam az zadzwonia ze moge ja wziasc na rece :ico_sorki:

do tego doszedl jeszcze problem z jej dolna warga , ja wszytkim mowilam ze jest z nia cos nie tak ale wszyscy mowili mi a tam czepiasz sie, wiec otorz to nie nell ma cos takiego na dolnej wardze
Obrazek

a to jest rood rozsczepu, jeszcze ma ta warge przecieta na pol, lekarze beda ja obserwoowac robic badania genetyczne itp , najprawdopodniej 15% szans ze nell dzieci beda mialy to samo, wiec juz teraz biora sie za badania genetyczne, nie wiedza jeszcze czy to operowac czy czekac, jak zoperuja teraz to moze jej warga tan wyjsc na zwenatrz taka wielka sie zrobic, a jak poczekaja to zobacza czy cos sie bedzie dziac czy moze samo zaczna wargi jej wychodzic, jeszcze sami nie wiedza na razie musza jej robic badania i ja obserwowac :ico_placzek:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

06 lut 2012, 16:42

CÓŻ KOCHANA JA MOGĘ CI POWIEDZIEĆ.... :ico_buziaczki_big: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

06 lut 2012, 17:56

Ja również trzymam mocno kciuki i przytulam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 lut 2012, 22:10

Witajcie kochane...
Manenka, dołączam się do przytulań i buziaczków, cały dzień trzymam kciuki i myślałam o Was często dzisiaj. Dobrze, ze Nellunia już po wszystkim i teraz będzie dochodzić do siebie, ważne, że wszystko się udało :ico_sorki: Co do dolnej wargi, to na razie nie myśl o tym, może nic się z tego nie wykluje :ico_sorki:
Silna kobieta z Ciebie, wyściskaj Nell ode mnie, ucałuj ją, ona dzisiaj roczek kończy, więc jej życzę dużo dużo dużo i jeszcze więcej zdrówka, żeby już więcej nie musiała przechodzić przez takie operacje :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 lut 2012, 22:51

manenkakochana, jak dobrze, że macie już to za sobą :ico_sorki: Niech Nellunia zbiera szybciutko siły i zapomina o szpitalu. Współczuję Ci tego stresu. Bądź silna kochana. jestem z Tobą myślami. Obyście jak najszybciej wróciły do domu!!!!Buziaczki dla Ciebie i Nellini, dzielnej dziewczynki!!!
A za tę wargę również bardzo mocno trzymam kciuki. Nie myśl o niej teraz.

pinko, dziękuję za miłe słowa :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 lut 2012, 12:16

Dzień Dobry :-)
Manenka, jak się ma Nellunia? Czy wszystko dobrze? Jak Ty się trzymasz kochana?
Dużo buziaków dla Was :ico_buziaczki_big:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

07 lut 2012, 16:29

manenka z calego serduszka Ci wspolczuje i jestem z Wami :ico_sorki: wyobrazam sobie co czujesz, bo u mnie w domu operacje dzieci to byla/jest norma - brat i dwie siostry oraz mama sa niepelnosprawni, przy kazdej operacji sa im lamane kosci i nastawiane na nowo .. za soba maja minimum po 5 operacji (najmlodsza siostra ma 9 lat) wim jak ciezko jest sie patrzec na bol dziecka - nie tylko swojego.. życze Wam duzo sily i tego aby Nell wyszla z tego najlepiej jak tylko mozna :ico_sorki: :ico_sorki: przytulam mocno !

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 lut 2012, 10:13

Witam!
Ja przez tydzień byłam odcięta od neta, bo Adrian mi złamał bluconeta :ico_olaboga:

Manenka mocno zaciskam kciuki, i wierze, że już niedługo wrócicie do domu z uśmiechniętymi buziami :ico_sorki: , a te smutne chwile spędzone w szpitalu szybko pójdą w niepamięć :ico_sorki:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

08 lut 2012, 10:35

Przepraszam, że wcinam się w wątek ...

Kochana Manenko
, nie wiedziałam o tym, że Twoja Córeńka i Ty przechodzicie teraz takie ciężkie chwile.
Przytulam Ciebie najmocniej, jak tylko potrafię.
Jestem z Tobą myślami i całym sercem ...
Ucałuj Nellunię ode mnie :*

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość