Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

14 mar 2007, 18:43

Hej!
Ja znamu na kilka sek i znowu nie nadrobię zaległości:(
Nie wiem co się dzieje dzisiaj spałam do 12... od 12.....Oczywiście z przerwami na karmienie...Normalnie nic tylko z łóżka niewychodziłabym...
Co do wózka to ja mam taki...właśnie zmieniam na spacerówkę z gondoli i jest bardzo wygodny dla dziecka..tyle, że jest bardzo duzy i ciężki-więc jeśli ktoś nie ma windy---nie polecam....
http://www.allegro.pl/item172332222_sli ... uinny.html

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

14 mar 2007, 18:48

Dzień Dobry.

Melduję się dopiero teraz bo była u mnie dziś siostrunia. Młody coś się dzisiaj męczy ze spaniem więc nie wiem ile dam radę napisać g:D

No i popisałam .......... właśnie mąż wrócił. Dam mu żryć i wracam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

14 mar 2007, 18:53

Asieńko -> :ico_buziaczki_big: niby nic poważnego a wygląda groźnie, zwłaszcza to oczko zarobiałe nie robi dobrego wrażenia.

Iwciu -> :ico_prezent: kochana nie dam rady iśc wczesniej, po pierwsze sama nie mam już sił latać po lekarzach, a musiaąłbym Julke targać ze sobą, bo nie chce już zostawiać jej z teściami. Szlag mnie po prostu trafia jak widze, że oblizują jej smoczek i wkładają Julce do buzi. Ostatnio teściowa miała takie wielkie zimno (albo to była opryszczka) na ustach i wyśliniła jej smoka i buch do tej maleńkiej buźki! a ja się potem dziwie, że Julka ma różne dziwne dolegliwości. Powiedzieć teściom niczego nie powiem, bo potem będzie, że ja jakaś niewdzięcznica jestem, wole po prostu nie dawać tam Julki i już.

Sosenko -> przykro mi ale nie robiłąm jeszcze takich dziwolągów :ico_oczko: jak zrobisz to podziel się wrażeniami.
Tabelka z kaloriami wymiata :ico_sorki: :ico_brawa_01:

MK -> musisz byc chyba ze mną spokrewniona, ja też bym tylko spała i spała :D

Wózek też mam niby wielofunkcyjny ale jest ciężki strasznie i niewygodny. Kupie jakąs porządną spacerówkę.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

14 mar 2007, 18:59

Gosiu, az mnie brr bleee. Oducz małą używania smoczka :-D
Tabelka, niech sie Kasiuli przyda ona taka zajeta po 18-stej, a miał podobno 8cm do zgubienia :-D

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 mar 2007, 19:16

Tabelka super :ico_haha_02: - przyda sie w celu ustalania "planu wieczoru" :ico_oczko:

Co do wozka - moj tez byl wielofunkcyjny, niestety gondola za mala juz od miesiaca - teraz juz spacerowka z niego, ale tez wielka i nieporeczna. Dlatego zaopatrzylam sie w Polsce w spacerowke - i po pobycie w ojczyznie - zabieram ja do Angli :-D
A wyglada tak (kolor wybralam Earth Mother - jako,ze ekologiczny :ico_oczko: )
http://www.allegro.pl/item173886718_spa ... atis_.html

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Gdzie was wszystkie wywialo? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 mar 2007, 19:25

Ale ze mnie gapa,oczywiście dla nasego etatowego chorowitka-Tomusia-duuuużżżżoooo,duuuużżżżoooo zdrówka i jeszcze :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: a dla Ani wytrwałości :ico_olaboga:
Coś jeszcze chciałam napisać ale ...zapomniałam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

14 mar 2007, 19:26

Mój mały dalej gorączkuje (nie mam pojęcia dlaczego) i przez to jest marudny.
jeśli chodzi o wózek to ja mam dwa - jeden wielofunkcyjny - wielki ale wygodny dla dziecka (będzie na długie spacery) i drugi typowo spacerowy ale też można w nim dziecko położyc.

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

14 mar 2007, 19:27

G O S I U Normalnie się zarzygałam po tym co przeczytałam. Tacy kochani a tacy obrzydliwi, fuuu :wpale: Podtrzymuję słowa Sosenki, oducz Julkę ssania smoka. Co do wózka to ja mam wielofunkcyjny i wkrótce się przenosimy do spacerówy. Jestem bardzo z niego zadowolona bo tani był i lekki. Na wakacje planuję kupić spacerówkę-parasolkę.

S O S N A Jestem pod wrażeniem że tak doskonale pamiętasz ile mam do zrzucenia. Dzięki za wykaz kalorii, teraz już wiem dlaczego nic nie spalam :ico_olaboga: Po prostu trzeba udawać :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

14 mar 2007, 19:30

Gdzieś Was wywiało :ico_nienie: ,ale to dobrze będę miała mniej do nadrabiania :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

14 mar 2007, 19:47

J O L A ................ Dla Hubcia z okazji 5. miesiąca :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Super że wprowadziłaś numery dla Kasiul bo wkurzam się że nie wiem co do mnie jest pisane :ico_haha_01:

A K N A ......... A to dla Tomusia :ico_buziaczki_big: niech w końcu wyzdrowieje.

M A R G O ................ Rozwaliłaś mnie miesięcznicą @. Robimy imprezkę?? Ale tak na poważnie to lepiej śmigaj do gina i zabierz od razu Gosię bo też coś się ociąga. A Twoje LIBIDO to ostatnio widziałam w Sz-nie więc przyjeżdżaj a i jakieś krówki się znajdą :ico_oczko:

M E R Y .................... Jak wpłynęłaś na męża że rzucił palenie ??? Bo ja już wymiękam :ico_zly: Dobre i tyle że od 18. jest luz i nie muszę na niego :ico_nerwusek:

A N I A K. ................. Ja umiem palić tylko skoro nie robię tego ponad rok to szkoda mi znowu zaczynać. Ale jak tak patrzę w kiosku na moje VOGUE menthol to czasami mnie korci :ico_haha_01: ale twarda jestem.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości