Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 wrz 2007, 18:05

bylam z lesiem skontrolowac wage i jest ok 5,140 a 2 tyg temu 4,920. w sumie nieduzo przytyl ale powiedzieli, ze w normie hihi

a treraz karmie wiec ciezko mi pisac hih I WYBACZCIE LITEROWKI :ico_sorki:

POTEM umowilam sie z kolezanka i jej dzieciakami w parku hihi
piekna pogoda super sloneczko i lezelismy na kocy i gadka szmatka hihi
na koniec zrobilam jeszcze rundke do centrum hihi ale bez shoppingu bo nie wzielam portfela
a potem pedem wracalam bo leos jak sie przebudzil to glosno domagal sie cyca hihi

teraz gotuje zupke i czekam na chlopakow hihi

dowiedzialam sie ze jest super masc po sczepionce emle. szkoda ze wczesniej nie wiedzialam

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 wrz 2007, 18:13

madziorka hihi pisze:dowiedzialam sie ze jest super masc po sczepionce emle
Madziorka ta masc nie jest po szczepionce tylko przed szczepieniem 30 minut sie smaruje i " niby " dziecko nie czuje kłucia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 wrz 2007, 18:22

magda26 pisze:dowiedzialam sie ze jest super masc po sczepionce emle

Madziorka ta masc nie jest po szczepionce tylko przed szczepieniem 30 minut sie smaruje i " niby " dziecko nie czuje kłucia


wlasnie ja kupilam i nawet godzine przed sie smaruje, ale dopiero mozna ja stosowac jak dziecko skonczy 3 miesiace

Kamilko Luska ma juz nawet dwoch co sie o nia staraja na Polonii :-D :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 wrz 2007, 18:26

Magda, co za pacan!!! Bardzo dobrze zrobiłaś, ja też bym skurczybykowi nie darowała!!!!I policję bym wezwała, bo wtedy może na przyszłość ostrożniej by jeździł.

Alinko, trzymam kciuki za licytacje. Też bym chętnie uberała Helenkę w takie cudeńka, ale ona nienawidzi kapturów, czapek i wszystkiego co się zakłada na główkę. Chyba po mamusi to ma hihi. Bo ja jak -20 to Krzyś krzyczy czemu nie noszę czapki, a ja mówię, że noszę tylko w torebce a nie na głowie.

Kamilko, chyba każda z nas tak ma co jakiś czas, bo przecież opieka nad maluszkiem jest męcząca. Niedospanie, pielęgnacja niemowlaczka, "prowadzenie" domu - to wszystko robi swoje i dlatego chodzisz podminowana. Czasem dobrze się wypłakać żeby wrócić do równowagi.

A pizzą mnie kusicie, a ja tu jeszcze mam kilka kg do zrzucenia. Choć pewnie spróbuję, bo Helenka rzeczywiście kolek nie ma. Ale jakoś odwagi mi brak we "wprowadzaniu" nowych potraw.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 wrz 2007, 19:04

dziekujemy kochane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :ico_buziaczki_big:


alinko nie przejmuj sie utraconym tygryskiem napewno wylapiesz cos rownie ladnego a moze jeszzce piekniejszego hihi napewno pelno tego na allegro,powodzenia i nie zapomnij sie pochwalic
ja nie zaczynam bo pochlania to strasznie duzo czasu... za dlugo spie... leos za malo w ciagu dnia no i glownie czas spedzamy poza domem. a przy kompie nadarzam jedynie za tt, hihi
no i musialabym tutaj na ebayu dzialac, bo allegro chyba tylko do polski wysyla towar... hihi
a tam. zobaczymy.. jakby co to bede miala zajecie na dlugie szare bure jesienno-zimowe popoludnia hihi

magda no nie dziwie sie ze was ponioslo.. co za pojeby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga:

kamilko a tobie co??? czyzby jesienna aura dopadla?? ja juz mysle jak to bedzie w jesieni i nie moge sobie wyobrazic tej pluchy szarugi i nas zamknietych w domu.. bo pewnie kilkugodzinne spacery nie beda zawsze mozliwe.. masakra jesnym slowem
glowa do gory mala... korzystaj z usmiechow tomeczka, zobaczysz ze ten chwilowy dol szybko minie
jestem z toba!!!! szkoda ze nie mieszkamy blizej hihi to bysmy sie nawzajem z dolow wyprowadzaly hihi
dziewczyny przeprowadzcie sie do londynu hihi
bedziemy szalec na zakupkach (tutaj wydawanie kasy mniej boli- to prawda co pisze jasnie pani_)hihi

jasnie pani luska ma fajne boczki hihi

aniu swietna z ciebie mamuska... instyntkownie wiesz co dla twej malenkiej najlepsze..
ja nie robie adnych cwiczen z leosiem bo jak pamietasz on rowniez upodobal sobie jedna strone-prawa
i nadal czesto skierowany jest w prawo
ale czesto spi tez z lewej stroby
staram sie mu jak przekladac i podkladac cos po prawa hihi
mam nadzieje ze szybko mu sie to unormuje

co dp pizzy to ja tez wcinam
wlasciwie jem wszystko
nawet czekoladowych ciasteczekj probowalam, lodow
maly czasem sie prezy, ale to sie dzieje nawet wtedy jak nic takiego nie zjem

[ Dodano: 2007-09-11, 19:09 ]
czyli co? mam nasmarowac cale udo? bo nie pamietam dokladnie gdzie bylo to uklucie :ico_olaboga: no przy nastepnej szcepionce leos bedzie juz mial 3 miesiace wiec zastosuje

aniu
wstyd sie przyznac ale ja odwaznie siegam po wszystko co niedozwolone.. hihi :ico_wstydzioch: i jest ok
i pewnie dlatego nie jestem jeszzcze chuda i dlugo nie bede :ico_placzek:
ale przyzwyczajona jestem do tego ze nigdy nie musialam sie odchudzac i jadlam na co mialam ochote a i tak niedowage mialam ... i licze ze kiedys tak jeszzce bedzie :ico_placzek:


kamilko wlasnie zapomnialam ci napisac ze luske juz na amory w brzuchu wzielo i byla obiecana kawalerow na poloni.. hihi widac poszla na kase :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 wrz 2007, 19:19

hop hop MADZIU no co za debil z tego kierowcy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_zly: Wiki wykapciana i smacznie spi a ja smigam po necie :-D KAMILKO takie humorki to chyba kazda z nas dopadaja poplacz sobie Kochana napewno bedzie Ci lepiej Buziaczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 wrz 2007, 19:59

z okazji 2 miesiecy.. fotki z dziesiejszego lezakowanie w parku hihi

Obrazek

Obrazek

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 wrz 2007, 20:19

madziorka hihi pisze:czyli co? mam nasmarowac cale udo? bo nie pamietam dokladnie gdzie bylo to uklucie no przy nastepnej szcepionce leos bedzie juz mial 3 miesiace wiec zastosuje

madziorka kup sobie ta masc i tam sa takie plastry. trzeba nalozyc grubo masc na udko w jednym miejscu (oni i tak na chybil trafil wstrzykuja, a nie w zyle) nie wiecej niz 16 cm kwadratowych i zakleic takim plstrem specjalnym co do masci jest dolaczony.

Ja mam dylemat... jutro szczepienie a ja nie wiem, czy zastosowac ta masc, czy nie? w sumie trzy miesiace jeszcze nie skonczone, ale 12 tygodni juz tak :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

11 wrz 2007, 20:19

http://www.allegro.pl/item241119158_paj ... nowy_.html
http://www.allegro.pl/item241119707_6_9 ... ybird.html

yessssssssssssssssssssssssss
mało tego byłam taka dobra, ze wygrałam te rzeczy u jednego sprzedawcy, a róznica między auksjami była 30 sekund!!
:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

11 wrz 2007, 20:20

madziorka hihi, ten maly rudzielec to ten co ci wypomina burdel w domu? :-D :-D

[ Dodano: 2007-09-11, 20:22 ]
Alineczq, no fajne te pajace, ale za tego pierwszego to bym tyle nie dala. one sa tej samej jakosci a roznica duza.... troche go przelicytowalas, nie wpadaj w taki szal, bo ci karol internet odlączy :ico_oczko: :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość