Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

19 sty 2008, 12:19

Hej.
Fajne te Wasze brudaski :ico_oczko:
Ja też wysłałam Wam pare zdjęc - dawno już nic nie wysyłałam bo nie miałam aparatu.nella, super że imprezka się udała :ico_oczko:

Mi mąż zamiast zmywarki kupił narty bo na ferie mieliśmy pojechac w góry, a tu ferie niedługo nam się kończą a śniegu nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 sty 2008, 12:57

Ja tylko na chwilke chciałam się przywitać ale widze że jeszcze was nie ma dziewczynki. Dzisiaj będe miała gości więc morze wpadne wieczorkiem :-)

Asiu moja mała usneła o 23:30 i wstała o 11 nie wiem już zak ją mam przestawić :ico_olaboga: za to widze ze Twoja wczoraj ładnie usneła :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

19 sty 2008, 16:34

no .... od razu widać, że weekend :ico_oczko: Takie pustki :ico_nienie:

czyżby dziś dzień zdjęciowy? :ico_oczko:

Akna, zdjęcia chłopaków rewelacyjne ... masz trochę sprzątania bo zabawek macie furę :ico_olaboga:

Asiu, zdjęcia Wiki :ico_brawa_01: Niezła z niej mamusia, tak ładnie karmi lalę :ico_oczko:
Oj ... stroisz Ty ją kochana ... stroisz :-D
Widzę, że je ładnie sama widelcem .. :ico_szoking:

Właśnie... jak Wasze dzieciaki sobie radzą z samodzielnym jedzeniem z miseczki, łyżeczką lub widelcem? Maks kompletnie :ico_noniewiem: W zasadzie to nie próbowałam mu go nauczyć .... dostaje jedzenie prosto do dziubka jak ptaszek :ico_oczko: ale chyba to błąd, co? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 sty 2008, 17:02

Oj z łyżeczką gorzej, ale widelcem wcina, to chyba łatwiejsze od łyżki. Łyżeczką ćwiczy na owockach, nigdy na zupce czy kaszce, chyba bym niczego nie doczyściła :ico_oczko: Daj Maksiowi widelczyk i zobaczysz serio to z dnia na dzień. Wiki ma swoją półeczkę w kuchni i zawsze jak wołam "parówa" to biegnie, bierze miskę widelec i mi ją kładzie na blacie (dosięga serio) :-D Ona taka papużka jak jej coś pokaże, to ona to zrobi po mnie, gorzej z gadaniem :ico_oczko: No cóż nie wszystko odrazu :-)
Śliczny Maksio, widać że buzia nabiera rys takiego chłopczyka :-D No nie wiem ale takiego zięcia to chyba chciałabym miec :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

19 sty 2008, 17:07

No to muszę popróbować bo ciamajda z niego wyrośnie :ico_oczko: Z tym gadaniem to może lepiej Asiu ... bo jeszcze będziemy wspominały czas kiedy nie mówili hehehe
A te pytania "dlaczego" zatrują :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 sty 2008, 17:13

Ja to gaduła byłam, ale tez bardzo późno zaczełam mówić, ona gada wciąż językiem "zulu gula" i takie podstawowe jak każda dzidzia. Ale nie przejmuję się tym, jak przyjdzie czas to zacznę :ico_oczko:
Anetka dawno nic nie pisała, Agatka zagineła nam, Olivka też hmm o MK to już nie wspomnę

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

19 sty 2008, 17:45

Witam!!! Mieliśmy dziś być na imprezie ale ją odwołano bo się rozchorowali wszyscy, u ns tez mąż cos go bierze jakaś grypka. Makusia pokasłała troche przez noc a Matyldzia ma katar więc siedzimy w domu i żubrówke z sokiem jabłkowym będziemy dziś serwować :-D Panele kupione, no i teraz czekaja kto zrobi ten remont :-D A co do samodzielnego jedzenia to Matyldzia też jeszcze sama nie umi bawi się tą łyżeczką i coś próbuje. Asiu śluczne fotki bardzo dziękujemy :ico_brawa_01: jak zrobimy remont to tez zrobimy zdjęcia i powysyłamy :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

19 sty 2008, 19:59

Witam
Asiu dzięki za zdjęcia Wiki śliczna bardzo się zmieniła i ma takiego cudnego kucyka
Nelly Jaś je i łyżeczką i widelcem, oczywiście wszystko dookoła upaprane, ale inaczej u nas się nie da, zawsze trzyma swoją łyżeczkę w ręce a ja swoją pakuję mu zupę, tak samo z widelcem

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 sty 2008, 21:31

No u nas też obiad, to ona musi mieć swoją miseczkę z łyżeczką inaczej nie zje, nie mam mowy :) A z widelczykiem to wystraczy maluszkowi pokazać i idzie gładko, zobaczysz Nellu aż będziesz zaskoczona :)

[ Dodano: 2008-01-19, 20:32 ]
riterka pisze:Witam
Asiu dzięki za zdjęcia Wiki śliczna bardzo się zmieniła i ma takiego cudnego kucyka
Dziękuję :)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

19 sty 2008, 22:08

Hej!
Dziękuję za zdjęcia Wiki, Jasia i Tomeczka.
akna, ty faktycznie dawno nic nie wysyłałaś i widzę, że Tomek ma identyczną grzywkę jak mój ancymonek :-)
asiu, Wiki rośnie jak na drożdżach, myślałam że się pomyliłaś z tymi miesiącami ale przecież Maciuś jest trochę młodszy od Wiki. Kiteczka boska!
riterko, przyznaję się, że mój Maciuś na spacerku jeszcze tak jak Jaś się nie ubrudzil :ico_haha_01: Mamusia pilnuje ale jak to mówią "Brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko", więc i ja wkrótce dam mu pole do popisu.
A wiecie co i mnie Sosenka zrobiła cudną karteczkę dla dziadków

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości