Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 sie 2008, 10:55

blumek, :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_prezent: z okazji rocznicy

#ania#, :ico_szoking: ale tych ubranek!!! Rewelacja ze az tyle dostalas!!! :ico_brawa_01:

poccoyo, ja nie umiem tak zaproponowac zeby ktos mi cos dal, albo sie dolozyl. Musze cezkac na propozycje. A jak sie nie doczekam to poprostu kupimy sami.

Kili, dobrze ze masz zwolnienie to przynajmniej mozesz odespac w dzien. A dzidzia niech sie rusza i niech jej na zdrowko bedzie!!! :ico_haha_02:

Motylek22, ale masz mezczyzne - kolacja, swiece - nigdy nie mialam takiej kolacji przy swiecach :ico_placzek: Oby twoj Filipek odziedziczyl to po tatusiu, a moj Olik niech odziedziczy romantycznosc po mnie :-) :ico_brawa_01:

My wczoraj bylismy ogladac wozki - i mezowi sie podoba taki za 2500 :ico_szoking: n :ico_szoking: bardzo nas stac na taki wozeczek, ale on powiedzial ze Oli musi miec wygodnie i chocby mial wziac kredyt to kupi taki jaki mu sie spodoba :-) Ale mam nadzieje ze obejdzie sie bez kredytu a wozeczek kupimy za ok. 1000 zl. Widzialam fajne juz za 600-800 zl wiec myslke ze napewno nie kupimy az tak drogiego.
Ale chielibysmy kupic wozeczek razem z fotelikiem, choc jesli bedzie bradzo drogi to fotelik kupimy oddzielnie, bo sam mozna kupic juz od 150 zl. (sa tkie i po 700 :ico_szoking: )

Dzis bylam na badaniach. Pilam ta glukoze. Dobrze ze to tylko raz sie pije bo katastrofa wg mnie. :ico_olaboga: Ale dalam rade. Wypilam pierwszy lyk - jako tako ale im blizej dna tym gorzej... YAHHHHHH
Dzis wieczorkiem ide na pierwsze spotkanie do szkoly rodzenia a jutro do lekarza. Niestety sama ale jakos damy rade z malutkim.

Milego dnia dziewczynki i chlopczyki!!! :ico_ciezarowka:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

26 sie 2008, 12:04

betka, - dizekuje za zyczonka. Ja tez nie bede prosic rodzicow bo oni i tak mają na utrzymaniu moją siostre- studentkę.A tescia tym bardziej nie bede o nic prosic, bo potem trzeba bedzie sie nasluchac ze niegospodarni jestesmy :( Najprawdo podobniej tez sami bedziemy kupowac. Ale dzis widzialam w sklepie calkiem fajne za 1000 pln ze spacerówką na ogromnych pompowanych kolach i duza gondola. i teleskowpowe zawieszeni ma. Tylko ze zielone. ale i tak byl ladny.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 sie 2008, 12:30

blumek, a czy kolor jest naprawde taki wazny?? mi najbardziej podobaja sie niebieskie albo granatowe i to nie dlatego ze chlopiec, poprostu lubie ten kolor. ale maz chce zeby wozek byl czerwony :ico_haha_02: i pewnie cezrwony bedzie. Dzis rozmawialam w klinice z pania ktora ma termin na 13.11 i mowila ze widziala swietny ale czarny - i nie kupi bo w lecie przeciez jest goraco. A o tym akurat nie pomyslalam ze dziecku tez moze byc goraco w czarnym wozeczku - a uwage warto na to zwrocic!!! A zielony tez wydaje mi sie fajny. Z jednej strony najlepszy ciemniejszy bo zima, chlapa itd... ale bardziej podobaja mi sie takie zywe kolory, no i jasne.

Kurcze taki malutki czlowieczek jeszcze w brzuszku, a tu tyle sie dzieje dla niego!!! :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

26 sie 2008, 13:03

betka, - mi tez sie podobają niebieskie i turkusowe. Czerwone - nie, czarne- odpada bo wygląda ja trumna :( ale akurat mutsy czarne sa ładne.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

26 sie 2008, 13:56

blumek, ja im wiecej wiem na temat wozkow tym mam wiekszy metlik w glowie. Ale akurat uwazam wygode za waniejsza od koloru!!!

Kili
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2008, 15:53

26 sie 2008, 15:18

Blumek - gratulacje i życzenia z okazji drugiej rocznicy :588: i całuski od Małej dla Twojej Dziewczynki.

Dziewczyn bierzecie witaminy? Ja biorę na feminatal N i żelazo ascofer, ale często w nocy mam skurcze łydek i zastanawiam się czy nie brać magnezu dodatkowo.

Oglądam właśnie wózki na allegro i te droższe wcale nie są takie lekkie i z tego co się zorientowałam to mają małe gondole. Ale i tak nas na taki drogi nie stać, no chyba żebyśmy kupili używany, ale mój mężuś o tym nawet słyszeć nie chce. Dla mnie jeśli w dobrym stanie to mógłby być z drugiej ręki.

Betka Ja szkołę rodzenia zaczynam od następnego tygodnia i też na większość zajęć będę chodziła sama bo dla mężów - partnerów przewidziane jest tylko kilka godzin i to wykładów. A bardzo chciałam żeby chodził na ćwiczenia żeby przy porodzie umiał mi pomóc. No nic jakoś poradzimy.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

26 sie 2008, 15:35

Kili to moze wybierzcie inna szkołę. Tam gdzie ja chodzę położna wręcz zacheca do chodzenia z męzem(oczywiscie jesli jest taka mozliwosc). Faceci robią z nami wszystkie ciwczenia oddechowe itp:)Ostatnio mielismy spotkanie z lekarzem pediatrą. 3 godziny gadała jak nakręcona. Myślałam, ze mi kosc ogonowa pęknie..:)
Pokazę wam jaka posciel wybralismy dla Maleństwa:)
http://www.allegro.pl/item383349202__10 ... ratis.html
BOCIANKI ZIELONE:)

Kili
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2008, 15:53

26 sie 2008, 16:22

Asiula - u mnie są tylko dwie szkoły rodzenia więc dużego wyboru nie mam, ta druga jest płatna i dosyć droga a opinie o niej nienajlepsze. Ja zapisałam się do bezpłatnej szkoły przy szpitalu. Większość znajomych tam chodziła i są zadowolone.

Pościel śliczna i od razu cały komplecik. Mi jeszcze podobają się kremowe żyrafki, choć są trochę oklepane bo często u kogoś je widzę.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

26 sie 2008, 16:39

Kili, - ja biore magnez raz dziennie i nie mam skurczy w łydkach. juz nie :) tez biore feminatal ale 400 i z żelaznych biorę biofer.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

26 sie 2008, 17:05

Hej :-)
Właśnie wróciłam z siostrą ze spacerku z Gabrysią, byłayśmy na placu zabaw :ico_brawa_01: A teraz biorę się za obiado-kolację :ico_oczko: Dziś karkóweczka z sosem czosnkowym na życzenie mężusia.

asiula_o, pościel mam z tego samego materiału tylko misie na drabinkach i baldachimek mam z szyfonu, taki przeźroczysty :ico_brawa_01: No i troszeczke inaczej jest uszyta. Ale ślicznie będzie.

Kili ja biorę Elevit dla kobiet w ciąży i dwa razy dziennie żelazo . . . też mam skurcze łydek jak się przeciągam.

betka już dawno mój mężuś nie zapalał dla mnie świec ale zdaża mu się co jakiś czas :ico_oczko: Bardzo miło wtedy jest :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość