hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

25 lis 2008, 22:24

Hejka
My też własnie wróciliśmy z imprezki, bylismy u ciotki Kaski, ale się obiadłam rózności.

Katarzyny, Kaśki i Kasie!
W dniu Waszych imienin, gorące życzenia, wiele uśmiechu i powodzenia, niech Was nie trapią żadne zmartwienia i niech się spełnią najskrytsze marzenia. Życzę Wam pomyślności w realizowaniu wszystkich życiowych planów, wytrwałości w dążeniu do celu i pogody ducha na co dzień. I jeszcze zdrowia - bo jest najważniejsze

Wszystkiego Najlepszego!

kasi.k, jak zwykle Vikula piękniusia, fajniusia, i artustka ci rośnie. Kamil jakoś nie przepada za kredkami czy farbami

caro, oj mam nadzieje że szybciutko wam podłączą internet, bo ten wątek bez ciebie bedzie smutny, a tak ty codziennie bywasz, i nam relacje lajesz jak się czujesz.

Ach laseczki dostałam telefon w sprawie tej mojej pracy, ale najgorsze jest to zaproponowali mi inne stanowisko ( kasjer) a startowałam na fakturzystkę, i co mam zrobić, jakoś się nie widze na takim stanowisku, muszę sie przespać z tym. Jutro babka ma dzwwnić czy się zdecydowałam. i chyba zrezygnuje, bo za 900 zł pracować świątki piątki i niedzielę to ja nie chce. Ale jest plus bo jakaś już praca tu bedzie, jejku nie wiem, jak męzus przyjdzie z pracy to przedyskutujemy tą sprawe.
Babka powiedziała że to na szkoleniu dopiero wyjdzie to jakie obejmie stanowisko, moge nawet obiąc jako kierownik zmiany, mam metlik w głowie.
Jutro sie wyjaśni.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 lis 2008, 22:48

Cześć.
Wszystkim Kasiom składam najgorętsze życzenia wszystkiego co tylko najlepsze! :-) hektorka, No to zadzwonili jednak... A w dzisiejszych czasach fakturzysta i kasjer to jedno i to samo... Ja mam w papierach referent d/s sprzedaży, dumnie brzmi, a to jedno i to samo. Tzn mam do poniedziałku. Umowy już mi nie przedłużą. Już dziś przyuczałam nową na swoje miejsce... Szok... Nie spodziewałam się tego. Nowa jest protegowaną mojego wroga- M i jego koleżanki, która też pracuje w tej samej firmie. Przy mnie umawiali się dziś na flaszkę... Nie uczyli mnie połowy tego co dziś pokazywali jej... rzekomo Mariuszek "nie dostał odgórnego polecenia" A gnoić mnie chyba mógł legalnie... Ajjj tam... nie chce mi się dziś pisać. Idę się wykąpać i spać...
Papa

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 lis 2008, 22:48

no to Kaśki...najlepszego :ico_tort:
ja niemam dzis imienin :-) 22 marca mam :-)

kasik Viki slodka i gratulujemy kooopki na nocnik :ico_brawa_01: a takna marginesie to u nas te baby borny sa tanie jak barszcz :-)

caro milych pierwszych dni w nowym mieszkaniu :-)

hektorka aleeeeeee śnieguuuuuuuuuuuuuuu :ico_szoking: jak przyjade i tak i bedzie to oszaleje ze sczescia...
z praca to pogadaj z mezem...razem cos wymyslicie...

no i tyle...

co do prezentu na Mikolaja to jak zwykle jak cos wymysle to na sklepie niema...chcialam taka tablice...ale zielona i plastikowa...widzialam w katalogu...no i takie puzle z in the night garden 12 czesci ale puzzle juz znalazlam...

[ Dodano: 2008-11-25, 21:52 ]
kolka to znaczy ze co?? ze Cie wywalaja?? :ico_olaboga: przykro mi...

[ Dodano: 2008-11-25, 21:56 ]
takie chcialam.... http://www.activitytoysdirect.com/prodp ... ductid=103

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 lis 2008, 23:05

Ja mam w papierach referent d/s sprzedaży, dumnie brzmi, a to jedno i to samo. Tzn mam do poniedziałku.
Czy to znaczy ze cie zwalniaja??? :ico_szoking:
Noz co za sk..... :ico_zly: Tylko jakas bombe im tam zapodac!!!
Niezmiernie mi przykro...

[ Dodano: 2008-11-25, 22:15 ]
Mroweczka my mamy taka tablice dla Viki http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Lear ... l(0028408) Droga, ale w pelni warta swej ceny... Ma trzy poziomy zamocowania tablic wiec Viki juz spokojnie do niej siega... Po jednej stronie mozna malowac kreda a po drugiej markerami lub zamocowac kartki do malowania farbami.

Hektorka decyzja nielatwa... Ja tak sobie mysle, ze lepszy rydz niz nic... Pogadaj na spokojnie z mezem...

Delicja doczytalam co napisalas o sytuacji z tesciami... Bardzo mi przykro, ze musisz takie sytuacje przechodzic... A maz - faceci juz raczej tacy sa, ze w bitwie miedzy matka a zona nie stana za zadna z nich zeby sie nie narazac... Moze wiec porozmawiaj z nim na spokojnie jak bola cie takie sytuacje... Trzymam kciuki za to byscie znalezli sobie wlasne mieszkanko i w spokoju tam mieszkali...

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 lis 2008, 23:20

wszystkim Kasiom wszystkiego dobrego :-)
Hektorka ja już odpisałam Ci na innym forum hihi ;)
Kolka.nie ma tego złego..... znajdziesz lepszą pracę i bez tego skur**** :-)
Ucmokaj moją synową za to że jest rozgadana i bardzo bardzo mądra!!

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

25 lis 2008, 23:58

Kolka, bardzo mi przykro, co za skurczybyki.

Mróweczka, prezent fajniutki, a ja nadal nie mam pomysłu, a może takie cosik http://www.allegro.pl/item490439283_dwu ... ciami.html

M0rD3CzKa, dzieki już przeczytałam

No już męzulek w domu, ide herbatkę zrobić, papa do juterka

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 lis 2008, 00:11

No, dziewczyny... to właśnie oznacza, że znów będę was zadręczać swoimi wywodami :-D ja dalej nie wiem co na Mikołaja. Pewnie zdecyduję się w ostatnim tygodniu. Wszystko by się chciało dla swojego dziecka, tylko nie wiadomo co najlepsze :-)
hektorka, Podusia fajna... ale sorki za szczerość... chyba dla nas. Nasze dzieciaki to pewnie wolałyby coś co można zdemolować, zepsuć, potem szybko naprawić, narobić hałasu i od nowa... Może się mylę, ale one, w tym wieku, w głębokim poważaniu mają takie sentymentalne prezenty :ico_noniewiem: Chociaż jako jakaś pamiątka może być... Tylko ciekawe jakiej to jakości, ile prań wytrzyma :ico_noniewiem:
Sorki, zrzęda dzisiaj jestem. Czuję się jakbym w mordę dostała. Nie zwracajcie na mnie uwagi. Tak se tylko klikam :-D Paaaaa

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 lis 2008, 00:13

hej dziewczyny
Kasie dziś swiętują, no to życzę Wam spełnienia marzeń!!!
piszę szybciutko bo zaraz wróci mąż i idziemy lulu.
w czwartek jedziemy na usg. Obdzwoniłam pół lublina, zlitowali się w jedym szpitalu, ufff
cholera kichnelam i obudziłam olcie.jutro dopisze

hektorka bierz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

26 lis 2008, 01:21

kasik spoko tablica,ale jakos wole plastikowa i napewno dosiegnie bo jest od 18 miesiecy i tez mozna kartke przyczepic...no i zielona jest hih...mój kolor:D:D

haktorka ja mysle jak kolka o tej podusi...

dobranoc

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

26 lis 2008, 02:38

Dla wszystkich Kas wszystkiego co najlepsze, samego slonka kazdego dnia i duuuzo zdrowka!!! Buziaki!

Kolka, przykro mi ze tak wyszlo...ale moze jak to mowia nie ma zlego itd. A Twoja Jula rozklada na lopatki!, naprawde! 3-letni synek mojej kolezanki tak opowiada jak Julka, jest niesamowita! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mayi musialam kilka razy puscic filmik z Julka w roli glownej :-D
Kasi.k, Tobie gratuluje i odwagi (bo postawilas sie tej hadrze) i awansu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Vikula sliczna dziewczynka no i prawdziwa artystka, nawet farbami juz maluje. Maya jak narazie tyko kredkami. Aaaaa i kiedy ostatnio dorwala olowek, to "picasso" na scianie w swoim pokoju malnela :ico_noniewiem: Lala fajna! My na sw Mikolaja tylko jakis drobiazg planujemy, bo w powodzi zabawek utoniemy..
Mroweczka, ta tablica to fajny pomysl. Moze gdyby maja taka miala to po scianach by nie bazgrala :ico_noniewiem:
Katrin, no wlasnie Ty nie wciskaj tekstow, ze figura nie ta, tylko pokaz nam zdjecia! Plissss :ico_sorki: I s woje i Antosia i meza tez mozemy poogladac :ico_oczko:
Caro, I przeprowadzka i sanki z synusiem z kad u Ciebie tyle sily? Podziwiam! Trzymaj sie! Aaa,jak tam mebelki? Wybraliscie cos? Pochwal sie :ico_sorki:
Hektorka, Twoj przepis na golonke czyta sie smakowicie :-D Nad praca zastanowcie sie wspolnie z mezem. Z Kamilka juz taki dorosle wygladajacy chlopczyk! A wtym kombinezonie z kapturem na glowie jak Eskimosek!!! Sliczne zdjecia!
Delicja, super, ze udalo Ci sie zalatwic to USG i to tak szybko. Mam nadzieje, ze problemy Olci szybko sie skoncza! :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-26, 01:51 ]
Dziewczyny, swieta za miesiac, a ja taka nieswiateczna :ico_placzek: na sama mysl chce mi sie plakac. Jak w sobie rozkrzesic swiateczy nastoj??????
Maya zle znosi ostatnie szczepienia. Przez weekend goraczkowala (39) + utrzymujaca sie wysypka + prawie biegunka + marudzenie. Nigdy tak nie bylo....Wiem ze musze przeczekac i te objawy mogly wystapic. Tyle ,ze prawie wszystkie na raz spadly na Mayuta. Zal mi jej, bo meczy sie strasznie. Sorki za marudzenie..Pozdrawiam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości