Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 lis 2008, 14:52

Juli, super super super ze tak szalejesz z swietami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


MAM PYTANIE;dajecie dziecia tran?????

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 lis 2008, 15:02

Witam szczęśliwe mamusie, przykro mi bardzo ale nie dałam rady wszystkiego przeczytać, tak tylko poprzeglądałam zdjęcia śliczne...

Frydza mój Tomek też mi ostatnio, przed wyjazdem zrobił taki kawał.Wieczorem przed kąpielą puściłam go bez pieluchy , a tu patrze Tomuń się zesiusiał, więc poszłam po ścierkę, a on w tym momencie trzas kupala :ico_olaboga: poszliśmy do łazienki, Artur już leje wode pod prysznicem a on dtugi kupal koło sedesu! :ico_oczko: no i cóż mam nauczke... :-) Ale przecież nic się nie stało...
Widziałam zdjęcia madziorki i Juli z haloween super wyglądałyście...
U nas to jest dzień zadumy, tzn jeździmy do Tomka [Artura brata] i jak co roku wspominamy go i żałujemy że nie ma go z nami...później pojechaliśmy do cioci i tam było świetnie ile ludzi, jaka wielka rodzina, nawet pare osób nie znałam a obcałowali mnie :ico_oczko: :ico_szoking: ale spoko, ja mam małą rodzine :ico_placzek: dlatego cieszę się że mój Art ma dużą rodzinkę... ooo mój Tomek się obudził...a chciałam dodać jakieś foty, no niestety chyba nie teraz...
Byliśmy też u tej Artura kuzynki, której bardzo nie lubie... :ico_zly: ale jakoś przeżyłam, ona też...
Teraz Tomek siedzi ze mną przy 9+,5
biurku i już mi coś miesza...
A chyba Kamila pisała o Tomkowym siusiaku...czy się martwić czy nie? że mało się skórka naciąga, ja wogile w to nie ingeryje...tym bardziej się Artur się zajmuje,,,,,
skąd ja mam to wiedzieć, powiedział że jest dobrze, jemu nic nie naciągali... to i Tomkowi nic nie bedziemy naciągać dobra musze juz kończyć :ico_placzek:

Juli pisze:Ja chcialam sie pochwalic, ze moje skubane dziecko, przespało druga noc z rzedu - cała! Wczoraj 12 h, dzis 13,5!!! Szok! Wstal o 9:30 i tylko dlatego, ze go obudzilam poranna toaleta

gratulacje...
dla mnie marzenie żeby Tomek pospał chociaż do 8 . pa wpadne jeszcze wieczorem...0

[ Dodano: 2008-11-12, 14:05 ]
Frydza pisze:MAM PYTANIE;dajecie dziecia tran?????

żadnego tranu przy naszej diecie, to nie jest potrzebne... pozdrawiam... kiedy Aga do nas wpadniecie?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

12 lis 2008, 15:21

agniecha772, no to widzimy sie w sobote :-D :-D :-D

agniecha772 pisze:U nas to jest dzień zadumy, tzn jeździmy do Tomka [Artura brata] i jak co roku wspominamy go i żałujemy że nie ma go z nami..
:ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

12 lis 2008, 15:30

Witam kochane moje!!!!
wpadłam sie przywitać!
u nas niezłe urwanie głowy, molowanie mamy i jesteśmy z kali u babci, cholera toitalnie niewyspana jestem, kurcze spedziałm w tym domu całe życie a teraz jednej nocy bez Tomka nie moge przespać echhhh.. Kali tez marudziła. obudziła się 2 razy z płaczem, tak jakby sie przestraszyła tego że nie jest w naszej sypialni... a przeciez codzoiennie jest u babci.. edchhh, pewnie jest jednym z tych dzieci które nie lubią zmieniać swoich przyzwyczajeń hehe, tak sobie pomyślałam że na wczasach pewnie byłby z nią mały kłopt...

Juli i madziorka czadowe fotki :ico_brawa_01: normalnie te wasze chłopaki to niezłe ciacha :-D przesłodcy :ico_brawa_01:
może ja też będe mić teraz synusia? któż ro wie? echhhhh

co do mojej ciąży to jak narazie czuje sie świetnie tylko obawiam się że teraz zacznę tyc w zawrotnym tempie, bo nie moge sie powstrzymać od jedzenia słodyczy :ico_wstydzioch: narazie jeszcze wchodzę w stare spodnie, a to juz jaby nie było 6 miesiąc wię jeszcze ni ejest tak źle hehe ale pewnie nadrobie pod koniec :ico_oczko:
maluch nadal szaleje , ciekwe czy po urodzeniu też będzie miec taki temperament?....

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

12 lis 2008, 17:18

Witam witam Frydza nowa fura ful wypas hi hi hi no i tak jak moja Wikunia jeździ jak rajdowiec , moja sobie na te autko czasami wchodzi mała akrobatka hi hi
A pytałaś czy jeździmy na zwykły basen , no chyba tak .Tam jest duży z zimną wodą i taki mały z cieplejszą .

Juli zdięcia rewelacyjne szkolisz nowego barmana co hi hi hi

No Frydza ja też tranu nie podaję , ale multisanostol zacznę :-D


BeWu witaja hehe dobrze że ciaże przchodzisz spokojnie oby tak do końca . No i chyba małego piłkarza będziesz miała hi hi

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

12 lis 2008, 20:47

Wrrr. Czworki wylazą jak głupie- 4 na raz. Poszpeałam w gębie Misia i wszystkie wystają juz pod dziaselkami. Wiec maruda nie z tej ziemi. U mojej mamy zwalil sobie wieszak na głowe i lamentowal za kazdym razem, jak czegos mu nie wolno. wrrr. A w domu - z Duzym - hihihi - hahaha- humor pierwsza klasa. Lezelismy w trojke na dywanie, obejrzelismy Misia w niebieskim domku, Mis przegryzł kanguski i juz spi. Wymeczył sie sam. Swoim lamentowaniem. Posmarowalam mu zelem, dostał nurofen i lulka. Oby do rana :ico_sorki: Koszmar z tym ząbkowaniem :/
A mi Duzy poszedl do delikatesow po herbatke na brzuszek - bo mnie cos pobolewa.. i pistacje! Bo chipsow nie moge, tlustych rzeczy itp... a przegryzc cos wieczorkiem kazdy lubi - wiec pistacje na tapecie :-)

A w ogole, to sie strasznie ciesze, bo moja mama pomyslala o mikołajkach i kazała zamowic jakas zabaweczke dla Misia, a ona zaplaci :-) Wiec chyba wybiore drewniane klocki w wózku do ciągniecia.. Kolorowe, z glowa misia.. Mysle ze to moze zainteresowac Małego. Oby...

BeWu- dziwnie, ze Kali taka przyzwyczajona do domku..I bidulki, ze taka nocke mialyscie. Mis tocyganskie dziecko :-) Jak ma lozeczko turystyczne i pieluche do przytulenia - nie robi mu zadnego problemu gdzie jest :-) I raczej chetnie zostakje z babciami.. Wiec ja sie ciesze :-)
A co do tycia- eee... Masz prawo teraz przybierac- a poza tym todzieci lubia slodycze- wiec dzidzia pewnie sie cieszyjak cos takiego zjesz:):

Frydza-tran? Feee! Nigdy w zyciu. Sama nigdy nie brałam i Krzysiowi tez nie bede aplikowac. Nigdy nie zapomne jak mama mi kupila,zjadlam jedna kapsułke, a pozniej odbijalo misie rybskiem dwa dni. Oooo nie! :ico_nienie: jakies witaminki w zime beziemy chyba aplikowac.. Ale ja to nie lubie pompowac lekow. Owoce, soki, przetwory, warzywa.. I jakos zdrowi jestesmy :-)

Edyta- Faaajnie Ci z tym basenem. U nas kaza wykupic karnet, nigdy nie ma miejsc.. I ogolnie gowniany interes :/

Ide.. Zrobie sie dzis na bostwo. Jakos mam ochote.. Potem sie poprzytulam z Krzysiem.. :] Pozytywnie zakoncze dzien :D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 lis 2008, 21:05

Czesc

Juli cos wiem o tych czworkach. wyobraz sobie ze u nas sa opuchniete juz od ponad miesiaca. wtedy pierwszy zaczely sie marudki.. i to nie az takie zle.. bo TYlko marudzenie
ale od wczoraj doszla goraczka
nic wiecej sie nie dzieje
ale sraczka na dzien dobry
jedzenie bee
i tak jak piszesz.. jeki o byle co.. i placze.. a za chwile usmiech zabawa .. normalnie igra z nami
jak tata wraca to jest cudny i szczesliwy..
wymuszacz nr1 :ico_oczko:

dzis znow musielismy sie lenic w domu
na legalu w lozku
ja klikalam czytalam i drzemke z lelkiem ucielam
niedawno wstalam
wzielam prysznic wysprzatalam
i zaraz zapuscimy prisona i pizze upieczemy mniam

a mialam tyle planow. spotkan z dziewczynami i wszystko poszlo w piz$#$#
coz zycie

najwazniejsze zeby te wredne czworki sie pokazaly bo mozna oszalec :ico_nerwusek: :-/

Juli zakonczcie pozytywne dzionek i calusnie :ico_brawa_01:


Bewu ty przynajmniej wiesz ze oddajesz te slodycze maluszkowi.. a ja? nie znam umiaru, caly dzien nie mam czasu na jedzenie. to wieczorem nadrabiam.. buu
moze Kali miala akurat gorszy czas na spanie.. bo skoro u babci jest codzien to nie powinna czuc sie tam obco

nasz lelek poki co moment przyzwyczaja sie do zycia w PL u dziadkow.. hehe i raczej zmiana miejsca nie ma znaczenia
chyba ze lubi sobie pomarudzic
to wtedy i w domu ma zle dni/wieczory hehe

Juli alez Misio super spi!!!! tyle godzin w kupie to lelek chyba nigdy nie przespal no moze pare razy hehe
mimo ze daje mi sie wyspac z reguly to prawie zawsze z przerwa ok 7-8..
oby juz tak krzysiowi zostalo hihi

Frydza I Agniecha oj nie zazdroszcze kupkowych przygod!! a fujjjjjjjjj hihi
nie chcialabym byc w takiej sytuacji sama. bo u nas o takich brzydkich spraw jest adas :ico_wstydzioch:


frydza jaka wiki dumna na nowej furze!!! hihi

papa
moze do potem
moze do jutra
paaaaaa

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

12 lis 2008, 22:31

Madziorka- czasami takie leniwe dni sa potrzebne.. Teraz mozesz dzialac aktywnie i caly wieczorek szalec :): A Lelkowi - jak Krzysiowi.. niech w koncu wyjda zebole i dadza nam wszystkim swiety spokoj!

Ogladalyscie kiedys na Discovery Travel &Living : John & Kate + 8 ???? nonono program ! Zawsze po nim mam chetke na kolejna fasolke :):
Duzy zreszta tez...

Ide pod prysznic i pewnie juz tu dzis nie wpadne- wiec caluje :*

A! Kamilko! Ty tu czesciej bywaj kolezanko :* Bo tesknota nas zezre!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

12 lis 2008, 22:51

hej hej
jestem
Kamilko śliwki to u nas podstawa, dostaje je bardzo często. Ale wiecie chyba te leki co lekarz przepisał zaczynają działąć bo dziś Emi zrobiła kupkę dwa razy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rano i w południe. Oby się to już w końcu unoromował. W sobote mamy jeszce USG brzuszka i mam nadzieję że wszystko wyjdzie dobrze

Madziorka zazdroszczę wam tych wszystkich zajęć, dyskoteka dla dzieciaczków to super sprawa, emi byłaby na takiej imprezce przeszczęśliwa bo ona uwielbia tańczyć, muzyka u nas w domu leci na okrągło

Ja tranu Emi nie podaję

wszystkim dzieciaczkom współczuję wychodzących ząbków, u nas póki cisza, Emi ma 16 ząbków i na tym narazie koniec

no i kurcze więcej nie pamiętam :(

My mieliśmy fajny weekend, w poniedziałek po pracy ja, M.,szwagierka ze szwagrem i szef z narzeczoną pojechaliśmy sobie na Słowację, Emi została u moich rodziców. Wróciliśmy we wtorek po południu, było naprawdę super, odpoczęłam i oderwałam się od rzeczywistości
No a dziś znowu do pracy, jako że znów jesteś tylko we dwójkę to jest co robić.
M. za chwile weróci z 2 zmiany więc ide dorobić obiadek
narka
sory że tak żadko się odzywam, ale w pracy poprostu nie ma kiedy pisać a w domu to mx czasu poświęcam Emi, bo ona coraz więcej rozumie i tęskni za mną coraz bardziej więc jak wracam z pracy to ona chce mnie mieć tylko dla siebie
papa

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

12 lis 2008, 23:11

Dobry wieczór...Tomek już śpi, ale dziś wstawał chyba ze 20 razy i się śmieje i wygłupia! Ale ja próbuję na niego nie patrzeć, tylko go kłaść zpowrotem, choć to troche trudne, bo śmiać mi się chce jak widze co on wydziwia...
Piszecie dziewczyny o ząbkowaniu 4. Ja tam nie wiem które Tomkowi idą czy 3 czy 4? ale jest dosyć rozdrażniony i pcha sobie ciągle rączki do buzi, ale dziś znalazłam bobodent to mu posmarowałam, może małą poczuł ulge... chciałam dodać pare zdjęć ale nie wiem czy mi się to uda? spróbuję?... :ico_oczko:
A więc tak w dzień Wszystkich Świętych byliśmy u cioci Todzi [stoi przy szafce] moja teściowa siedzi [blądynka]
Obrazek
żeby nie było ja też tam byłam...
Obrazek
Tomek miał kuzynke młodszą o 4 miesiące, ale coś mu się nie spodobała, bo ją odpychał
Obrazek
A to kózki koziołki od mamy, superowe!
Obrazek
Tomek z kotkiem
Obrazek
i Tomek ze swoją dziwną minką... dobra to chyba tyle...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość