Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

01 gru 2012, 14:50

Ania przepiekne Te Twoje gwiazdeczki. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jak te dzieciaczki szybko nam rosną
Aniu ale słodko wygląda Hania, a Milusia ma zabójcze kapciochy. Ja o takie dla siebie poprosiłam Mikołaja
dzięki :ico_sorki:
kapciuchy po Hani,kupione za 5 zł jak miała 2 lata,to jakieś 3 lata temu :-D
Karol ma bardzo przerosniety trzeci migdał a na dodatek pozostałe dwa po każdej infekcji tak mu sie rozpulchniają ,ze zostaje mu mała szparka do oddychania. Terminu jeszcze nie znam lekarka powiedziała,ze jak skończą zabiegi to mu zbada tego trzeciego migdała.Wtedy da nam skierowanie na zabieg
u nas dostałam skierowanie od rodzinnego do laryngologa bo Hania źle słyszała,laryngolog sprawdziła,okazało się,że migdał przerośnięty i naciska na ucho i dała skierowanie na usunięcie do szpitala,potem zadzwoniłam i było po paru miesiącach dopiero usuwanie :ico_sorki:
a kto z Karolkiem będzie ty czy tatuś? i w szpitalu zostajecie czy od razu wypisują u was?


Hania po Andrzejkach bardzo zadowolona :-D
z wosku to nie mam pojęcia co to jej wyszło bo przywiozła wyglądający jak placek :ico_haha_01:
pod choinkę ma dostać przytulankę
w przyszłości będzie piosenkarką
jej mąż to ma być Daniel,przez co ona rozczarowana bo myślała,że będzie to Kuba :ico_haha_01:
no i ma unikać chłopców,którzy broją

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Dzieciaczki 2007

01 gru 2012, 23:19

Hania po Andrzejkach bardzo zadowolona :-D
z wosku to nie mam pojęcia co to jej wyszło bo przywiozła wyglądający jak placek :ico_haha_01:
U nas Martynka też zadowolona. Wosk też lali, i pani stwierdziła że to : braciszek :ico_szoking:
:ico_oczko: a dla mnie to jakiś króliczek, wiewiórka i tego się trzymajmy :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

02 gru 2012, 10:32

U nas Martynka też zadowolona. Wosk też lali, i pani stwierdziła że to : braciszek :ico_szoking:
:ico_oczko: a dla mnie to jakiś króliczek, wiewiórka i tego się trzymajmy :-D
no tak lepiej się trzymać tej drugiej wersji :-D :-D
u nas ostatnio A Milenki się pyta
-chcesz siostrzyczkę? - nie
- chcesz braciszka - taaa :ico_haha_01:
to mu to od razu wybiłam z głowy,powiedziałam,że jak coś kiedyś mi jeszcze zmajstruje to go osobiście wykastruję :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Dzieciaczki 2007

02 gru 2012, 14:30

no tak lepiej się trzymać tej drugiej wersji :-D :-D
u nas ostatnio A Milenki się pyta
-chcesz siostrzyczkę? - nie
- chcesz braciszka - taaa :ico_haha_01:
to mu to od razu wybiłam z głowy,powiedziałam,że jak coś kiedyś mi jeszcze zmajstruje to go osobiście wykastruję :-D

hehehehe cd u nas na wątku :ico_oczko:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

Re: Dzieciaczki 2007

02 gru 2012, 19:39

Aniu W
z Ola jesteśmy u laryngologa już dwa lata.Skierowanie miałam jak Ole zaczeło boleć ucho. Okazało sie wtedy,że ma wysokie ciśnienie w uszach i stąd ten bol sczególnie przy katarach.Niestety Ola ma uporczywe katary,które nie schodzą tylko ładują sie do zatok albo do ucha. Ola też ma przerośniety migdał ale nie tak bardzo. Z Karolem też trafiłam z powodu bolu ucha u niego infekcje właśnie rozpulchniają migdały i stąd ten bol.Teraz mamy termin na wtorek bedą mieć badane migdałki i zobaczymy czy obydwoje do zabiegu czy tylko Karol

Na tate nie licze unas od lekarzy zabiegów jest tylko mamusia. Pewnie nas wypuszczą od razu ze szpitala.


Moni a może może to jednak jakiś dzidziuś dla Martynki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Oli wyszło,ze czeka ją daleka podroż.hm może w końcu kiedyś uda sie wyjechać nad morze, Bardzo by sie to im przydało

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Dzieciaczki 2007

02 gru 2012, 21:06

Moni a może może to jednak jakiś dzidziuś dla Martynki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
raczej nie :ico_oczko:

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

Re: Dzieciaczki 2my śś07

07 gru 2012, 21:45

:-) JAK Tam wasze dzieciaki ucieszone z prezentow od sw Mikołaja.

U nas radosci było wiele a teraz jet kłotnia kto będzie sie bawił Karolowym sterowanym :ico_haha_01: autkiem

My znów musieliśmy się leczyć bo okrutne katary ich dopadły a Karol na dodatek miał zapalenie cewki moczowej

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

Re: Dzieciaczki 2007

10 gru 2012, 21:30

Hejka gdzie się podziewacie


My dziś oodwiedziliśmy Mikołąja w Zatorze.Dzieciaki uradowane,umęczone i wymrożone. Mam nadzieje ze choroba ich nie dopadnie jak na razie walczą wraz z nalewką z czosnku

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

11 gru 2012, 11:45

hejka
JAK Tam wasze dzieciaki ucieszone z prezentow od sw Mikołaja.
jak najbardziej :-D
Hania w pkolu miała i jeszcze w niedzielę były u nas na wiosce w klubie prezenty dla dzieci od Mikołaja :-D
My znów musieliśmy się leczyć bo okrutne katary ich dopadły a Karol na dodatek miał zapalenie cewki moczowej
jak dzieciaczki?

u nas wszyscy zdrowi póki co,no poza A,bo on to co miesiąc chory,coś załapie :ico_noniewiem: jego szczęście,że dzieci nie zaraża :ico_sorki:

my wczoraj polatałysmy sobie po śniegu na podwórku,dziewczynki czerwone i zadowolone wróciły do domu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dzieciaczki 2007

13 gru 2012, 12:48

hejka

u nas w pkolu ostatnio robili badania dzieciom,bo jedna dziewczyna potrzebowała do pracy magisterskiej i przynajmniej wiem dokładnie,że Hania waży 18,8 kg :-D wzrost 112 cm,no i sprawdzali fałdki tłuszczu itp
teraz mam ankietę jeszcze wypełnić i jutro ma Hania ją do pkola zanieść :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości