Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 lip 2007, 17:42

Aniaaa, witaj .. bardzo nam milo ze do nas zagladasz :ico_brawa_01: :-D Mróweczka, Eryczek wyglada na tym zdjeciu jakby mial z miesiac a nie dopiero co sie urodzil :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 lip 2007, 18:00

A teraz czas ponosić mnie, mam już dosyć tego leżenia
Obrazek

Powiem Wam że ten kleik smakował Oleńce, bo sama sobie łyżeczkę do buźki wkładała a jak jej przestałąm dawać to był wieeeeeeeelki bek :-D .
U nas też są kupki po pachy. Bez miski z wodą się nie obejdzie :-D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

04 lip 2007, 19:10

Cześć dziewczyny :-D
Dawno nie zaglądałam na TT bo straszliwie ostatnio mi czasu brakuje :ico_placzek: .
Teraz mały śpi więc szybko napiszę co u nas. Więc tydzień temu byliśmy na szcepieniu, mały wazy 6200 :ico_haha_02: i niestety dostał aż 3 szczepionki, strasznie płakał, ale dzięki Bogu nie miał żadnej opuchlizny i szybko zapomnieliśmy o szczepieniu. Karmię Krystiana Bebilonem i jestem bardzo zadowolone z tego mleczka. Mały je je ze smakiem i wogóle nie ulewa. Je mi tak co 3 godz. od 90-120 ml. pozatem od czasu do czasu dam mu spróbować troszkę Danonka, a dziś nawet dałam mu 2 łyżeczki zupki, mam nadzieję że nie odchoruje tego. Powolutku zaczynamy przygotowania do chrzcin mamy 15 lipca. Przyjęcie urządzamy w pobliskiej Remizie Strażackiej, a gości będziemy mieć ok. 50 :ico_szoking: , nie pytajcie mnie skąd tylu się wzięło bo sama nie wiem, zapraszamy tylko najbliższą rodzinę i tyle osób się uzbierało. Co do sesji to jestem w trakcie, niestety mam 1 egz. już na wrzesień bo nie udało mi się go zaliczyć w I terminie :ico_placzek: . Kurcze dziewczyny muszę spadać bo mały płacze. Postaram się jutro napisać coś więcej.
Pozdrawiam was serdecznie i całuję wszystkie dzieciaczki.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

04 lip 2007, 19:10

Gabrysiu brawa dla nini za zjedzenie kleiku łyżeczką, bo mojemu to daje przez butlę

Syla a jakie brzoskwinki jej dałaś, w słoiczku?

Kasi.k ta twoja córunia to naprawdę bidulka!!!!!!!

IM lepiej sprawdz u neurologa, bo zawsze lepiej wcześniej wprowadzić jakies ćwiczenia!!!!!!

Ja szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie jak bym teraz musiała wracać do pracy, tak by mi było szkoda mojego malucha, ale wiadomo jak mus to mus!!!!!!

[ Dodano: 2007-07-04, 19:12 ]
A my jemy Nan, wiem że często ludzie narzekają na to mleko, ale u nas się sprawdziło!!!!

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

04 lip 2007, 19:50

Cześć

Gabrysia, Brawa dla malutkiej, a czy ten kleik mieszałaś z wodą czy z mleczkiem modyfikowanym, bo ja mam zamiar podać jutro małemu ten kleik i nie wiem czy z wodą czy z mlekiem????

Mróweczka, malutki fajniutki a jakie długie włoski miał , mojemu to dopiero teraz rosną i z przodu ma takie dłuższe a z tyłu wytarte.

Mam pytanko do mam, krtóre mają chłopców, zauważyłam dzisiaj że małemu z pisiorka wystaje taka wydzilinka biała, myślałam że to krem ale odciągnełam troszke tego pisiorka i tam gdzie jest prącie miał tego więcej czy to normalne??? I czy będziecie swoim maluszką odciągać te prącie, bo wyczytałam że tego nie wolno robic,

caro, Ja również nie wyobrażam sobie zostawienia Kamyka,chyba bym zwariowała i ciągle myslała o nim, nawet jak wychodze na zakupy bez niego od razu myśle czy nic mu się nie dzieje.

a dzisiaj mój Kamyk gdy leżał na pleckach odepchnął się nóżkami i się przesunął na łóżku do góry byłam w szoku.

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 lip 2007, 20:03

Hektorka ja dałam małej kleik z mleczkiem

IM
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:10

04 lip 2007, 20:34

Byłam na forum mam marcowych i przezyłam szok dziecko Ani ma 3 miesiące i 2 tygodnie i przekreca sie z plecow na brzuszek ciekawa jestem kiedy bedzie pierwszy raz Mateusza

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

04 lip 2007, 21:07

IM, mój Kamyk próbuje z brzuszka sie przekręcić na plecki troche mu to jeszcze nie wychodzi ale juz pomału załapuje.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 lip 2007, 21:16

Obrazek - dowod na to ,ze mamy takiego samego smoka :-D

Ale napisalyscie :ico_szoking: Nic nie pamietam :ico_wstydzioch:

Kasi.k - bidulko,zawsze cos. Daje wam popalic wasza Vikusia :ico_nienie:

Gabrysia, brawo dla Gabi :ico_brawa_01:

Mróweczka, my mamy jedna dziennie i raz jest zielona a raz zolta.Przewaznie zolciutka i zadka :-)

:ico_tort: za 3 miesiaczki :-D

A Andrzejek dzisiaj obudzil sie w nocy tylko raz :ico_szoking:

No i pani doktor zapisala nam tym razem Nutriton ( bez recepty ) i mam mu to dawac w trakcie jedzonka z cycusia.To jest taki zageszczacz,ktory powoduje,ze pokarm mu w brzuszku robi sie gesty i ciezej jest ulac.Puki ci dziala,tzn.ulal ale bardzo malutko :-D

[ Dodano: 2007-07-04, 21:22 ]
hektorka, u nas ta wydzielinka byla od poczatku.Tak bardzo malutko gestego bialego sluzu,prawda?

A skorki nie sciagam bo chyba nie wolna no i wydaje mi sie,ze nie moge,tzn,ze nie da rady,ze ta skorka jest za ciasna,ze jak obciagne to peknie :ico_noniewiem: Tez tak macie ???

[ Dodano: 2007-07-04, 21:29 ]
Kari - Danonka????Ale fajnie.No i super waga :-D A egzaminem sie nie martw.Ja co prawda zaliczylam wszystko juz w zeszlym roku w czerwcu ale obrone mam dopiero we wrzesniu :-)

Syla - prawdziwa brzoskwinke???

Caro - podaj mi adres na gg - wysle ci to pudelko Nan-a,ktore mam,bo szkoda zeby sie zmarnowalo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 lip 2007, 21:33

hektorka ta wydzielina to moze byc za duzo hormonu jakiegos tak jak mój Ryś ma mleczko w jednym cycuszku ale to nic złego!!!

Natomiast niewiem czy to normalne ze mu staje siusiak?? hehe bez śmichu (to chyba tez hormony)

iw-rybka nienalezy ruszac skoeki bo ona jest jeszcze zrosnieta i jak sie bedzie ruszac to popeka i zostana mu blizny!! jak dziecko bedzie mialo ze 3 lata to tatuś mu pokarze jak sie ta skórke zdejmuje :ico_oczko:

IM Eryk daje juz tez rade z brzucha na plecy a odwrotnie to juz niedaleko ma do tego!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość