Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 gru 2011, 15:18

U mnie dziś też marudna jest bo nie może zasnąć i się wyspać porządnie.Nie idziemy na spacer więc jej brakuje czegoś .Ale teraz słyszę że cisza więc pewno zasnęła przy oknie otwartym.
a u mnie wszyscy śpią :/ Majka wlazła do Przemka, Konrad nawet nie zauważył ze wyszłam, nawet nie zauważył ze wróciłam :/
a ja sie nudze, zjadłam już zupe i pół paczki trufli :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 08-12-2011, 14:19 ]
heh, a potem sie dziwie ze Konrad krostki ma :ico_haha_02: nie no nic mu nie bedzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

08 gru 2011, 15:28

nie no nic mu nie bedzie
pewno,że nie, tylko pyszne mleczko dostanie :-D
Zjadłabym trufelka :ico_noniewiem:
Kiedyś kupiłam pakę, ale długo miałam :ico_oczko:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

08 gru 2011, 15:28

heh, a potem sie dziwie ze Konrad krostki ma :ico_haha_02: nie no nic mu nie bedzie :ico_oczko:
Ja też się nie przejmowałam na początku jak małej wyszły chrostki . Jadłam wszystko ile chciałam ale z każdym dniem było coraz gorzej , naprawdę miała cała buzie pokrytą tym dziadostwem szyjkę brzuszek raczki i nóżki , najgorsza buzia , wyglądała jak jakaś bardzo chora i maruda była więc trza było na dietę przejść ale jak by wyszło jej kilka i nie pogarszało się to bym się pewno nie przejęła.
Nawet lekarka mówiła mi że kilka chrostke to nie tragedia i powód do takich diet rygorystycznych ale jak zobaczyła moja to od razu mówiła koniec.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 gru 2011, 15:29

Nawet lekarka mówiła mi że kilka chrostke to nie tragedia i powód do takich diet rygorystycznych ale jak zobaczyła moja to od razu mówiła koniec.
no włąśnie on ma kilka tylko krostek, i po dniu mu schodzą bo smaruje emolium i szybko znika po nocy śladu nie ma :ico_sorki: :ico_sorki:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

08 gru 2011, 15:32

Nawet lekarka mówiła mi że kilka chrostke to nie tragedia i powód do takich diet rygorystycznych ale jak zobaczyła moja to od razu mówiła koniec.
no włąśnie on ma kilka tylko krostek, i po dniu mu schodzą bo smaruje emolium i szybko znika po nocy śladu nie ma :ico_sorki: :ico_sorki:
Zazdroszczę . Ja też jadłam niedawno wszystko ahh dobre czasy były.A jakie wszyscy mieli oczy na chrzcinach jak jadłam schabowego hehhe mówię wam , a niektórzy podchodzili i mówili bym tego nie robiła bo zobaczę co będzie .

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 gru 2011, 15:34

Zjadłabym trufelka :ico_noniewiem:
w żabce promocja hehe Michałków zamkowych, białych, mieszanka krakowska i trufle
za 5,49 paczka hihihi
a ja Majce na pieski znaczki zbieram to akurat wykorzystałam
musze isc odebrać

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

08 gru 2011, 15:49

A ja gotuję sobie właśnie pierogi z jagodami.Tylko czy jagody nie uczula znów malą

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

08 gru 2011, 15:51

ja już po obiadku, właśnie słyszę jak Iza się budzi bo zaczyna kwękać ale może jeszcze zaśnie bo spała nie całą godzinkę :ico_sorki:


izuś_85, u nas Smyk była malutki i tylko ciuszki były :ico_sorki: ale i tak obkupiłam dziewczyny, wydałam całe 90 pln a kupiłam dla Izy bezrękawnik taki puchowy, skarpetki chyba z 8 par, dla Julki jeszcze jeansy, bluzkę, 2 pary fajnych krótki spodenek na lato i spódniczkę sztruksową :ico_sorki:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

08 gru 2011, 17:24

Alanek w końcu usnął. Ciekawe na jak długo :ico_spanko: :ico_noniewiem:. Dziś dostał ociupinkę zupki jarzynowej i na łyżeczce się kwasił i wykręcał, a jak dałam w buteleczce, to chętnie ciągnął ... dziwne :ico_noniewiem:.

szkieletorek nieźle uparci jesteście skoro tak długo się nie odzywacie, który bardziej? Co do jagód to raczej nie uczulają. Z tego co pamiętam to truskawki mogą uczulać. Ale wiesz, każde dziecko inne, trzeba obserwować. Ja to i tak was podziwiam, nie wiem czy ja bym wytrzymała na takich ostrych dietach. Karmienie jest dla mnie bardzo ważne, ale ja się powstrzymać nie umiem. Dlatego dziękuje losowi, że nie jestem grubaskiem bo inaczej w życiu bym nie schudła :ico_nienie:
izuś_85, u nas Smyk była malutki i tylko ciuszki były :ico_sorki: ale i tak obkupiłam dziewczyny, wydałam całe 90 pln a kupiłam dla Izy bezrękawnik taki puchowy, skarpetki chyba z 8 par, dla Julki jeszcze jeansy, bluzkę, 2 pary fajnych krótki spodenek na lato i spódniczkę sztruksową :ico_sorki:
ooo ale Ci fajnie. W smyku zawsze fajne rzeczy są, a skoro likwidują to pewnie duże przeceny. Powstawiaj fotki i pochwal się co kupiłaś :ico_haha_01:

Jaka ja dziś wykończona, przez tą noc i dwa dni. Mąż właśnie wraca z pracy, a ja nawet obiadu nie mam. Na szczęście dzwonił i powiedział, żeby się nie przejmować, bo on coś tam zrobi, a ja pójdę się przespać. Jeju nie wiem co ja bym bez niego zrobiła :ico_sorki:

[ Dodano: 08-12-2011, 17:39 ]
wygoniłam chłopaków na podwórko i lecę się przespać :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

08 gru 2011, 19:50

fajnie, ze Wam tez sie wozek podoba :ico_oczko:
Antka brzuszek bolał, obudził się i okropnie płakał :-( pomasowałam,poleżał u mnie brzuch do brzucha, kupka poszła i teraz zasnął,
ojoj biedactwo, Olis tez ma czasem problemy, zwlaszcza jak zjem czekolade :( i jak go sadzam sobie na kolanach, plecami do siebie i masuje brzuszek to chyba pomaga bo czesto mi tak kupke robi :ico_sorki:
chce jechać na zakupy bo likwidują u ans sklep dziecięcy Smyk i może kupie coś fajnego dla dziewczyn :ico_sorki:
oo to moze jakies fajne znizki beda :ico_brawa_01:
Potem pobudka po 2, potem po 4 i po 7 ... no koszmar
jeeej, Twoj Alanek naprawde musi mocno sypiac jesli po takiej nocy jestes zmeczona, ja tak wstaje caly czas.. 00-1, potem 3-4, 6-7 i kolo 8 juz calkiem pobudka :ico_olaboga: smok juz niestety nie pomaga, bo przez to ze spi na brzuszku mu wypada i zaraz sie znow wierci i marudzi :ico_olaboga:

Izus zdrowka dla meza!! :ico_sorki: :ico_sorki:
szkieletorek napisał/a:
Rany jak u nas wieje i pada troszku.
no paskudniaście :ico_zly:
u nas tak samo, koszmar!! pada troche ale wieje tak, ze M do mnie dzwonil ze jak dojechal do pracy i sciagnal plecak w reke to mu go wyrwalo.. takze nie wyszly mi dzisiaj zakupy, musze przelozyc na jutro. a w ogole mowilam M ze jade z kumpela po prezent, no a potem ze jednak nie bo taka pogoda, a w sobote mam z nim jechac na zakupki swiateczne i on mowi 'dobra to wy sobie pojedziecie rano i kupisz co tam chcesz a ja dojade do was pozniej', hahaha, ciekawe gdzie mialabym schowac gitare zeby jej nie zauwazyl :ico_haha_01: :ico_haha_01:
auważyłam, że taki bobas 4miesięczny dużo już rozumie i wie w jaki sposób może coś uzyskać, bo na przykład zaczyna płakać ja lecę do niego a ten się chichra, ja odchodzę a ten w płacz :ico_noniewiem:
a to maly lobuziak :ico_oczko:
a ja sie nudze, zjadłam już zupe i pół paczki trufli :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
oj nieladnie :ico_nienie: :ico_oczko: ja zauwazylam ze nawet jak zjem odrobinke czekolady to Olis ma problemy z kupka i duzo placze, jakby brzuszek go bolal wiec juz nie jem wiecej.. ale mam dobre rozwiazanie - u nas teraz sa w promocji rafaello - 3 takie spore paczuszki za 10£ :ico_brawa_01: a to nie jest czekolada wiec wcinam :ico_brawa_01: tylko pewnie za jakis czas obrzydnie :ico_noniewiem:
A jakie wszyscy mieli oczy na chrzcinach jak jadłam schabowego hehhe mówię wam , a niektórzy podchodzili i mówili bym tego nie robiła bo zobaczę co będzie
a co moze sie dziac po schabowym? ja caly czas jem i schabowe i kurczaka w panierce, dewolaje itp.. :ico_noniewiem:
Dziś dostał ociupinkę zupki jarzynowej i na łyżeczce się kwasił i wykręcał, a jak dałam w buteleczce, to chętnie ciągnął ... dziwne :ico_noniewiem: .
ja jak dawalam Oliwkowi syrop przeciwbolowy na lyzeczce to takie miny robil, nie wiem czy chodzilo o lyzeczke czy o smak syropu, ale co sie posmialismy :-D a juz zaczynasz dawac zupki Alankowi? myslalam, ze chcesz jak najpozniej :ico_noniewiem:

kwiatunio
to super, kurcze ja uwielbiam malemu kupowac skarpetki, sobie zreszta tez, chyba jakas mania skarpetkowa :ico_haha_01: a nie wydaje Wam sie ze ciezko znalezc skarpety dla takiego maluszka? kupuje 3-6 czy tam 0-12 i sa takie ciasne na lydkach ze mu sie az odbijaja.. strasznie ciezko dostac jakies luzniejsze :/
Na szczęście dzwonił i powiedział, żeby się nie przejmować, bo on coś tam zrobi, a ja pójdę się przespać.
no super facet!! korzystaj, korzystaj :ico_sorki: M tez mi tak czesto mowi, ze on wroci z pracy to sie Malym zajmie a ja odpoczne i czasami mi sie udaje, ale czesto on sam jest zmeczony i konczy sie tak, ze przychodzi i zasypia, albo lezy polspiac :/
Nina widze, ze udalo Ci sie zlapac Alanka jak sie smieje :D super zdjecie :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość