Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 mar 2007, 19:48

Mialam zamiar piec to ciacho - "Japonczyka" ale niestety akcja pod tytulem "W poszukiwaniu maku" :ico_oczko: zakonczyla sie niepowodzeniem....Nawet w polskich sklepach nic - chyba maja tam mak tylko na swieta :-D
Tak wiec odkladam pieczenie tego ciacha - do pobytu w Polsce :ico_haha_01:
Teraz to sie wezme za moja szarlotke :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
tzn. za pieczenie - bo jedzenie bedzie potem :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
Tak mnie zastanawia - a nie wiem gdzie jest tabelka - moze ktoras z was sie orientuje ile w koncu sie u nas dziewczynek, a ile chlopcow urodzilo? :-)

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

14 mar 2007, 20:10

Gosiu faktycznie to oblizywanie smoczka nie jest higieniczne. Ja się wkurzałam, że wszyscy małego po łapach cmokaja jak sie nim zajmuję ale wymyśliłam kłamstwo, że pediatra na wizycie powiedział zeby abslutnie nie całować małego po rękach( o oblizywaniu smoczka nie wspomną) bo ślinie ludzkiej jest strasznie dużo bakterii i generalnie syfków i można zarazić dziecko...i poskutkowało. Teraz już nikt Otka nie cmoka po łapach:) możesz też tak tesciom powiedziewć.... ponoć smoczek lepiej jest dać z ziemi jak spadni dziecku niż oblizać..zwłaszcza jak się ma opryszczkę...

Ksiulka mnie też korci paleni ale jak na razie palę tylko na inprezach tak na co dzień powstrzymuje się bo nawet nie mam gdzie bo przecież nie będę kopcić małemu....

Felicitu fajna ta specerówka ale ja chyba kupię na 3 kołach. Mam słabośc do taczek:) strasznie mi się podobają ale ponoc 4 kołowce są bardzeij dla dziecka wygodne dlatego własnei chce mieć parasolke na 3 kólkach:d

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 mar 2007, 20:51

mk22, moj wielofunkcyjny jest na 3 kolach...pompowanych - i jest oki :ico_haha_02:
Ale teraz czas na zmiane :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
No i znowu nikogo.... :-D

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

14 mar 2007, 21:08

coz takie pustki na farum dzis wieczrem?
Ja sama siedze, moj super mąż znowu gdzies polazł..czasem juz nie mam siły do niego......

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

14 mar 2007, 21:21

MK trzasnij dzwiami i wyjdz pierwsza
zartuje
sprobuj porozmawiac,moj tak latal ale mu w koncu wbilam do glowy ze albo razem albo wcale
trwalo to 2 lata

Aniu co z Tomusiem ma temperature dalej?

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 mar 2007, 21:26

mosob, widze ze my tu jedyne :ico_oczko:
Moj maz znow mial problem z autobusem - i przez to spoznil sie na 1 z 2 h jazd - dlatego robi wlasnie prawko

[ Dodano: 2007-03-14 ]
ocho....tylko ja :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

14 mar 2007, 21:41

Jestem
wlasnie wklejalam Oli zdiecie do albumu i ocenialam inne i cos dziwnie liczy

jak mieszkalam w warszawie to do pracy mialam godzine drogi i jak mi uciekl autobus to drugi byl za godzine wiec dobrze go rozumie i jeszcze jechalam w takim scisku ze szok ,lato bylo najgorsze,smrud jak z najlepszego sera francuskiego

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

14 mar 2007, 21:53

Hej, hej, hej. :ico_papa:

Właśnie wylazłam z pod prysznica . Pół godziny temu wróciłam z kursu. Dzisiaj rozwiązywaliśmy testy, nawet nieźle mi szło :ico_haha_01: Ale teoria-wiadomo łatwizna (szczególnie na luzie, bez egzaminu). Najbardziej się jazdy boję (chociaż mnie to strasznie ciekawi, bo nigdy nie siedziałam za kółkiem :ico_noniewiem: )
Teraz musze zmykać, bo muszę z mężem grafik ustalić, na które godziny mam wziąć jazdy.

Później wpadnę, to poczytam co u Was i może coś więcej skrobnę :580:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 mar 2007, 21:56

Gosiu ooblizywanie smoczka brrrr...
Co do palenia, nie palę od 2 lat a paliłam 7! Czasem brak :ico_oczko:
Aniu fryzurka fajna dziękuję za fotki. Idę dalej prasować, jutro wielkie pakowanie, nie lubię tak jeździć z małą za dużo do zabrania, ale wiem, że tam się chociaż dotleni :-D Aniu (Tomciowa) ja tam stawiam że to przez te zęby, ale bidulek z niego, ucałuj malucha.
Mnie globus dopadł więc podejrzewam że jutro deszcz będzie

Awatar użytkownika
Margo
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 281
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:48

14 mar 2007, 22:03

Gosia, po prostu zamurowało mnie. Mi samej wyskoczyło teraz zimno i wszystko robię, żeby nawet podczas noszenia Kuby nie dotknąć buzi, a ręcę myję jak oszalała, ale wkładanie smoczka...bleee... Kochana nie czekaj na nic. To przecież Twoje dziecko i TY o nie dbasz, więc czy się to komuś podoba, ale to Ty właśnie wyznaczasz reguły.
I super, że już wiadomo, co z Juleczką. Teraz to już z górki. A wiesz na co masz uczulenie? Zadbaj teraz jeszcze o siebie. Dla Was :ico_buziaczki_big:

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: dla Hubcia. Niech nam żyje sto lat :ico_zdrowko:

Ja też planuję zmianę wózka. Mój jest generalnie ok, ale jest strasznie ciężki. A jak małego, przekażę mamie, gdy będę miała wrócić do pracy, będzie jej zby ciężko. I zastanawiam się nad chicco, graco lub zooty

Sosenko, mam nadzieję, że faktycznie druga kolejka lekó coś zmieni. Mam ochotę na ognisty seksik :530:

Kasiula - sobota aktualna, krówki trzymaj pod kluczem :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość