Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

19 sty 2008, 22:21

No Maciuś to prawie 2 m-ce bez tyg młodszy, ale te różnice się zacierają :-D jakby nie patrzeć wsdzystkie nasze maluchy są w jednym wieku :-D

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

19 sty 2008, 22:26

nella, tych zabawek to mam sporo bo,Michał przez pare lat nazbierał a i Tomkowi zawsze ktoś dokupuje. Jak się zacznają bawic to potem po całym mieszkaniu zbieram bo się zabic można o nie :ico_oczko:
Tomek też widelcem już daje radę jeśc ale łyżeczką to nie bardzo :ico_noniewiem:
chloee, jakoś tak mu się włoski układają że musi miec taką grzywkę, bo inaczej chyba nie da się ich obciąc :ico_oczko: Ale fajne są prawda :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

19 sty 2008, 23:58

Witam
wreszcie dzieci śpią ,mąż poszedł przed tv a ja mam czas na kompa :ico_oczko: .Dziś znów się wkurzyłam na menia ,co się okazało niesłusznie. :-D Porozmawialiśmy sobie chwilkę i musiałam mu przyznać rację :ico_oczko: ,że nie powinnam sie go czepaiać :ico_haha_01: .Niech mu będzie :-)

dzięki za fotki -stwierdzam ,że Wiki to mała modelka ,na każdym zdjęciu pozuje jak trzeba(w przeciwienstwie do Bartka -ten ucieka jak widzi aparat),uśmiecha się ,robi minki :ico_brawa_01: .A Tomcio-ło matko jak On urósł,a grzywka kapitalna :ico_haha_02: .Tylko Aniu zdradź sekret jak Ty ją tak równo przycinasz :ico_szoking:

Zwolnili mi kompa w srodku nocy :ico_oczko: i czapa mi nie chce myśleć,uciekam spać ,do jutra(mam nadzieje ,że przebiję się do Was) :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

20 sty 2008, 01:52

Dziękuję za komplementy, oj tak ona aparat lubi :)
Anula te włoski Tomcio ma boskie, my ledwo kitulca się doczekaliśmy.

Jessu dziewczyny a mnie mąż odstawił scenę zazdrości przez naszą klasę :ico_olaboga: z jednej strony to fajne, że taki zazdrosny, aż byłam zaskoczona.

Tak jak mówiłam Wiki wczoraj pospała ładnie, a dziś łobuziara dopiero po 24 poszła spać :ico_olaboga: Ja też uciekam tylko tak na dobranoc zajrzałam :ico_oczko:

Do jutra, tzn dziś rano :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 20 sty 2008, 12:06 przez asiapanda, łącznie zmieniany 1 raz.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

20 sty 2008, 10:42

Witam ja dziś pierwsza :ico_haha_01: A wy odsypiacie pewnie te nocne balangi :ico_haha_02: No ja też się za szybko pochwaliłam naszym spaniem wczoraj położyłam ją jak zwykle o 19 no i się zaczęło płacz nie samowity :ico_olaboga: no to ją wyciągłam i spacerowała do 20.30 potem troche płaczu i zasnęła :-) ale o 1.40 zaczęło się i tak do 3 płacz, miałczenie chyba nie mogła zasnąć :ico_noniewiem: Ale dzis o 8 już pobutka :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-01-20, 09:46 ]
Teraz mam troche spokoju Martyna z tatusiem jeszcze w łóżku się wylegują a Matyldzia bardzo zajęta. Mąż postawił całe pudło ulotek i katalogów z firmy przy komie. więja siedze i pisze do was a Matyldzia grzebie w tych ulotkach i już nie jedna wylądowała wkoszu. Bo bardzo córcia lubi sprzątac i wrzucać do kosza. :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 sty 2008, 13:22

Witam was dziewuszki :) mam kaca gignta bo wczoraj nieźle zabalowaliśmy szkoda gadać i powiedziałam sobie że to ostatni raz bo kłaść się spać z bombą o 3 i wstawać 6:45 to masakra :ico_nienie: nie nie ostatni raz. Wczoraj odwiedzili mnie znajomi tacy których kupe czasu nie widzielliśmy :-) powspominaliśmy stare czasy - fajnie było ale tylko my rano wstajemy do dziecka bo nasi znajomi jakoś się jeszcze potomstwa niedoczekali i teraz sobie napewno spokojnie odsypiają :-D :-D :-D

Czytam że oglądacie swoje zdjęcia nawzajem a ja nic nie dostałam :-( i niewiedziałam że macie taki zwyczaj wysyłać sobie na meile zjęcia. Też chce dostawać od was fotki i obiecuje że też uszykuje kilka aktualnych fotasów Niki do wysłania. Nie zapominajcie o mnie

Ide sobie zrobić herbatke z cytrynką bo musze uzupełnić płyny w organiźmie

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

20 sty 2008, 14:14

Witam :-)

Edulitko prosze mój adres:iwcia332@wp.pl i poproszę namiary na Twoja pocztę ,bo w profilu nie wyczytałam :ico_wstydzioch: .Czy ja ślepa czy nic nie ma :ico_noniewiem:

Ale Wam zazdroszcze tych odwiedzin ,nas nikt nie odwiedza ,wszyscy znajomi daleko do tego jeszcze ta alergia na głowie,nawet nie ma gdzie posiedzieć :ico_placzek: .Jak ja bym chciała mieszkać bez niej :-(.Oj zaczynam chyba smęcić :ico_wstydzioch:

Ide kończyć obiad,bo chłopaki zaraz z kościoła wrócą :-) ,a obiadu jak nie było tak nie ma :ico_szoking:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 sty 2008, 14:30

Dzięki Iwciu za adres i za to że nie wyczytałaś w opisie - bo ja taka gapa że nie wstawiłam tzn. nie zaznaczyłam żeby go wyświetlało :ico_wstydzioch: już naprawiłam ten błąd i przepraszam za moje gapostwo :-D .

[ Dodano: 2008-01-20, 13:32 ]
A co do odwiedzin znajomych to ja mam w drugą strone zawsze co wekend ktoś u nas jest :ico_haha_01: i już czasami maże o takim wolnym wekendzie żeby sobie połazić wieczorem w pidżamce i ponudzić się z mężem przed telewizorkiem.

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

20 sty 2008, 15:12

edulita, napisz do mnie na maila to Ci wyślę zdjęcia aniaa-27@tlen.pl

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 sty 2008, 15:42

Już wysłałam Aniu :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości