Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 kwie 2008, 08:09

cześć dziewczyny, dzięki za wszelkie słowa otuchy :ico_sorki:
Gabriel się jak zwykle obudził w okolicach godziny 6-kurde marzę, żeby kiedyś chociaż do 8 pospał... tylko, że On zaraz marudzi jak wstanie, a Kuba śpi taki poturbowany, na dole moja mama też śpi i nie mam co zrobić z tą moją marudą, żeby nie obudził nikogo, siedzimy chwilkę z suszarką do włosów-jak mi już kręgosłup siada i nie wiem co mam zrobić to suszarka jest błogosławieństwem, to że On się tak wszystkimi zabawkami szybko nudzi to też taki koszmarek, bo niczym Go nie można zająć, szczęście, że na niebie nie ma ani jednej chmurki, to za jakieś 2-3 godzinki wyjdziemy na spacer, a po spacerze zawsze Gabik jeszcze śpi trochę w wózku... zjadłabym śniadanie, ale zaraz mój prosiaczek będzie kwiczał...
mam w domu już ciamajde marudę i ważniaka, jeśli uznać, że jestem smerfetka, to powinniśmy się przeprowadzić do wielkiego muchomora...

[ Dodano: 2008-04-14, 08:11 ]
a na tym górnym zdjęciu faktycznie Gabriel wygląda bardzo poważnie :-)

[ Dodano: 2008-04-14, 08:14 ]
a mam jeszcze pytanie do Was... jak kładziecie bobasa do łóżeczka to dajecie mu tą podusię od kompletu pościelowego? bo mi mama i teściowa mówiły, żeby nie dawać i na początku była schowana, ale On leży głównie na boku i wtedy bez poduszki mu tak główka wisi :ico_noniewiem: i ostatnio Go tak na niej kładę, żeby samą główkę tam miał-wydaje mi się, że tak jest lepiej, ale znowu nie wiem czy to dobrze :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-04-14, 08:21 ]
Jola miałam powiedzieć, że między Mirkiem i Oliwierem niby 50min różnicy, a przy tym chyba dobre kilo lub 1.5 wagi?? :ico_oczko: widać różnicę-wielki ten Twój kawaler

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

14 kwie 2008, 08:24

witam o poranku stawiam :ico_kawa: ...ide zaraz Julke zaprowadzic do przedszkola,chcialam dzis Mirka zaszczepic,ale p.doktor sie pochorowala,a ta druga przyjmuje tylko dzieci chore :ico_zly: zasrana sluzba zdrowia...
Justyna dobrze,ze mąż żyje to jest najwazniejsze :ico_sorki: bogu dziekowac...
A jesli chodzi o ukladanie w lozeczku to Mirek ma ta z kompletu a pod spodem jeszcze jedna troche grubsza,zeby tak w miare wysoko mial glowke...
CleoShe no sa fotki na ktorych maja podobne buzki do siebie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 kwie 2008, 08:24

I ja Witam

my pobudki jedna ale majka jak juz wstanie o 4 na mleczko to pozniej godzine lub poltorej nie chce spac teraz tez ja slysze w lozeczku ze sobie gada

ja mam poduszke ale ona jest taka cienka

renia oj stresik i to wielki juz powoli sie zaczne pakowac

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 kwie 2008, 08:36

Cześć :-)

U nas nocka marzenie, jedna pobudka około3, a druga dopiero o 6 i spałyśmy aż do 8 :ico_szoking: :ico_brawa_01: Jak nigdy. Jestem dzisiaj wyspana.

Justyna, nie wyobrażam sobie, gdyby Jarkowi mojemu przytrafiło się coś podobnego, może Kuba teraz będzie bardziej uważał na siebie, przecież nie jest sam, ma Ciebie i Gabrysia. Dzielna jesteś i naprawdę dobrze sobie radzisz, będzie dobrze :-)
szczęście, że na niebie nie ma ani jednej chmurki, to za jakieś 2-3 godzinki wyjdziemy na spacer
No właśnie, pogoda super, też się bardzo cieszę, bo pójdziemy około 12 na długaśny spacerek :-) Może Ula pozwoli mi jakiś fajny płaszczyk kupić :-)

Teraz zmykam zrobić sobie kawkę i może zdążę zjeść śniadanko, zanim mój brzdąc zacznie marudzić, że jest głodna...

[ Dodano: 2008-04-14, 08:40 ]
Ach.... zapomniałam.... Jola śliczne zdjęcia, mnie też rozbraja uśmiech mojej Urszulki, Twoj Miruś jest naprawdę słodki :-)

A tu na dobry początek i na cały dzień aby był udany :-)
http://www.likeyou.1k.pl/

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 kwie 2008, 09:03

Dziewczyny moja majka drugi dzien z rzedu nie chce rano mleka wypija tylko 80 i to chyba w 5 probach

a co do podciagania majka jak siedzi w lezaczku to chwyta miski i sie podciaga do siedzenia tak ja tylko czasami na kolanach daje do siedzenia ale tylko na 2,3 minutki niech sie najpierw sama nauczy

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 kwie 2008, 09:03

czesc wam my dwie pobudki w nocy o 1 i o 4 no potem o 6 ale spalam do 8 a mela jeszcze spi.Dziewczyny mam tak mocna miesiaczke krwawie wiecej niz po porodzie a na tabletkach pisze ze moze wogole okres nie wystopic.Moj maz konczy dzisiaj l4 pojechal do kontroli ciekawe czy jutro do pracyUciekam na kawe do sasiadki

[ Dodano: 2008-04-14, 09:04 ]
Iwona widze ze tez siedzis na tt

[ Dodano: 2008-04-14, 09:05 ]
aha Jola zdjecia super

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 kwie 2008, 09:11

Dziewczyny mam do Was pytanko. was tez czasami pobolewa podbrzusze jak na @ ?
Ja tak mam od paru dni, do tego piersi zrobiły sie wrazliwe. Mimo ze nie mam podstaw wkrecam sobie ze to takie objawy jak na ciąże :ico_puknij: Jeszcze nie mam @. Moze niedługo dostane i dlatego tak sie czuję??? :ico_noniewiem:
Musze iść do lekarza po tabletki.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 kwie 2008, 09:37

Madziu, ja nie mam nic, ani @ ani boli i nie brakuje mi tego :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 kwie 2008, 09:45

mam jeszcze pytanie do Was... jak kładziecie bobasa do łóżeczka to dajecie mu tą podusię od kompletu pościelowego?
ja też słysałam że niby do roku się nie powinno dawać ale Artul leży tylko nie tak jak Ty samą główką tylko pleckami do połowy. Tutaj Marta najlepiej fahowo się wypowie :ico_oczko:
was tez czasami pobolewa podbrzusze jak na @ ?
nic takiego u siebie nie zaobserwowałam więc niewiem

I u nas pogoda boska, Artur juz ma ugotowaną zupkę więc jak wstanie to może zje i też wybieramy się na spacerek. Ale jak narazie ściągnęłam dwa odcinki Chirurgów i się biorę za oglądanie :-D

[ Dodano: 2008-04-14, 09:46 ]
o przepraszam już mam trzy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

14 kwie 2008, 10:11

madziu ja mam tak samo jak ty,tez mnie czasami tak brzuszek boli razem z kosciami na dodatek,ale mysle,ze moze byc tak,ze macica nam sie do konca nie obkurczyla tak szybko i teraz pomalu wraca do swojej postaci
u nas dzis pogoda piekna napewno zaliczymy spacerek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości