Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 lis 2008, 01:04

Juli pisze:Ogladalyscie kiedys na Discovery Travel &Living : John & Kate + 8 ???? nonono program ! Zawsze po nim mam chetke na kolejna fasolke :):
Duzy zreszta tez...

nie :ico_szoking:
a co to za program?? moze tez chetke zlapiemy hehe

asiula26 pisze:wiecie chyba te leki co lekarz przepisał zaczynają działąć bo dziś Emi zrobiła kupkę dwa razy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rano i w południe. Oby się to już w końcu unoromował. W sobote mamy jeszce USG brzuszka i mam nadzieję że wszystko wyjdzie dobrze


super ASIU!!!

i gratki wypadu na Slowacje!! dobrze sie bawicie!! hihi

Agniecha jakie slodkie tez kozki!!!

no to zrobilam pizze, az adas na mnie nakrzyczal :ico_puknij:
powiedzial ze forum mi rozum odbiera :):
mielismy podstawe/ciasto do pizzy kupne z ta plastikowa tacka. nie wiem co mi sie stalo ale uznalam ze zawsze razem z nia wstawiamy pizze do piekarnika :ico_szoking:
adas z trudem odlepil pizze z kuchenki.. plastik sie stopil
ciasto zostalo :ico_brawa_01:
takze zjadliwa wyszla :585:
ale na przyszlosc kazal bym go pytala o takie szczegoly jak plastik w kucchence. jesli mam watpliwosci
a ja jakos ich nie mialam :ico_wstydzioch:
boze.. co ze mna?? :ico_szoking:
mnie sie ten plastik z aluminium pomylil hehe
a adas poszedl na gore usypiac lelka i nie mialam kogo zapytac
boze czuje sie jak rasowa blondynka.. :585: :583:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

13 lis 2008, 08:40

Witam!!!
HAHAHAHAHAHAAHAHAH madziorka ale mnie rozbawiłaś :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
ale wiesz co? nie przejmuj sie mi tez często zdarzają się takie wpadki, kiedys np. miałam ambicję, żeby wylać fusy z kawy do ubikacji, mój tata pije taka parzoną w szklance w koszyczku i zgadnijcie co zrobiłam?
machnęłam szklanką trzymając za koszyczek :ico_noniewiem: hehehehee
nie wiem jakim cudem, ale sie nie rozbiła

co do dzisiejszej nocki to było o wiele lepiej, Kali porzespała spokojnie cała i obudziła się w dobrym humorku :-)

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

13 lis 2008, 09:54

Witam witam
Asiu ciesze się że leki zaczynają działac i Emi będzie robiła kupki

BeWu może to był jednorazowy wyskok Kalinki a moze jej się coś śniło ?

Madziorka dobrze że pizza zjadliwa była hi hi hi no i nie przejmuj się tak każdemu może się zdażyc

Juli dobrze że mówisz o tym Discovery , unikac bede jak ognia hi hi hi

Powiem wam coś śmiesznego , wczoraj tak ok.18-stej mała już miała pełen pampers , więc mi nie chciało się iśc po następny i ubrałam jej majty .Jaka zdziwiona była naciągała sobie je , podeszła do nocnika i siadła a ja jej mówię :Wikuniu najpierw ściągamy majteczki .No i ściągłam ona siadła po chwili wstaje i mówi "ma ma" co w tłumaczeniu znaczy niema , więc Ja znów jej te majciory ubieram .I tak w przeciągu 45 min. chyba z 10 razy siadałyś my na ten nocnik i cały czas Wiki ze śmiechem mówila że nie ma przytym żywo gestykulując .Więc postanowiłam odczekac jakiś czas , siadam sobie na komp , obok czeka nocnik w pogotowiu no i Wiki w pobliżu .I co nagle słyszę jak coś leci , patrzę a ta leje ale obok nocnika na moją nogę Ja mowie Wiki czekaj czekaj , sadzam ją na nocnik co by resztę wysikała tam gdzie powinna , a ta wstając po chwili rozkłada raczki i mówi " ma ma "

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

13 lis 2008, 11:47

Heeej :): My wlasnie robimy sniadanko - tzn Duzy robi jajeczniczke :):
Wyspani jak susły - Mis kolejna nocke caluska przespał!!!! :): Od 19:40 do 9:30! SZOK! Kochany Bączek. Rano była kupa i smiechy,hihy... a teraz je sniadanko przy bajeczce. Za oknem gorace slonce i baardzo cieply dzien, wiec zaraz toaleta i lecimy na spacerek!
Poodpisuje pozniej :*

[ Dodano: 2008-11-13, 11:38 ]
No. Chłopaki poszli nad staw karmic kaczuszki, a ja mam chwile zeby dluzej poklikac. A pozniej sprzatanko :-)

Apropo tego serialu dokumentalnego - jest swietny! Malzenstwo staralo sie o dziecko.. Kate nie mogla dlugo zajsc w ciaze wiec zaczeli stosowac rozne metody zaplodnienia.. I pojawily sie blizniaczki.. Po dluzszej przerwie zapragneli znowu dziecka... i okazalo sie ze w brzuszku jest 6 fasolek.. No i codziennie o 20:30 na Discovery Travel & living mozna sobie ogladac ich perypetie. Serial jest suuuper. Te dzieci to taka wesola szczesliwa gromadka. Cudo. Polecam :-)

Ja mam straszna ochote aby pojechac na lumpy.. Ale to 45 min drogi w jedna, 45 w druga... 30 min w lumpie.. I 2 h z glowy. Nie wiem. Duzy ze mna nie pojedzie, bo Mis ma pore drzemki a nie chcemy tego zaburzac, bo to jest porownywalne pozniej z katastrofa :/ Jest taaka sliczna pogoda. M.... Bardziej jak wiosna, a nie jesien! Mam balkon otwarty na osciez i robie przeciag.. bo kaloryfery zakrecone, a w domu goraco!

Madziorka- Ale zaszalalas z ta pizza :): Wpadki sie zdarzaja- nawet najlepszym :): hihihi. Wyobrazam sobie mine Adasia!

Edyta- Ta Twoja Wiki chyba ma jakas awersje do nocnika- kupa sie bawila, teraz Ci noge obsiusiała.. hehehe :-D

Asia- Superze w koncu cos pomaga na kupki Emi! Oby tak zostalo.. A wypadu do Slowacji zazdroszcze. Taka odskocznia- chocby jednodniowa - zawsze dobrze czlowiekowi robi :-D

BeWu - dobrze,ze Kali juz smacznie spała. Moze to nie bylo spowodowane innym miejscem, a wlasnie zlym snem, albo jeszcze czyms innym...
Z dzieciaczkami to zgaduj zgadula.. Echh..

Agniecha- Ale Tomus ma sliczne wloski! Jak aniolek! Cudnie- cxesciej pokazuj synusia!

Wczortaj bylam u dermatologa i babka opowiadala, ze jej 3 letni synek potrafi o 3 w nocy wstac, zbudzic ja i mowi : Mama,wyprasuj mi ubranka, idziemy do przedszkola! Nie spijmy juz...
I nie polozy sie juz. A inna mowila ze jej dwuletnia corcia zwykle o 4/5 budzi sie i chce kanapke, albo danio... Zje sobie i spi!
SZOK!!! HALO!? Co to ma byc!? Jak si dziecko przyzwyczai do czegos takiego to przeciez sobie tez sie robi krzywde.. A potem sie rodzice pytaja, skad taki bachor u mnie w domu!? :ico_szoking: :ico_puknij:

Dobra. Pełna mobilizacja - ide myc sie, stroje sie.. I jade! Koniec siedzenia w dresiku. Chłopaki na spacerze.. A ja zalegam. Fuuuj :P :): :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 lis 2008, 13:32

CZESC :-D ja po wizycie u gin :ico_oczko: wszystko juz dobrze :ico_oczko: ,w poczekalni wysyp :ico_ciezarowka: 6 siedzialo kolo mnie hihi ale fajnie,ale jakos mi dziwnie bylo,tez bym chciala :ico_oczko:

Kupilam tran cytrynowy ,wszyscy pijemy jest nawet ok :ico_oczko:


AGNIECHA super fotki,uroczy Tomus blondasek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


ASIULKA dobrze ze kupki sa u Emi oby tak juz zostalo :ico_oczko:


MADZIORKA niezle z ta pizza hihihihihi usmialam sie!!


EDYTKO to Wikulka dala czadu :-D :-D te nasze niunie to takie same psotnice :ico_oczko:


JULI fajny ten program o ktorym piszesz serio,tylko niestety niemam tego programu buuu,oby Misiowi szybko te 4 wyszly :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

13 lis 2008, 13:33

Jeee! Kurier przywiozl zabaweczke dla Miska- to auto ze srubkami, mlotkami itp.. Cudowne! Duzy przyciagnal w wozku spiacego Misia i juz go przelozyl do lozeczka.. Jak sie obudzi tobedzie pewnie zachwycony!!! :):

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

13 lis 2008, 13:43

edyta29 pisze:.I co nagle słyszę jak coś leci , patrzę a ta leje ale obok nocnika na moją nogę Ja mowie Wiki czekaj czekaj , sadzam ją na nocnik co by resztę wysikała tam gdzie powinna , a ta wstając po chwili rozkłada raczki i mówi " ma ma "


Ale się dziewczynka wysiusiała... :ico_brawa_01: oj te dzieciaki to mają pomysły, jeszcze poprostu nie wiedzą...
madziorka spoko pizza, dobrze że dało się odkleić ten plastik, ale racj wpadki się zdarzają...
Asiu ja również się cieszę że problem kupkowy mija! będzie dobrze
Juli pisze:Agniecha- Ale Tomus ma sliczne wloski! Jak aniolek!

dzięki Juli...to chyba po mamusi. hahaha :ico_oczko:
madziorka hihi pisze:Juli napisał/a:
Ogladalyscie kiedys na Discovery Travel &Living : John & Kate + 8 ???? nonono program ! Zawsze po nim mam chetke na kolejna fasolke
Duzy zreszta tez...

a co to za program?? moze tez chetke zlapiemy hehe

no fajowo, szkoda że my nie mamy discovery, bo ja mam już ochote na drugą fasolkę :ico_oczko: Ale 8 to troszkę dużo... jaki tam musi być gwar!
Bo tak też się nad tym ostatnio zastanawiałam i zobaczcie u nas,w Polsce jest przeważnie dwójka dzieci, i to najlepiej parka! 2+2 A właśnie ta kuzynka A u której byliśmy ma 3 dzieci i naprawde super wiek 10,5,2 jedna dziewczynka najmłodsza i naprawde fajnie :-)

[ Dodano: 2008-11-13, 12:51 ]
A dziś mój Tomek ma 17 wielkich miesięcy...sto lat dla niego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Już duży chłopak! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 lis 2008, 13:52

Juli, napewno Misio bedzie zachwycony :-D :-D

[ Dodano: 2008-11-13, 12:52 ]
agniecha772 pisze:A dziś mój Tomek ma 17 wielkich miesięcy..
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

13 lis 2008, 14:06

Agniecha!!! Caluski dla Tomcia! Juz duuuzy chłop z niego :): :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-11-13, 13:08 ]
A ja znowu na allegro. Ledwo dostalam dwie paczki, czekam jeszcze na 2 ... to teraz kolejne rzeczy obserwuje :/ Swira mozna dostac.Ale taki swiateczny sweterek... I taka bluzeczke wykukałam.. Ze musze to zdobyc! Bo umre! A przeciez na Swieta Mis musi wygladac... :):

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

13 lis 2008, 14:43

Dzięki za życzenia...
Juli a jakie autko kupiłaś ze śrubkami? :ico_oczko: ? i jakoś ja jeszcze nie czuję gorączki przedswiątecznej, bo ostatnio w Faktach mówili że to sklepy, markrty tak nas nakręcają i tak cały rok, tak od nas kase wyciągają...i trochę się zdenerwowałam.. :ico_haha_02: troche żartuje... :ico_oczko:
Na alegro można znaleść fajne rzeczy, ale ja jakoś nie mam zwyczaju, bo też nie jestem zalogowana, ja bazuje na Arturze, on mi kupuje... czytam że kupujecie zabawki! Tomek ma tych rupieci całe pudło, rowerek, samochodzik piłki, kręgleklocki itd...nawet nie wiem co można by mu kupić...
Juli pisze:A przeciez na Swieta Mis musi wygladac...

musze coś pomyśleć dla mojego ToMisia :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość