Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 gru 2010, 15:50

kruszynka nie za mila ta polozna ... tzn przewrazliwiona z lekka
ale nie przejmuj sie
o ja pamietam te kupki. przy kazdym karmieniu piersia praktycznie smierdzialo hihi

spadlam z nieba uwazaj na siebie! wspolczuje ci tej koncoweczki
a na samo haslo :cukiernia" mam ochote na ciacho

ale zaraz jade po leona i wstapie po ciastka do sklepu
bo znajomi sie zapowiedzieli niedlugo
tzn zaraz po naszym powrocie
wiec bedzie leon mial do zabawy blizniakow chlopakow 5,5 letnich
szalenstwo

mieszkanie juz lsni
odkurzone wymopowane kurzy brak lazienka lsni/...
az milo

buziaki

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

03 gru 2010, 16:42

o ja pamietam te kupki. przy kazdym karmieniu piersia praktycznie smierdzialo hihi
a ja nie moge doczekac sie tego smrodku :-D
uwazaj na siebie! wspolczuje ci tej koncoweczki
no ja tez sobie wspolczuje...

dzwonila dzis do mnie szwagierka i mowi "denerwujesz mnie, kiedy urodzisz? jak sie czujesz? zaraz zadzwonie do Adama zeby Cie przelecial pare razy (tu smiech gromki jej i moj) to urodzisz w 5 minut!'' to jest wariatka...

ale nie tylko ona nie moze sie doczekac :)

ide odpoczac, mam twardnienia brzucha, napina sie cholernie. koncze gotowac ziemniaki, ide pod prysznic, biore ksiazke i do wyra.

[ Dodano: 2010-12-03, 15:43 ]
mieszkanie juz lsni
mialam odkurzac dzisiaj bo mi sie chcialo przez chwile ale dalam sobie spokoj, Adam ma w niedziele wolne to bedzie jak zwykle sprzatac :)

no i jutro zamierzam poswiecic troche dnia na gotowanie. chce zrobic mielone i je zamrozic, zeby byly na czarna godzine jak nie bedzie mi sie chcialo gotowac.

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

03 gru 2010, 16:55

a na samo haslo :cukiernia" mam ochote na ciacho
ja tez;) na jakies pyszne;) a tak naprawde to na tort;)
dzwonila dzis do mnie szwagierka i mowi "denerwujesz mnie, kiedy urodzisz? jak sie czujesz? zaraz zadzwonie do Adama zeby Cie przelecial pare razy (tu smiech gromki jej i moj) to urodzisz w 5 minut!'' to jest wariatka...
fajna ta szwagierka;) a sposob niczego sobie;) hehe
de odpoczac, mam twardnienia brzucha, napina sie cholernie. koncze gotowac ziemniaki, ide pod prysznic, biore ksiazke i do wyra.
wiesz wbrew pozorom dobrze ze sie napina;) ja tez ide do lozka;) zdrzemne sie troche ;0
tzn duzo czasu nie mam bo za godzinke karmienie znow ale zawsze chociaz godzinka;)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

03 gru 2010, 16:55

kruszynka , kapiesz Julke codziennie? bo ja chce wlasnie codziennie pod wieczor, ale pare osob mowilo mi ze to niezdrowo. ja mysle, ze to raczej lepiej codziennie , bo i higienicznie i tez dobrze wplywa na maluszka

[ Dodano: 2010-12-03, 15:56 ]
fajna ta szwagierka;)
nawet bardzo, traktuje ją jak siostre. nie mam rodzenstwa, troche przypomina mi starsza zwariowana siostre :)

ona do mnie jeszcze mowi "rozwarcie moze masz?" a ja "nie wiem, przyjedz i sprawdz" (mieszka dosc blisko mnie), a ona "to wsadz palucha i zobacz ile sie zmiesci" :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2010-12-03, 15:57 ]
zdrzemne sie troche ;0
godzinka to zdrowa drzemka :)

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

03 gru 2010, 16:57

a i jeszcze musze sie Wam pochwalic!!!
Bez problemu wchodze w ubrania przed ciazy!!! tzn w spodnie bo bluzki to normalnie... ale ze weszlam w spodnie to bylam w szoku!!! bylam przekonana ze nie uda sie tak od razu aaa tu niespodzianka;)

[ Dodano: 2010-12-03, 16:01 ]
kruszynka , kapiesz Julke codziennie? bo ja chce wlasnie codziennie pod wieczor, ale pare osob mowilo mi ze to niezdrowo. ja mysle, ze to raczej lepiej codziennie , bo i higienicznie i tez dobrze wplywa na maluszka
z ta kapiela to ja chcialam co drugi dzien ale moj maz uparl sie ze codziennie bo lubi kapac mala wiec kapiemy codziennie. Nie slyszalam o tym ze to niezdrowe aczkolwiek jak w szpitalu bylysmy ponad tydzien to nie kazali kapac ani razu tzn po porodzie tylka ja wykapali a pozniej jak chcielismy sami nawet to Pani doktor powiedziala ze nie bo po co dziecku zmywac warstwe ochronna a po tygodniu to warstwa ochronna prawie jej odpadala heh;0 przemywalam jej zakamarki chusteczkami bo dziwne mi sie wydawalo tyle czasu nie myc maluszka no ale coz... ciekawe czy jakbym miesiac tam byla to tez by nie kazali wcale;)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

03 gru 2010, 17:01

Jak ja Ci zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_noniewiem: ja tez ak chce...

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

03 gru 2010, 17:03

ona do mnie jeszcze mowi "rozwarcie moze masz?" a ja "nie wiem, przyjedz i sprawdz" (mieszka dosc blisko mnie), a ona "to wsadz palucha i zobacz ile sie zmiesci" :ico_smiechbig:
zwariowana;)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

03 gru 2010, 17:03

ciekawe czy jakbym miesiac tam byla to tez by nie kazali wcale;)
cos Ty... no rzeczywiscie, ponoc jest jakas warstwa ochronna, ta skorka jest taka jakby czyms pokryta.

kruszynka05
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 528
Rejestracja: 08 kwie 2010, 12:15

03 gru 2010, 17:03

fajnie miec kogos tak zakreconego blisko;)

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

03 gru 2010, 17:04

zwariowana;)
ona to jak z wariatkowa ;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość