Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

01 paź 2011, 10:17

stawiam :ico_tort: za 14 tydzien :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

01 paź 2011, 10:39

stawiam za 14 tydzien
kochana skończony 14 jutro juz możesz mówić że jesteś w 15 tym tygodniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

01 paź 2011, 11:05

stawiam za 14 tydzien
kochana skończony 14 jutro juz możesz mówić że jesteś w 15 tym tygodniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:509:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

01 paź 2011, 14:14

Witam,
Brszuki piękne i te więszke i te mniejsze - każde super, to z wyjątkową zawartością :ico_oczko: ja zdjęcie wstawię, ale dopiero dziś, wczoraj nie udało mi się go zrobic, bo pojechałam do siostry męża, bo jak zadzwoniłam i usłyszałam jej głos to musiałam - ma przejścia z mężem a może już powinnam napisac z ex-męzem :ico_noniewiem: , niektórzy faceci to dupki do potęgo, ale no nic :ico_zly:

Ja dziś miałam samotne popołudnie, tzn. z Dadkowskim bo męzu w pracy, ale poproszę go potem, żeby mi zdjęcia porobił :ico_oczko: mam nadzieję, że wybaczycie opóźnienie :ico_oczko:

Ja w pierwszej ciąży długo nie miałam brzuszka, dopiero w szóstym miesiącu było widac choc jak wyszedł to i tak nie od razu taki duży, ale był :-D wszystkie już na forum miały tylko nie ja, podobno też miałam nieduży w ogóle, choc dla mnie potem był duży :-D
Teraz pewnie dużo szybciej wyskoczy, w końcu ponoc w drugiej ciąży szybciej widac :ico_oczko:

Ja dziś czuję się dużo lepiej, nie do opisania z dniem wczorajszym, ale powiem Wam, że mam takie zachcianki, że nie do uwierzenia jak wymyślam :ico_szoking: ale raczej tylko pogadam o tym niz je spełniam, choc "chcenie" mnie ni opuszcza przez jakiś czas :ico_oczko:
każda ciąża inna - zupełne inna

ja zmykam, bo zaczynam się głodna robic, moje chłopy śpią - mąz właśnie przed chwilą wrócił i do łóżka od razu (wstawał przed 4 ) a Dadosław też drzemie, choc pewnie juz niedługo

miłego dnia papa

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

01 paź 2011, 15:10

Myszka no to czekamy na zdjecie :-D
ma przejścia z mężem a może już powinnam napisac z ex-męzem :ico_noniewiem: , niektórzy faceci to dupki do potęgo, ale no nic :ico_zly:
dokldnie, ja znam tu jedna ciezarna babke ( corke popa) zaszla w ciaze bez slubu ze swoim chlopakiem, a na dodatek za miesiac ona ma wyznaczony porod a oni sie rozstali :ico_noniewiem: tak poprostu, jakby nigdy nic, nie znam powodu ich rozstania ale slyszalam ze to ON cos zrobil i go tescie wyrzucili z domu !!! teraz wlasnie "sie smieje" ze akurat znalezli osdpowiedni moment na rozstanie: 3 tyg przed narodzinami ich dziecka :ico_olaboga:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

01 paź 2011, 18:45

witam

Sylwia, bliźniaki :ico_szoking: weź mnie nie strasz kochana hehe :ico_oczko: cały czas siedzi jedna dzidzia :-D duża...wiem o tym...bo dziś nawet pierwszy raz zobaczyłam jak skora mi podskoczyła jak dała mi kopniaczka :ico_brawa_01:

kingoza, :ico_brawa_01: pedzisz kobieto , pędzisz :ico_brawa_01:

Myszka_, i jagódka wstawiajcie...oraz brodzikowa :ico_haha_01: przeciez to Twoj pomysł z co tygodniowymi brzuszkami :-D !

powiem wam szczerze ze coraz wiecej znow jedzenia potrzebuję...bo jak czuje głód to mi słabo...
pewnie dużo szybciej wyskoczy, w końcu ponoc w drugiej ciąży szybciej widac :ico_oczko:
potwierdzam...już sie o tym przekonałam

miłego weekendu :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

01 paź 2011, 22:09

Witam wieczorową porą,
Poprosiłam męża i mam zdjęcia w kadr wkręcił się też mój syn - w piżamie, bo on też musi miec zdjęcie :ico_oczko:
byłam świeżo po kolacji to m żoładek trochę "odstaje", ale myślałam, że więcej widac a mąz się zaczął śmiac jak bluzkę podniosłam, że gdzie ja mam ten "wielki" brzuch...
wg moich obliczeń poczatek 10 tyg. (suwaczek spóźnia się o 1 dzień) a noi ja taka niewyjściowa, nieumalowana, ale mam nadzieję, że udacie, że nie widac heh :-D
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

02 paź 2011, 08:05

Myszka rewelacyjny brzuszek!!!! :ico_brawa_01: a to drugie zdjecie z synkiem ktory tez pokazuje brzuszek jest bombowe :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

02 paź 2011, 08:51

Myszka_, pięknie wyglądasz figurka super i brzusio juz pomalutku widoczny a synek super świetne to zdjęcie z jego brzuszkiem heheh :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Wczoraj byliśmy u teściów robili grila czulam sie nawet ok ale kiełbasy z grila nie mogę bleee zjadlam prawie cały półmisek śledzi :ico_wstydzioch: takie dobre tesciowa zrobiła mniam :-) . Pośmiałam sie bo byłyśmy aż 3 ciężarne , ja , szwagierka i żona kolegi szwagra tyle że ona 10 dni do terminu wiec już tuż tuż .Fajnie było ale o 20 musieliśmy sie zbierać bo Franek na ból brzuszka nażekał. Kolacji mu nie dałam bo na wymioty go ciągneło wiec sie bałam ale jakoś całą noc przespał spokojnie .

Miłej niedzieli :-)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

02 paź 2011, 09:15

Witam,
dziękuję za komplementy :ico_wstydzioch: A mój mlody jak widac też lubi brzuch pokazywac :-D

Ja po śniadaniu, na razie czuję się względnie zobaczymy co dalej...
Miało byc dziś też ładnie a narazie jakoś szaro buro i mgliście, mam nadzieję, że się rozpogodzi :ico_oczko:

Miłego dnia

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość