madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 kwie 2008, 10:22

Dzięki dziewczyny za odpowiedz :ico_sorki: Ja jestem taka przewrazliwiona ze wkręcam sobie rózne rzeczy, ale moze rzeczywiście jest tak jak piszesz Jolu, moze przy drugim dziecku jest inaczej.
Nie wyobrazam sobie ciąży :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 kwie 2008, 10:33

To my mykamy jednak teraz na spacerek, obiadek jak wrócimy :-D

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

14 kwie 2008, 11:00

To my mykamy jednak teraz na spacerek, obiadek jak wrócimy :-D
Nie oglądasz już Chirurgów :ico_haha_01: ?

A co do ściągania.. to czym ściągacie filmy? Ja tym mułem bo tylko na nim się znam. Słyszałam, że BearShare szybciej ściąga, ale tam nie wiem co i jak :ico_noniewiem:

Wczoraj Norbert poszedł o 21.30 spać więc pierwsza pobudka o 2.30 a następna o 6.20 i spaliśmy do 8.

Co do pytania Justyny.. Ja Norberta również kładę zawsze na bok do spania. W sobotę właśnie chciałam kupić mu jakąś poduszeczkę pod głowę, ale wszystkie za puchate były, nie było żadnego płaskiego jaśka :ico_noniewiem:
Dziewczyny mam tak mocna miesiaczke krwawie wiecej niz po porodzie
Też mam zdecydowanie bardziej krwiste miesiączki niż przed ciążą, nie wiem od czego to zależne ale nie podoba mi się to.. nie lubię nosić podpasek :ico_zly:
Dziewczyny mam do Was pytanko. was tez czasami pobolewa podbrzusze jak na @ ?
Ja tak mam od paru dni, do tego piersi zrobiły sie wrazliwe. Mimo ze nie mam podstaw wkrecam sobie ze to takie objawy jak na ciąże :ico_puknij: Jeszcze nie mam @. Moze niedługo dostane i dlatego tak sie czuję??? :ico_noniewiem:
Bolące podbrzusze i wrażliwe piersi robią się także przy miesiączce więc może to Cię czeka :ico_oczko:

U nas słonecznie.. czy ciepło - jeszcze nie wiem, ale udamy się za godzinkę na spacer z zakupami. Teraz jem śniadanie, Norbert już po teraz przysypia na leżaczku.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

14 kwie 2008, 11:11

hey Witam drogie Mamuśki!


no ja Wam powiem ze nie specjalnie można poduszki dopuki dziecko samo nie zacznie sie odwracać na boczki. chodzi o to ze w razie gdyby mu przytkało buzie to zeby mógł sie sam uratowac, ale to chodzi głównie o duze poduszki i grube - takich nie wolno!!! ja mam taka cienką wiec taka sie nigdy nie przydusi bo sie w nia nie zapada i nie ma sie jak przydusic.

Renia owszem niedługoo do przyjazdu i ciesze sie okropnie.
wczoraj sie z nim pokłóciłam jeszcze przez skype. ach te chłopy potrafi mnie wkurzyć nawet przez internet :ico_zly:

bardzo zła na niego jestem, ale pewnie mi przejdzie jak przyjedzie :-D

lece cos porobic

[ Dodano: 2008-04-14, 11:12 ]
ale ja pisze czasami - sama siebie nie rozumiem. przeczytałam swojego posta i nic nie rozumiem he he

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 kwie 2008, 11:34

Madziu mnie tak bolalo i za tydzien pojawiła się miesiaczka tylko że ja biore juz tab.antykonc.Co do położenia dziecka na boku to tez niezbyt dobry pomysl chociaz sama tak klade czasami bo dziecko nacisk sobie na bioderko i jezeli ma jakis problem z bioderkami to jeszcze bardziej sobie tym szkodzi.Lekarka z poradni preluksacyjnej mowila zeby klasc na pleckach a tylko glowke przekrecac na boki zeby sobie nie odlezala jednej strony no i na brzuchu ale to pod kontrola nie na noc bo na brzuszku troche nie bezpecznie.Marcia ja tak pisze jak ty ze sama nie rozumiem swojego posta ale twoj tak wiec nie ma zle.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 kwie 2008, 11:41

A co do ściągania.. to czym ściągacie filmy? Ja tym mułem bo tylko na nim się znam. Słyszałam, że BearShare szybciej ściąga, ale tam nie wiem co i jak :ico_noniewiem:
Te z sciagam przez muła, bearshare sciagalam kiedyś, nie był dużo szybszy.

Uciakam na spacerek....

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

14 kwie 2008, 12:21

Te z sciagam przez muła, bearshare sciagalam kiedyś, nie był dużo szybszy.
ja ściagam u -torrentem - jest najlepszy. sciągam wpierw z jakiejs stronki torrenta i potem włączam go w tym programie - rewelacja. aha i ja sciągam od razu całą serie chirurgów nie pojedyncze odcinki. tak jest szybciej

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 kwie 2008, 12:41

My juz po lekarzu Majka wazy 6300g i ma 65 cm powiedziala pani ze bedzie wysoka w porownaniu z hiszpanskimi dzieciakami no to rzeczywiscie

dostala szczepionke troszke tylko poplakala jak sie igla wbijala a jak lekarka jej bioderka sprawdzala to sie smiala

kurcze wyrabialismy dzisiaj karty europejskie i sie okazalo ze ja juz nie mam ubezpieczenia musi mnie maz wpisac pod swoje ubezpieczenie i musze akt malzenstwa tlumaczyc no ale do wyjazdu juz nie zdaze majeczke wpisali do meza ale tylko na 3 miesiace a jej musze rezydencje wyrobic trzeba jechac o 3 w nocy na policje nacjonalna stac w kolejce zeby numerek dostac no ale to po przyjezdzie bo mama bedzie i z majka zostanie a ja pojade stac a i zeby dostac rezydencje musi byc majka przy tym

ja tez pisze nie doskaldu i jeszcze z bledami ortograficznymi mam nadzieje ze mnie zrozumialyscie

[ Dodano: 2008-04-14, 12:43 ]
i jeszcze powiedzieli mi co dokladnie moge majce podawac a te chrostki to potowki

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 kwie 2008, 13:43

A ja co do ściągania to z na forum (dvhk, darkwarez) są linki na rapideshare i stamtąd ściągam (przy neostradzie 512Mb/s odcinek ściąga się w dwie godziny około).

A Chirurgów nawet nie zaczęłam oglądać bo mi się bąbel obudził i nie dał mamie obejrzeć, ale już taki jest, teraz już włączam :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 kwie 2008, 14:22

My tylko na chwilkę, wrociłyśmy szybciej ze spacerku, bo dzwoniła Pani rehabilitantka i mamy być na masażu u niej o 15:30 :-)
Nakarmię tylko Ule i zmykamy :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości