Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

13 lis 2008, 14:50


Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

13 lis 2008, 15:50

Juli, świetnie że dałaś ten link to jest super sprawa, ja sobie wyobrażałam niewiadomo jakie auto i za mega wielkie pieniądze ale jestem miło zdziwiona i może też pomyślę o tym dla Tomka!
świetnie, a ile chętnych? Ty właśnie to dostałaś i jak? jak Twój Krzyś?

[ Dodano: 2008-11-13, 14:56 ]
A mój Tomek jeszcze śpi, już ponad 2,5 godziny, daje mi troche odpocząć kochany synalek... :-) ale pewnie zaraz... ale siedzę jak trusia żeby nie zbudzić niedzwiedzia! :ico_haha_01: teraz patrze te autka... ale to Juli? kupiłaś tak poprostu? bo ja może bym kupiła na mikołaja?

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

13 lis 2008, 20:05

Witam Juli ale fajne jak dla małego majsterkowicza Mis jak się zbudzi to będzie miał niespodziankę :-D

A co do wybryków Wiki to przyjmuję to ze śmiechem , jakoś trzeba ją nocnikowania nauczyc nawet kosztem posikanej nogi hi hi hi

A ja dziś kompocik z dyni zaprawiłam mam 28słoi jeszcze pełen gar do obiadu był hi hi

Agniecha dla TOMKA z okazji 17miesięczniczki spełnienia marzeń , zawsze uśmiechniętej mamusi no i braciszka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 lis 2008, 20:22

Witam wieczorkiem :-D byla u mnie kuzynka :ico_ciezarowka: 5 miesiac,ale ma fajny brzusioooo :-D :-D


JULI zabawka superowaaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 lis 2008, 21:49

Hej!
Wpadłam tylko się zameldować i poczytać co naklikałyście, ale odpisywać nie dam rady. Dziś cały dzień byłam sama z Lenką i jeszce nocka mnie czeka z moim Szpaczkiem (więc pewnie kilka razy będę do niej się zwlekać z wyrka). Krzyś na służbie, ale za to jutro ma wolne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Helenka zostaje z opiekunką a my na zakupki i zapisać naszą córeczkę do przedszkola :-D Zmykam spać. Miłego wieczorku :-)

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

13 lis 2008, 22:22

Aniu życzę powodzenia i żeby Ci mała dała pospać, napewno Ci jest ciężko! :ico_oczko: ale już niedługo będziesz miała 2 szczęścia

edyta29 pisze:no i braciszka

chciałabym... dzięki za życzenia
A u nas dziś była siostra Artura z małą piersióweczką wódki :ico_szoking: a dla Tomka czekolade :ico_oczko: .haha to wypiłyśmy po 2 kieliszki i pusta butelka hihi :ico_haha_02: :-) A jutro ma przyjść Artura siostrzenica umyć mi okna, i dobrze, ma mi umyć 5x, ponieważ jak ona rozwaliła samochód to mój A jej w pare dni i małym kosztem naprawił i miał czas! :ico_zly: bo coś tam ona jęczała że nie ma czasu...A tylko studiuje :ico_noniewiem: A Artur ma rodzine robote małe dziecko i znalazł czas...
Ale też tak sobie troche tłumacze "młode to głupie" :ico_oczko:
Tomek dziś wieczorem jak już był po kąpieli i w piżamce walnął kupke i to taką rzadką, pierwszy raz to chyba zęby...bo cały czas pakuję sobie rączki do buzi i tak daleho pcha że czasem się krztusi...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 lis 2008, 23:20

hej
ja tylko sie przywitam cobyscie o mnie nie zapomniałyi od razu sie zegnam, bo jestem mega padnięta a rano muszę wcześniej wstać bo przed 7 rano kuzyn do mnie przyjdzie. Dziś kupy nie było mam nadzieje że będzie jutro
dobranoc

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

13 lis 2008, 23:41

asiula26 pisze:Dziś kupy nie było mam nadzieje że będzie jutro

napewno będzie, życzę powodzenia, i ja już lece umyję ząbki i do łózia, bo już wcześniej się wykąpałam... dobranoc

[ Dodano: 2008-11-14, 10:00 ]
+HEJ JESYCYE NIKOGO NIE BZO..._ :ico_szoking:
ja teray walcye o klawiature bo mj Tomek te bz chcia y Wami popisac
Y... NOC BZLA ocyzwiscie y pobudka... dlatego teray musye yrobic :ico_kawa: yaprasyam...
A jutro pryzjedyie do mnie Aga y Wikusia juy sie nie moge docyekac...

[ Dodano: 2008-11-14, 10:02 ]
COS MI SIE STALO Y KLAWIATURA YE NIE PISYE POLSKICH YNAKOW I YAMIENI LITERKI...

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

14 lis 2008, 12:57

Hej! :):
JA dzis sama z Misiem -Duzy pojechal po sniadanku po motor do moich dziadkow- do Sopotu. Potem sobie pojezdzi, skoczy po moj kask do znajomej iwroci na obiad.. A potem ja lece na kawe z przyjaciola, a na 19do pracy...
Wczoraj juz tu nie zawitalam,bopod wieczor wpadli do nas znajomii popilismy sobie :):
A Mis byl tak niegrzecznyitak histeryzował, ze nawet ich nie doczekal tylko o 19 wrzucilismy go pod szybkiprysznic.. i lulu..
Kolejna nocka bez mleczka :-) Okolo 6 sie przebudzil, Duzy dal mu smoka- i spal do 8:30.Ipowital mnie buziaczkiem w ustaw naszym lozku.. Skacowaną mamusie :P I obsral sie po szyje :/ bleeee... Czemu on tak sra od tych zebow? Ochyda :P

Polozylam go juz do wyrka..Niech sobie spi. A ja mam chwile relaksu dla siebie- komputer,herbatka, potem prysznic i malowanie.. A pzniej gora Misiowego prasowania-boprzez to sranie, co dwa dni nastawiam pralke z jego rzeczami.. Smieci tez wytwarzamy zatrwazajace ilosci. Chcialabym miec duzye mieszkanie- kuchnie.. Zeby miec ze 4 kosze na smieci isegregowac elegancko.. No ale nonono. Jeden maly smietnik i produkcja leci..

A gdzie nasze towarzyszki? Kamilka, Madziorka, Madzia.. ?? hmm?
Pustawo tu..nieładnie!

Ja nadal maniakalnie zamawiam z allegro i czatuje na swiateczne ubrania. Sama co do siebie nie mam koncepcji, ale to tona koncu- zawsze cos sie znajdzie.. Pewnie jakas fajna kiecika bedzie w H&M to sobie strzele w grudniu :):
A co do menu-toja chyba nie bede szalec.. Sałatka warzywna, krabowa.. uszka usmaze oczywiscie, barszczyk, kompot z suszu-mojukochany.. A tak to wedlinki i ryba po grecku. Nafaszeruje sie u rodzicow - moich i Duzego :-) Raz dwa i bedzie po Swietach. I to najsmutniejsze.. Pozniej pracowity sylwester i Nowy rok. I bedziemy starsze o kolejny roczek!

Agniecha i Frydza -ale macie super, ze sie spotkacie.. Tak blisko... Ja jakos nie moge poznac akiejs fajnej mamusi- mam nadzieje, ze jak odbierzemy klucze od wlasnego mieszkania ibedzie nowa wspolnota, to poznam na dobre jakies kobietki z Bąbelkami.Bo na moim osiedlu towysyp brzuszkow i wozkow :-) No a poza tym, Mis pojdzie do przedszkola i napewno to ułatwi relacje z rodzicami :-) Marza mi sie takie atrakcje jak ma MAdziorka.. achh...
W sumie to bylby swietny pomysl na biznes- stworzyc taka swietlice dla Mam idzieciaczkow- z zajeciami, zabawami.. Urzadzac tam przyjecia tematyczne.. Super. Troche kasy, kreatywne myslenie i juz!

Aniu - Biedna z tym wstawaniem. Dobrze ze Krzys czesto jest w domuiCie odciaza-boteraz to Ci sie przyda wypoczynek.. juz na finiszu..

Asiula- Oby dzis była kupa:):



LEce do obowiazkow.Duzy przyjedzie, zjemy resztke ogorkowej i lece do pracy. Albojeszcze z Misiem na spacerek, jak zdarze. W kazdym razie- caluje :-* Milego weekendu!

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

14 lis 2008, 14:16

Czesc czołem :ico_oczko: Wiki dopiero padala,normalnie niewiem co jezt z jej zasypianiem,godzine sie wierci kreci marudzi nie umie zasnac,a spiaca jest strasznie!!
wczoraj o 22 to jeszcze biegala i szalala wogole o spaniu nie myslala hmmm o co chodzi??oby to sie poprawilo bo oglupiec mozna i sil mi brak a nerwow to calkiem,niebawem koniec miesiaca a maz jeszcze pracy nie znalal :ico_olaboga: boze niech ktos zadzwoni odezwie sie bo idzie zwariowac!!!

[ Dodano: 2008-11-14, 13:20 ]
agniecha772 pisze:A jutro pryzjedyie do mnie Aga y Wikusia juy sie nie moge docyekac...
tez sie bardzo ciesze ze sie spotkamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,co do literek pewnie na pasku masz wcisniete polski 214 i zle wychodza literki,tez tak czasem mam!!


ANIU biedactwo oby Heleneczka dala ci w nocy odpoczac i mało sie budzila :ico_sorki: :ico_sorki: juz niunie zapisujesz do przedszkola??pojdzie jak bedzie miec 3 latka tak??


Juli pisze: Czemu on tak sra od tych zebow? Ochyda :P
u nas to samo od zebow sraka na maksa!!


Juli pisze:W sumie to bylby swietny pomysl na biznes- stworzyc taka swietlice dla Mam idzieciaczkow- z zajeciami, zabawami.. Urzadzac tam przyjecia tematyczne.. Super. Troche kasy, kreatywne myslenie i juz!
dokladnie to swietny pomysl na biznes nonono jest takie cos :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość