Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 sty 2009, 12:31

Witajcie

uffffff noi po imprezce urodzinowej, bylo fajnie, ale ile sprzatania, ale juz ok, gorzej z sypialnia, bo tam to huragan przeszedl, pisalam Wam ze zaatakowal nas grzyb i przez dwa miechy i do dzisiaj spimy u malego w pokoiku, ale jest juz zrobione tylko trzeba posprzatac ten syf, ale kiedy i jak, jak moj maly nie daje :ico_olaboga: :ico_olaboga:

miszka ciesze sie, ze moglam pomoc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Sliczne foty z chrzcin, pieknie wygladalas, slicznie Ci w tych wloskach :ico_brawa_01:

Witam nowa kolezanka i jej syncia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

26 sty 2009, 12:53

Miszka super zdjecia z Chrztu :ico_brawa_01: Ladnie razem wygladacie :ico_brawa_01:
A ja ciagle nie mam miesiaczki choc malego juz nie karmie piersia i nie biore tabletek antykoncepcyjnych :ico_noniewiem:
mam nazwe tych tabletek na odchudzanie Meridia 10 ,tylko na recepte sa i podobno skutki uboczne maja :ico_chory:

[ Dodano: 2009-01-26, 12:02 ]
oj kurde poczytałam o tych tabsach masakra :ico_olaboga: , zapytam sie jeszcze mojej G.P jak bede

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

26 sty 2009, 14:31

miszka super fotki z chrztu
kochane u mnie strasznie zimno niby słonko świeci ale wiatr zimny wiec mały tylko 30 min na spacerku a teraz spiw domku . U nas nocka jakzwykle z pobudkami a do tego o 3 trzeba było przebrać pieluche ale zasnoł od razu :-)
oj kurde poczytałam o tych tabsach masakra , zapytam sie jeszcze mojej G.P jak bede
kurcze no nie fajne skutki uboczne :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja bym się raczej bała wziąc bez zapytania lekarza :ico_noniewiem: Ja dzisiaj zjadłam tylko serek i jabuszka a teraz gotuje warzywa :-D zobaczymy

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

26 sty 2009, 14:41

Witajcie kochane!
nareszcie jestem bo juz nie wiedzialam kiedy zajze ale jak nie net co pada to urodziny mezulka itd.
przeczytalam pare rzeczy ale musze jeszcze bardziej sie wdrazyc o pisalyscie
Pati85, Kochana jjako to zlota rada na usypianie dzieciaczka w lozeczku? co miszce dalas bo nie wiem gdzie tego szukac a tez bym chciala bo moja gwiazda za cholerke nie chce zasnac w lozeczku
A c do wagi to ja swoja zgubilam odrazu nawet 3 bylam do tylu i znow je zdobylam spowrotem ale ma do zrzucenia i tak 10 -15 kg ktore nabralam sprzed ciazy :ico_olaboga: Wiec zaczynam z wami kochane kolezanki ja od 70kg jakos sie odchudzac bedzie ciezko :ico_olaboga: bo lubie sobie zjesc dobre rzeczy :ico_sorki:
Moja Weronisia 20 skonczyla 3 miesiaczki i wazy 6650kg mala klusia :ico_oczko: i juz dostala troszke kaszki bananowej na moim mleku doslownie pare lyzeczek ,jedzenie z butli dalej jest udreka wcale jej sie to nie podoba zdazy sie ze zje 100ml 130ml bez problemow ale zwykle trwa to dlugo bo ciagle walczy z butla i widze ze sie troche przez to bardziej bawi moim cycusiem wczesniej zjadala a potem sie bawila a teraz w trakcie sie bawi :-D
WITAM NOWĄ KOLEŻANKĘ Z MALEŃSTWEM :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

26 sty 2009, 14:53

Pati85, Kochana jjako to zlota rada na usypianie dzieciaczka w lozeczku? co miszce dalas bo nie wiem gdzie tego szukac a tez bym chciala bo moja gwiazda za cholerke nie chce zasnac w lozeczku
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: To moze byc trudne kochana,jezeli karmisz cysiem :ico_haha_01: Bo my ostatnio butle dajemy w lozeczku,dzieciaczki przy niej zasypiaja i juz :ico_brawa_01:
Dziekuje dziewczynki za opinie na temat zdjec z chrztu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Dopiero te zdjecia zmotywowaly mnie na maksa do odchudzania :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

26 sty 2009, 16:07

witajcie kochane!
miszka super zdjęcia,a niunia mała księżniczka! :-) :ico_brawa_01:
Marta ja juz miałam okres ale juz powinnam mieć ok 2 tyg temu a tu nic!!! :ico_noniewiem: dla pewności test robiłam! w piątek ide do lekarza,dostałam propozycje na szczepienie na raka szyjki macicy,ide sie dowiedziec co i jak,
a mój mały coś sie przestawił,i teraz zamiast o 21 iść spać to musze już o 19 a za to wstaje na cyca o 5-6 i juz mi spać nie chce,kurcze a teraz znowu śpi obudzi sie gdzes ok.16 i znowu bede musiała go położyć o 19 :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 sty 2009, 16:23

Miszka No musze powiedziec ze i mamusia i coreczka wygladaly rewelacyjnie :ico_brawa_01: ale sie odpicowalas na chrzcinki :ico_brawa_01:

nie wiem co pisac bo pisze w stresie :) mala sie zaraz obudzi a jeszcze pranie musze wywiesic :ico_olaboga:
chcialam dzis kupic nawilzacz powietrza do pokoju i kurde oczywiscie nie ma w tym Agrgosie pieprzonym :ico_zly:
wogole znowu mi zaczynaja dawac znac hemoroidy :ico_chory: ale w czwartek przyjdzie srodowiskowa to jej o tym powiem..
Adia Meridia dziala przy duzej nadwadze...a jednym ze skutkow ubocznych jest mego bol glowy i brak koncentracji...nie polecam.. :ico_nienie: szczegolbnie przy malaym dziecku-poza tym to drozsza wersja dawnego Mazindolu kory byl w PL dostepny za 5zl :-D i byl rewelacyjny z tego co wiem bo kumpele braly-a;e za tani wiec zmienili nazwe...i coach stawka wzrozla 300% :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

26 sty 2009, 16:38

zaczyna mnie boleć brzuch ,chyba wykrakalam ten okres!!! :ico_olaboga: juz niepamiętam kiedy bolał mnie tak brzuch! właśnie ja musze iść nastawić pranie,a mi sie nie chce do tego mam zimno w pralni,to juz w ogole sie odechciewa!

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

26 sty 2009, 16:51

Dziewczyny ja nie dostalam jeszcze okresu po odstawieniu tych tabletek, juz miesiac nie mam jak nie wiecej nie wiem co sie dzieje, mam nadzieje ze to :ico_ciezarowka: bo jak na razie jeszcze nie planuje nie teraz boje sie jak cholera :ico_chory:

mmarta pytalas co myslismy o przelozeniu do spacerowek, szczerze powiem, ze juz nad tym myslalam, bo Erik prawie sie juz nie miesci w gondoli, jak ma ubrny kombinezon to tragedia bo nie ma jak sie ruszyc i wyje, ale sama nie wiem, jeszcze maly moj nie siedzi i wcale sie do tego nie kwapi wiec nie wiem, a na wiosen juz chcialabym go w spacerowcxe wozic bo do gondoli sie nie zmiesci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

26 sty 2009, 17:41

dziewczyny a mój misiek śpi nadal już od 14! mam nadzieje ze potem wytrzyma mi co najmniej do 20! brzuch mnie boli jak cholerka!! a co do okresu to słyszałam że jak sie karmi piersią i np.juz był okres i potem go nie ma to zeby sie nie martwic bo czasem tak moze być,no ale lepiej skontrolować żeby nie okazało sie ze to :ico_ciezarowka: tak jak ja już sie martwiłam bo spóźniał sie ok,2tyg,no ale dzis na bank dostane bo strasznie boli mnie brzuch,no i juz to czuje! :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość