Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

01 lip 2007, 13:00

[center]Obrazek

Kochana wisienko,

Twoje urodziny są wyjątkowym dniem
w którym pragnę życzyć Ci
wspaniałych ludzi na Twojej drodze
przyjaznych gestów którymi będą Cię obdarzać,
bezchmurnego nieba w Twoich snach,
barwnej wiosny w Twoim sercu,
śpiewu słowika w Twoich marzeniach
oraz wiecznej młodości Twojej duszy!
Kasia z Vikusią
[/center]

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

01 lip 2007, 13:05

dzięki agasco- własnie się pakuję i cały czas zastanawiam co jeszcze i jeszcze, a tu gotowa lista, w sumie opuszczę tylko pozycję pieluch dla położnicy :ico_szoking: i lewatywy swojej też nie biorę, a dodatkowo zapakuję paczkę biszkoptów- ponieważ pamiętam jak ''umierałam '' z głodu :-D

martuuunia super że już jesteś i wszystko jest w porządku
a ja się ostatnio zastanawiałam czy poród w 35tc- jest jeszcze niebezpieczny dla dziecka :ico_noniewiem: , co myślicie?

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

01 lip 2007, 15:00

przepraszam,ze tak dlugo mnie nie bylo :ico_sorki:
ale jak tylko pojde na urlop to bede sie tu pojawiala codziennie.

martuunia jak dobrze,ze do nas wrocilas. :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
juz sie balam,ze bnedziesz pierwsza sierpniowka w lipcu. :ico_sorki: :ico_sorki:


wisienko wszystkiego naj naj leepszego z okazji urodzin :ico_prezent:
:ico_buziaczki_big:
:ico_prezent:
:ico_buziaczki_big:


jak dziewczynki po weselu??? (anita i preudence) ???
czy to dopiero za tydzien ? :ico_puknij:
prosze zdac relacje i jakies zdjatka wkleic :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

01 lip 2007, 16:28

wisienka24,
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
:ico_tort: :ico_kawusia: dla ciebie i dużo wypoczynku.
Aga78, Jeśli się nie mylę to jest jedynie 4-5 tygodni przed rozwiązaniem i ja tu oglądam programy, w których dzieci się tak rodzą i jest dobrze są trońke mniejsze ale jeszcze nie widziałam aby mówili, że dzidzia musi zostać dłużej w szpitalu albo coś takiego. A najwiecej odpowie ci jakaś położna albo lekarz
Martuunia 1 Witaj i cieszymy się, że jesteś z nami, i wszystko jest dobrze. Nie martw się pisaniem do nas odpoczywaj. :ico_oczko:
Preredeca nie ma za co, najważniejsze, że smakowało.
Gratuluje zdanych egzaminów i życze powodzenia na praktykach. :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

01 lip 2007, 16:29

Hej Dziewczynki,
slicznie dziękuję za życzenia :ico_wstydzioch:

Aga78, mój gin powiedział, że od 33 tc juz spokojnie można rodzic. Zazwyczaj te dzieciaczki sa mniejsze, ale juz maja wszystko rozwinięte i nie ma zagrożenia życia.

beata84 pisze:ale jak tylko pojde na urlop to bede sie tu pojawiala codziennie.


A kiedy ten urlopik Ci sie zaczyna? Ja na prawde Cie podziwiam, że masz jeszcze siły pracowac... Nawet jezeli u Was nie jest tak goraco i Ci pomagaja... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

01 lip 2007, 16:35

wisienka24, Zapomniałam apropo spania twojej mamy w sypialni moja mam też tam będzie spała, ale niestety dzidiza będzie spała u nas bo u pasierbicy w pokoju nie ma miesca a na przemeblowanie i malowanie to ja nie mogę sobie poswolić, bo nasza sypialnia ma być w przyszłości dzieci pokojem a keely pokój naszym pokojem.
Ale jak narazie będzie dobrze, chyba, zobaczymy. :ico_oczko:

beata84
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 12 mar 2007, 00:37

01 lip 2007, 17:33

piatek 6 lipca to moj ostatni dzien w pracy. :ico_brawa_01:
najgorzej denerwuje mnie to,ze nie mam nic poprane ani poszykowane dla dzidzi,bo kompletnie nie mam czasu. :ico_zly:
ale zaczynam po nastepnym weekendzie takze mam nadzieje,ze nadrobie zaleglosci no i ze zdaze ze wszystkim zanim dzidzi sie pojawi. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

01 lip 2007, 17:52

wisienka24, przepraszam,że weszłam na Wasz wątek,ale chciałam Ci złożyć życzenia.
wisienka24, z okazji urodzin życzę Ci dużo radości,spełnienia marzeń (tych wielkich i tych całkiem malutkich)sukcesów w życiu osobistym i zawodowym a przede wszystkim szczęśliwych narodzin upragnionego syneczka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

01 lip 2007, 18:31

Zulcia, bardzo bardzo dziękuję Ci za życzenia. :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-07-01, 20:44 ]
Kasia3, wysłałam Ci jeszcze jednego smsa. Jak nie dojdzie to juz nie wiem co robie źle... Dam Ci swoj nr 631 671 6877 Moze spróbujmy w druga strone...

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

01 lip 2007, 20:50

wisienka jeszcze raz serdeczne życzenia!!! z okazji urodzinek :ico_prezent:

[ Dodano: 2007-07-01, 20:54 ]
a tak sobie pytam o poród, ponieważ jakoś boję się, że zaraz urodzę :ico_szoking: i nie zdążę nic przed porodem zrobić a jeszcze mam dużo zaplanowane, pewnie urodzę po termnie :-D ale jakiś stres mnie dopadł

..... może dlatego :ico_noniewiem: , że zaczełam puchnąć i do tego zgaga nie przestaje mnie opuszczać :ico_zly: a brzuch mnie tak do dołu ciągnie :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości