buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 lut 2012, 17:47

manenka jej biedna malutka uściskaj ją mocno, i pamiętaj, że już niedługo wszystko wróci do normy :ico_sorki: :ico_pocieszyciel:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

15 lut 2012, 22:13

A ja dzisiaj normalnie mam wszystkiego dość .W pracy super chyba tego mi było trzeba a w domu mąż ,który mnie doprowadził dziś do granic możliwości ze złości odwołałam urodziny Stefka !Zrobię mu ciasto w piątek a imprezy nie będzie -nie mam ochoty nikogo widzieć .Mam dość normalnie dość .......gdyby nie chłopcy ......eeech

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 lut 2012, 09:26

Tynusz1, piękny torcik Ci wyszedł, nie miałaś żadnych problemów z masą? Zdjęcia super, Jula elegancka w tej kiecuni :-) Ty też super mama jesteś :-)
Korniszon dobrze to znosi!!!!
słodko ją nazywasz :-) No i brawa za dzielność :ico_brawa_01:
My na 18.30 idziemy prywatnie do allergologa, bo mały cały wysypany :ico_placzek:
daj znać co Ci powiedział alergolog...
jakiś koszmar ja chcę już się z niego obudzić :ico_placzek: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
:ico_pocieszyciel: jeszcze trochę musisz wytrzymać, będzie lepiej. Dużo sił Ci posyłam i wytrwałości kochana :ico_pocieszyciel: Ucałuj Nellunię, oby jej to szybko minęło.
domu mąż ,który mnie doprowadził dziś do granic możliwości
:ico_pocieszyciel:

U nas po staremu, Stasiek w nocy ciągle pobudki robi, potrafi nie spać przez 2 godziny. Jestem tym wyczerpana, od niedzieli biorę się ostro za niego i mam nadzieję, że tydzień ciężkich nocek płaczliwych pomoze mi go przyzwyczaić do spania i zasypiania w łóżeczku. Męza wysyłam do pokoju Uli, bo nie ma sensu żebyśmy razem się męczyli. JEdno z nas musi być trzeźwe i wyspane :-)

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 lut 2012, 12:26

Mam dość normalnie dość .......gdyby nie chłopcy ......eeech
każdy miewa gorsze dni :ico_sorki: , i wtedy różne myśli nam przychodzą :ico_sorki: . Kochana będzie dobrze :ico_sorki:
daj znać co Ci powiedział alergolog...
że bardz brzydko to wygląda i trzeba porobić badania :ico_sorki: . W przyszłym tyg mamy zrobić takie badanie z krwi zobaczymy co wyjdzie :ico_sorki:

a teraz to mamy maści i aerius syropek :ico_sorki:

[ Dodano: 16-02-2012, 11:30 ]
potrafi nie spać przez 2 godziny. Jestem tym wyczerpana
mam to samo :ico_olaboga: wiem co czujesz, ja na szczęście mam ferie to jest ok, ale jak wrócę do pracy to będę miała oczy na zapałki :ico_olaboga:
od niedzieli biorę się ostro za niego
trzymam kciuki aby się udało&&&&&&&

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 lut 2012, 15:31

aerius syropek :ico_sorki:
też mamy ten syrop :-) Strasznie drogi, trzymam kciuki, żeby uczulenie zeszło :ico_sorki: i czekamy na wyniki badań.
trzymam kciuki aby się udało&&&&&&&
przydadzą się :ico_sorki:

Zbieram się do domu, muszę jeszcze po drodze Uli kolczyki kupić, bo się jej jeden złamał ostatnio w przedszkolu...

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 lut 2012, 17:16

też mamy ten syrop
a czemu mały ma jakieś problemy alergiczne?

[ Dodano: 16-02-2012, 17:34 ]
kilka fotek dzieciaczków
Obrazek[/img] Obrazek Obrazek[/img] Obrazek Obrazek[/img] [/img]

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 lut 2012, 22:41

a czemu mały ma jakieś problemy alergiczne?
ten syropek to ula dostaje, bo często kicha i smarka.
kilka fotek dzieciaczków
ale fajnie :-) Z Oliwki to taka mała modelka, a Adrianek przystojny chłopak :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 lut 2012, 23:10

manenka, dużo siły Ci życzę kochana, na pewno z każdym dniem będzie lepiej. Biedna Nellunia. A co mówią lekarze????kiedy macie wizytę kontrolną???


pinko, trzymam kciuki za naukę zasypiania. Ja też tego bardzo sie bałąm, bo Mat przyzwyczajony do bujania, ale od dwóćh miesięcy śpi w łóżeczku bez problemu. fakt rzadko zasypia w łóżeczku, najpierw go muszę troszkę polulać na kolanach ale chyba zapomniał o bujaniu :ico_brawa_01:



@gniecha, to mąż musiał Ci porządnie zaleźć za skórę :ico_olaboga:

buzok dzieciaczki przecudne.
A powiedz maści i syrop pomagają????

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 lut 2012, 23:55

bo często kicha i smarka.
adługo go bierze? pomaga?
Adrian od października ma non stop katar, raz mniejszy raz większy :ico_olaboga:
Z Oliwki to taka mała modelka, a Adrianek przystojny chłopak
dzięki :ico_brawa_01:
A powiedz maści i syrop pomagają?
tak na ciałku już plamki są bledsze, ale buzia jeszcze jest jak tarka :ico_noniewiem: . No ale mału ma ostatnio bardzo ubogą dietę i baaardzo uważam co mu daje jeść :ico_sorki: to też pewnie pozytywnie wpływa na rezultat :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 lut 2012, 10:48

Mat przyzwyczajony do bujania, ale od dwóćh miesięcy śpi w łóżeczku bez problemu. fakt rzadko zasypia w łóżeczku, najpierw go muszę troszkę polulać na kolanach ale chyba zapomniał o bujaniu :ico_brawa_01:
a jak do tego doszłaś? Bo u nas Stasiu zasypia na kolanach, ale w nocy każe się bujać i ciężko zasypia po pobudce i jeszcze je butlę kaszy!
adługo go bierze? pomaga?
długo bierze. Szczerze mówiąc to nie widzę jakiejś znaczącej poprawy, Ula ciągle mi choruje, ciagle z katarem chodzi. Więc nie wiem jak to z t.ą skutecznością, ale jest bardzo drogi.
to też pewnie pozytywnie wpływa na rezultat :ico_sorki:
te alergie są okropne, dzieciaki mają ciężki żywot przez to :-(

Stasiowi wypił się ząbek kolejny :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość