Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 09:17

dzień dobry wszystkim :ico_kawa:

Gosia - dzieki wielkie, sama bym sie nie dokopala tych filmików, a Ty powiedz ktorą bys wybrała, bo ja juz zgłupialam..chodzi mi żeby Laura jak ma problemy z zasnięciem :-D to może przy tej muzyczce i jakis gwiazdkach w ktore sie wpatrzy :ico_haha_01: zasnęla chętnie?ta tomy z tego co widze ma slajdy jakby ale na tych ekranikach w sobie, na scianie nie ma wyswietlania?i te dzwięi zwierzat oki ale jak przy zasnieciu to chyba nie bardzo, one bardziej rozbudzą :ico_noniewiem:
my mamy karuzele tiny love z muzyka klasyczna i delfina spiacego ale to nie działa jakos szczególnie, tzn ten delfin zawsze jest po kapieli i przy cycu z szumem morza :ico_oczko:
dziewczyny jak macie ochote zobaczcie i powiedzcie która lapke wybrałybyście?
są jeszcze inne

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 09:22

o taka
http://www.smyk.com/pabobo-music-star-p ... emowlaka-p

taka
http://www.smyk.com/disney-kubus-puchat ... a-dzieci-p
taka
http://www.smyk.com/smoby-cotoons-proje ... a-dzieci-p
taka, ale ta zbyt droga..i niby na pierwszzy rzut oka super, ale mozna tez zobaczyc video w zakładce i jak dla mnie bez rewlacji, bo jeden jakis motyw na sciane rzuca, chyba ze sie myle
http://www.smyk.com/pabobo-muzyczny-tea ... emowlaka-p

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 10:11

Aleksandrowicz, ja mam po Matyśce z chicco i nie przydała nam się, bo Matylda wolała zasypiać przy mocniejszym świetle.
Moje dziecko też ma mnóstwo zabawek i też część chowałam jak była młodsza; teraz już nie. A i tak jest wdzięczna z każdego prezentu. Wczoraj np. bardzo się cieszyła, że razem z Marcelką dostały takie same prezenty- albumy do zdjęć ( a to raczej mi jest potrzebne; choć Ona uwielbia oglądać fotki).

Gosia, na muratorze już czytałam wczoraj porady. Ja jestem chytra i nie dam księgowej zarobić. Ulgi budowalne kiedyś rozliczałam siostrze to i z tym dam se rade :ico_haha_01: Wczoraj tak średnio sobie policzyłam to wychodzić prawie 1000 zł, oby :ico_sorki:

edit: literówki

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 11:59

hej dziewczyny. My juz po spacerku - piekna pogoda dzisiaj,snieg i slonce :-) Rano był dziadek z partnerka i przywiezli prezent na mikolaja dla Marcina. Ciuszki - bardzo fajne tylko duze bo 80-86 cm rozm.Jedna koszula i spodenki sa 74 z czego spodenki beda juz dobre ,a koszula za duza.

Zapomnialam napisac jak ylo u kardiologa - ekg w porządku ale jeszcze echo serca musimy zrobic.Aha i w spodenkach i bluzie mały ważył 7,5 kg :-) Kawał chłopa ;-)

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 17:08

Madleine super , że OK.

Dziewczyny która piecze pierniczki??? Ale takie co zawsze wychodzą.
W zeszłym roku piekłam takie, co ciasta leżakowało 3 tygodnie, ale średnio mi wyszły ( znaczy zlewały się podczas pieczenia)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 17:48

Hej....
ZARAZ nie coś trafi :ico_zly: Przez prawie 2 dni nie miałam internetu a teraz napisałam dłuuugiego posta w odpowiedzi na wasze i znów się net zawiesił :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Więc nie będę już wracać...

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 21:47

Hej :)

Aleksandrowicz ja mam w karuzelce projektora ale pwoeim Ci ze Kajka mało nim zainteresowana :-/
a co do Mikołaja i gwiazdora to u Nas dla starszyzny to gwiazdka a dla dzieci raczej Mikołaj a na gwiazdkę drobny prezent choć dla kai teraz na odwrót dałyśmy :-) dziewczyny za chwilę Wam pokazę jak Kajucha się cieszyła z prezentu od dziadostwa :-D

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 22:31

pokazuj :)
zaraz minęło

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 22:33

Aleksandrowicz ja bym wybrała chicco. Chociaż nie wierzę że to pomoże w usypianiu. Pomóc w usypianiu może tylko silna wola matki :-D ja niestety jej nie mam więc usypiam Maksia przy cycku i jak przy mnie leży.
znów się net zawiesi
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: kopiuj następnym razem :ico_sorki: :ico_sorki:
Kawał chłopa ;-)
a taka kruszynka był po urodzieniu. Ładnie waży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to wychodzić prawie 1000 zł, oby
fajnie :ico_brawa_01: ja miałam chyba z 3 tysiące więc mniej szkoda na księgową mnóstwo miałam faktur i babraniny.

Ja przenosiłam ubranka do nowego pokoju Maksia i wiecie tyle ma ślicznych spodni w których w ogóle nie chodzi. Bo mi wygodnie go ubierać w rajstopy i body i tak chodzi :-)

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: Letnie dzieciaczki 2012

07 gru 2012, 22:52

http://tinypic.com/r/2uhxuna/6 to Kajcia zaciekawiona prezentem :-) :-)

tak się cieszę z huli kuli :-D
Obrazek

Nasza pierwsza marcheweczka
Obrazek

moja ulubiona grzechotka-gryzaczek :-D
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość