Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

26 paź 2007, 12:52

Cześć!
Marta jest od wtorku w szpitalu.
To nic poważnego, badania etc.
Prawdopodobnie wróci w poniedziałek, ale jeszcze nic nie wiadomo.
Jak będzie już w domu to napisze.
Czuje sie dobrze.
To jej nr komórki: 505036546
Pozdrowienia siostra Marty i ciocia Franka.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 paź 2007, 13:04

Marcia w szpitalu? :ico_noniewiem: a zdawało mi się, że dopiero do nas pisała... mam nadzieję, że faktycznie wszystko dobrze :ico_olaboga:
Ja się położyłam o 3, wstałam o 7 żeby Kube do pracy wyprawić i psa na siku wypuścić, trochę popracowałam i o 9 znowu spać i wstałam o 12 :ico_szoking: zbieram się na jakieś zakupy i obiad trzeba ugotować... jak się wczoraj kładłam spać to się dzidzia tak rozpychała :ico_szoking: na razie mi to nie przeszkadza ani troszkę :ico_haha_01: ale nie wiadomo jak będzie później

[ Dodano: 2007-10-26, 13:04 ]
...U mnie też słonko świeci, chociaż z rana była mgła straszna

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 paź 2007, 13:09

Marcia,

Trzymamy kciuki i wracaj do nas szybko!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

26 paź 2007, 13:12

Cześć kochane :ico_ciezarowka: !!!!

Macie rację czas szybko leci... ,nam zostało 92 dni do końca, a dopiero w połowie listopada zaczniemy remont sypialni i musimy urządzić pokoik dziecięcy, chcemy kupić od razu jakieś mebelki do synusia pokoju, bo mamy już tam stare meble. A pod koniec listopada zaczniemy powoli kompletować wyprawkę dla maleństwa, już się nie mogę doczekać. Przeraża mnie trochę myśl że nic nie mamy jeszcze.....

Od kilku dni pobolewa mnie troszkę brzuszek :ico_olaboga: :ico_olaboga: ,ale myślę że to jest normalne.

Monia cieszę się, że z Twoim synusiem wszystko ok, ale zszokowało mnie to że za 6 tygodni możesz już rodzić :ico_szoking:

Mój mąż gada do brzuszka i głaszcze go, ale myślałam że będzie robić to częściej, ale i tak nie narzekam, może dlatego że jest to jego drugie dziecko, więc już jest oswojony z tą sytuacją.
Pozdrawiam Was wszystkie!!!!!

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 paź 2007, 13:20

Hej Misia,

Fajnie ze wpadłaś!! Ty masz jeszcze 92 dnia, a ja 74 i jestem jeszcze w lesie ze wszystkim, ale niestety jak sie pracuje zawodowo, to jakoś na nic nie ma czasu... w przyszłym tygodniu mam urlop, więc może nadrobimy jakieś zakupy dla Maluszka, chociaż mój mąż uważa, że to jeszcze za wcześnie, ale ja nie chce czekać ze wszytskim do ostatniej chwili
misia85 pisze:Od kilku dni pobolewa mnie troszkę brzuszek :ico_olaboga: :ico_olaboga: ,ale myślę że to jest normalne.

Nic sie nie martw napewno jest wszystko Ok, jesli masz jakies watpliwosci to najlepiej zapytaj lekarza!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

26 paź 2007, 13:50

Witam ponownie :-)
Ja już wszystko poprałam,były aż trzy pralki trochę sie tego nazbierało :ico_olaboga: Niech sobie wolno schnie i później tylko prasowanie :ico_brawa_01:
Nawet pościel już wyprałam dla małego hihi :-)
W sumie od rana jestem na pełnych obrotach jeszcze trzeba umuć podłogi i powycierac kurze :ico_zly: Normalnie chodze i trzymam brzuch ,jakos tak mały sie nisko ułożył,chyba pójdę na chwilkę sie kimnąć :ico_spanko:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

26 paź 2007, 13:57

Mój mąż też uważa że jeszcze za wcześnie i bez sensu żeby leżało tyle czasu, ale ja się denerwuję że się nie wyrobię, bo przecież wszystkie ubranka trzeba jeszcze poprać i poprasować i pod koniec listopada na 100% jedziemy po łóżeczko, wózek, ciuszki i potrzebne rzeczy, bo gdyby maluszek się wcześniej urodził to mąż będzie musiał sam za wszystkim biegać :ico_oczko:
A brzuszkiem się nie martwie, bo myślę że to dlatego że maluszek rośnie i się rozpycha, ale jak pójdę 12 listopada do lekarza to powiem jej o tym.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

26 paź 2007, 14:09

Własnie dostałam wiadomość od naszej MARCI:
MECZE SIE TU OD WTORKU,ALE SA SZANSE,ZE PO PONIEDZIAłKOWYCH BADANIACH WYJDE.DOPADLA MNIE NIESTETY GESTOZA CIAZOWA POZDRAWIAM MARTA.

Biedna nasza Marcia :ico_placzek: i skąd sie wzięło to cholerstwo :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

26 paź 2007, 14:17

Biedna Marcia!!! :ico_placzek:

a co to jest ta gestoza ciazowa????

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

26 paź 2007, 14:26

Marcia biedactwo nasze, wracaj do nas szybko!!!! Moniu pozdrów ją od nas!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość