poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

27 sie 2008, 20:31

domidj, witam,
wpisz w google... darmowe próbki dla dzieci... niemowląt...
tam ci wyskoczą linki /strony róznych firm...
i według tych stron musisz najczesciej sie zalogowac na stronce...
moge wam poszukac,ale nie obiecuje czy bedzie na 100% skuteczne...

[ Dodano: Sro 27 Sie, 08 8:39 pm ]
http://www.probkomaniacy.fora.pl/gadzety,3/ogromna-ilosc-adresow,18.html

no to powodzonka... link do stronki poświęconej darmówkom...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 20:01 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

27 sie 2008, 20:41

domidj czyli trzecie dziewczynka na naszym wątku super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Gratulacje :ico_prezent: My czekamy na synka Filipka:) Nie możemy się już Go doczekać a z drugiej strony będę tęskniła za jego kopniaczkami :ico_oczko:
Ja też pracuję, wróciłam do pracy na jakiś czas, narazie przepracowałam pierwszy miesiąc po przerwie, od początku ciąży byłam na L-4.

Pozdrawiam Cie serdecznie :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

27 sie 2008, 20:43

Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 20:01 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

27 sie 2008, 20:44

domidj witaj wsrod listopadowek!!! :ico_ciezarowka:

poccoyo, fajny pomysl z tymi probkami. Ja oczywiscie zaczne szukac takich stron. Mam juz kilka probek i od nich zaczne. Jesli nie beda uczulac mojego malenstwa to dopiero kupie. Bo przed porodem nie bede kupowac zadnych kosmetykow - bede zbierac probki i dopiero wtedy zadecyduje co kupic.

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

27 sie 2008, 21:23

hej :ico_ciezarowka:

byłam u gin i wszystko ok :-D
więcej napisze jutro, bo dziś padam ze zmęczenia :ico_sorki:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

27 sie 2008, 22:02

Motylek22 pisze:W

K@tk@ co słychać u Twojego siostrzeńca??? Pewnie już sporo urusł :-)
Ps. A czemu zmieniłaś swoją nazwę?




Wiktorek ma sie super. Rozwija sie prawidlowo i daje calej rodzince mnostwo radosci :ico_haha_02:

Bo Katka jest łatwiejsze w pisowni i w ogole chcialam byc Katką od początku,ale ten nick byl zajety wiec "a" zamienilam na "@" i wyszlo K@tk@. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

27 sie 2008, 22:21

Jak tam kochane listopadóweczki to już wasza ost prosta i z górki aż mi trudno uwierzyć mój synek też urodzony w listopadzie a już lada chwila i roczek skończy :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-27, 22:23 ]
a widzę dziewczyny ze wy nie macie na pierwszej stronie informacji która jest w ciąży i kiedy rodzi jak chcecie to ja wam taką zrobię tylko musicie mi napisać która kiedy rodzi i jakiej płci będzie maluszka miała :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

28 sie 2008, 01:14

Motylek22, to chyba nie rwa kulszowa, bo jak rozchodziłam to przeszło jak ręką odiął, myśle, że mały uciskał na jakiś nerw i z tąd ten ból, ale ginke i tak uświadomie..
poccoyo, super pomysł z tymi próbkami, zawsze można sprawdzić kosmetyk, czy pieluszke, a jak będzie OK to kupić całą paczke..
domidj fajnie, że zajżałaś do nas po przerwie.. Tak myśle, że im bliżej terminu to będzie nas więcej i fajnie, bo czas szybciej zleci!!

Ja dziś standardowo nie śpie.. tzn położyłam się jak "normalny człowiek" po 22pospałam do 24 i obudziłam się bo komar mnie pogryzł, no i przerwa na siku. a teraz kręce się wierce i jakoś nie moge usnąć.. Ciężko mi się oddycha, czuje jakby mi ktoś kamień na płuca położył, mam nadzieje, że jeszcze troche i pójde spać, bp jutro tzn dzisiaj rano mamy sporo zaplanowane i chciałabym chocią troche pospac..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

28 sie 2008, 07:07

Witam się z rana :-)

No widzisz Katka a ja cały czas od czasu jak Cię poznałam na forum myślałam że jesteś Kotka :ico_haha_01: :ico_oczko: I kojarzyłaś mi się z takim milusim kociakiem :ico_oczko:
A Wiktorek pewnie rośnie jak na drożdżach :ico_brawa_01: Cieszę się że wszystko wpożądku.
A jeśli mogę spytać (bo niestety nie jestem na bieżąco) Twoje cykle nadal są takie długaśne? Wiesz moja szwagierka ma bardzo podobny problem i leczy się hormonalnie u mojej ginki. Powiedziała jej że za trzy miesiące mogliby zacząć staranka o dzidzie. Co prawda oni narazie nie planują ale napewno będą chciali mieć dziecko.

Ika202 świetny pomysł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dziękujemy bardzo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ja mam termin na 25 listopada i czekam razem z mężem na synka Filipka :-D

#ania# rwa kulszowa to właśnie ucisk na nerw kulszowy :ico_oczko: Mi na początku też mijało, a później pojawiało się spowrotem aż wkońcu przesadziłam w domu ze sprzątaniem bo chciałam zrobić dosłownie wszystko i następnego dnia nie mogłam się ruszać. Ale może akurat to nie to, lub przeszło Ci jak ręką ucioł :ico_oczko:

Ja dziś idę zanieść mocz i pobrać krew. Ostatnio jak mi wbiła igłę to tyle krwi poleciało że jak wyjeła i próbowałam zatamować wacikiem to nadal leciała jak szalona :ico_szoking:

Puściłam dzisiaj rano Filipkowi melodyjkę z owieczki i był zachwycony :ico_brawa_01: Stukał główką i domagał się więcej. Będę tak robiła regularnie :ico_brawa_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

28 sie 2008, 07:56

Motylek22, - no widzisz, to tak jak moja Maja. Tez tak spokonie sie bujała w brzuszku. Puszczam jej o stałej porze, o 21. bedzie wiedziala, ze potem spanko jest :) Bidulka z tą krwią jesteś. Chociaż, ostatnio, jak mnie po glukozie pokłuli, to też miałam siniaka i bolałao przez kilka dni.

#ania#, - ty to też biedna jesteś. Z tym spaniem. Ja śię jak susełek. Czasem nawet na siusiu nie wstaję. I też mam czasem takie uczucie, że mam kamien na płucach. Tak mi duszno i ciezko oddychac, ale to szczególnie jak za duzo się najem. to nie dość że dzidzia uciska na płucka, to jeszcze zółądek, głupia ja :0. Ale dziś za to wstałam o 7 i byłam taaaak potwornie głodna, ze musiałam zjeść sniadanie. Kotka nakarmiłam przy okazji :ico_brawa_01:

Ika202, - ale jestes kochana, ja nie mam pojecia jak to zrobić. Ja mam termin na 5go listopada, czekam na córcię Maję.
Hihihi a ostatbio z rozmiarów wyszło ze na 1go :ico_olaboga:

Katka, - u nas będziesz Kotkiem :ico_brawa_01:

Anetka29, - napisz, napisz. Brawo ze wszystko ok.

Ja dzis mam w planach skonczyc peasowanie dla Mai, bo juz mi tylko kilka rzeczy zostało. I musze się wyprowadzić z mega szafy w sypialni bo jutro rano zabierają meble i bedzie remoncik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Farba kupiona, soczysty pomarncz ze srebrnym pyłkiem :ico_brawa_01: do tego naklejeczki Motylkowe, kurcze, dzis powinny przyjsc juz.
I tak myslę, że za trzy tygodnie zacznę pakować wliazkę do szpitala. Zobaczę co mi jeszcze gin ze sczecina powie, jak ta moja szyjka wygląda. Bo jestem przekonana, że w październiku urodzę. Wyprawka prawie skompletowana, jeszcze parę kosmetycznych drobiazgów, łóżeczko, wanienika i wózek. Ale wózek to na samym koncu.

Miłego dnia :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość