Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

15 paź 2009, 11:04

Wszystkiego dobrego dla Joachimka

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Riterko- super wiadomość :-D

u nas wyniki ok. a mały i tak robi po 4 kupy dziennie i ze śluzem zgupiałam już, nie wiem od czego; nadal w domu siedzimy do pzredszkola pójdzie dopiero w listopadzie,

Chloe- gratuluje nagrody, jak po świetowaniu?

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

15 paź 2009, 21:27

Hej!
mery, dziękuję. Bylo bardzo sympatycznie. Mery, a może to jakaś alergia pokarmowa??
Uff, jutro już piątek! Nareszcie.
Sto latek dla Joachimka i jutrzejszych jub :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: ilatów!

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

16 paź 2009, 08:47

hej dziewczynki:-) Brakuje mi troszkę czasu aby często zagladać do was.

Dziękuję za pamięć co do urodzin Joachimka :ico_buziaczki_big:
Dziś czas na Jasia Riterki.
A więc nasłodsze buziaki i wspaniałego, i radosnego dzieciństwa dla Jasia życzymy :ico_buziaczki_big: Nie pamiętam kto dziś jeszcze z naszych forumowych dzieciaczków ma urodzinki.Zapomniałam,ale buziaki przesyłam.

Riterko gratuluję wieści,że Jaś bedzie miał siostrzyczkę.Czy przygotowujecie go jakos na ten dzień,kiedy pojawi się nowa osóbka w domku?

Gratuluję Chloe nagrody :ico_brawa_01:

Mery zyczę aby już od nich choróbska odczepiły.

U nas ok.Zdrowo.Choć pogoda za oknem raczej jesieni nie przypomina.Nieuwierzycie,ale wczoraj lepiliśmy bałwana.

Joachim gadułka.Taki już się niezależny robi :ico_oczko: Ma swoje zdanie. I wszystko jest na NIE.Mam nadzieję,że mu trochę minie.

o kim zapomniałam przepraszam.

uciekam.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

16 paź 2009, 10:05

Witam!!!!!!!!! Wszystkiego najlepszego dla Joachimka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: I dla wszystkich którzy mieli i maja w najbliższych dniach urodzinki.

Wczoraj byłam na pasowaniu na ucznia, troche chała bo dyrektorka jedna kretką pasowała czterech uczniów, Nic nie widziałam tylko jej tyłek :ico_zly: Ale ogólnie dzieciaczki fajnie wystąpiły i Martyna taka była szcześliwa.

Ja od wczoraj wyje w pracy mi tak ułozyli grafik że nastepny miesiąc mam na popołudnie. Całyyyyyyyyy. A Martynka chodzi i płacze że mam się zwolnic, bo ona chce żebym siedziała w domu i czekała na nią jak przyjdzie ze szkoły. Nie chce jeśc słodyczy nie chce nowych zabawek nawet na wakacje powiedziała że nie chce jechac. Ale ja mam siedziec w domu.Słodkie dziecko :-)
Matyldzia ładnie chodzi do przedszkola nawet coś niecoś tak podjada, gorzej jest ze wstawaniem, płacze nie chce wstac a o 20 juz lezy w łóżku. Chodz wczoraj już nawet o 19.45 lezała ale do 21 śpiewała :-)

Mery to super że mały już tak ładnie kupki robi a ten śluz to nie po jakiś lekarstwach???? A tam nie przejmuj się napewno minie wazne że mały umi kupke zrobic :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 paź 2009, 10:06

Przepraszam za spóźnione ale oczywiście szczere życzonka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

CHŁOPAKI STO LAT

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

16 paź 2009, 12:12

Hej kobietki :ico_haha_02:

ja również pedzę z życzeniami dla naszych kochanych jubilatów- MOC SŁODKICH BUZIACZKÓW I DUŻO,DUŻO RADOŚCI Z OKAZJI 3 URODZINEK :ico_prezent: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Riterciu gratuluję,fajnie,że parka ,ale najfajniejsze jest to ,że zdrowa kobietka rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mery ogromny buziak dla Was-mam nadzieję,że niedługo sie wszystko unormuje i choróbska zostawią wreszcie Kornelka w spokoju i wreszcie bedzie mógł się cieszyć przedszkolem i innymi przyjemnościami.

Chloe-nagroda ,no brawo,byle częściej chcieli dawać ,nie :ico_oczko: ,pytałaś czy Bartek chodzi do przedszkola-więc od wczoraj znów tak a pon,wt i śr siedział w domu,bo troszkę był kaszlący :-)

Maziu-kochana córeczka wszystkiego sie wyrzekła byle tylko mama była w domu :-) ,aniołki kochane -mamusia musi być i koniec :ico_nienie:

a ja ten cały tydzień zdycham ,katar,gardło itp i jeszcze @ ,ale już łagodniejsza :-) ,a do tego ciasta i tort i ogólnie urodziny i sił mi brak :ico_wstydzioch:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

16 paź 2009, 12:19

OOOOOOOOO wiecie mam problem, chwalcie się co kupiłyscie albo co dostały wasze trzylatki na urodzinki :-) Nie mam pomysłu na prezent dla małej, a oczywiscie będziemy same bo mój mąż wyjeżdża we wtorek wieczorem do Wejherowa na szkolenie :604: . Ja sobie zapraszam mame na te pare dni to mi pomoże wyprawic małą imprezke .
Ale na ten prezent to nie wiem co wymyślec :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

16 paź 2009, 20:54

Hej!
Maciej pa całych czterech dniach w przedszkolu znowu ma zapchany nos, a kataru ani śladu. Boję się, że to trzeci migdał małego atakuje :ico_zly: Zobaczymy, co będzie jutro, teraz swobodnie oddycha.
maziu, słodką masz tą malutką :-) Maciej też chce, żebym w domu była, a tu niestety...
anetko, taki u was śnieg? U nas tylko deszcz, paskudna pogoda :ico_olaboga:
iwciu, zdrówka ci życzę i boję się, żebyśmy i my się nie pochorowali, bo za tydzień jedziemy na wesele :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: :-D Sukienkę na wesele kupiłam po 1,5 miesiąca poszukiwań. Wybredna jestem, nie?? Do tego kupiłam rozmiar 38, bo mniejszych nie było i na własną rękę zmniejszałam, tzn. krawcowa to zrobiła za całe 15 zł. Efekt? Uważam, że bardzo dobry.
asiu, a co u Wiki??
Ostatnio zmieniony 16 paź 2009, 22:55 przez chloee, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 paź 2009, 21:11

:) Ach Chloe Wiki szaleje ile wlezie :) Czasem jeszcze zakaszle, ale to podobno po tym leku :) Ale narazie jeszcze nie wyślę jej do przedszkola, poczekam aż do końca jej przejdzie. Zrobiła się spokojniejsza, aż mi żal jej posyłać, dobrze się razem bawimy :) Chyba zaczyna dorośleć ;)
Dużo zdrówka życzę Maciusiowi by nie zachorował :

Miłego weekendu Wam życzę :)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

19 paź 2009, 12:26

witam dziękuję bardzo za życzrnia dla Jasia,
a my składamy zaległe dla Bartusia, Karola sorki, że dopiero dzisiaj :ico_tort:
no i Iwciu dla Bartosza i Oleńki :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość