Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

26 lut 2010, 01:53

julchik22, kupiliśmy zmywarkę firmy Candy, jak będziesz kupowała to zwróć uwagę na opinie użytkowników dotyczącą przede wszystkim tego czy nie zostawia smug i zeby nie było potrzeby namaczania naczyń przed włożeniem do zmywarki, takie opinie znajdziesz na stronach internetowych, poczytaj i rozeznaj się bo w sklepach wybór jest ogromny :ico_sorki:
Ja jeszcze nie dostałam skierowania na tę glukozę czy to jest obligatoryjnie dla każdej ciężarnej?

NICOLA_22, ja jeszcze bardziej wieczorową porą witam, teraz to zapewne już wszystkie śpicie, a ja męczę się z cholerną zgagą :ico_placzek: napiłam się kubek mleka zimnegi i czuję ulgę tylko obawiam się, że jak się położe to cholerstwo wróci :ico_placzek:

tibby, tez uważam, że super prezentuje się to łóżeczko :ico_haha_02: i kolor fajniusi wybraliście :ico_brawa_01:

Martalka, spokojnie, zdażycie zamówic i mebelki do kuchni nowe, nie wszystko od razu :ico_olaboga: ja też bym chciała mieć mieszkanko już tak na picuś glancuś, a tu niestety trzeba wybrać priorytety :ico_haha_02: ale myslę, że to dobrze bo takto życie byłoby zbyt proste, nudne i monotonne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 lut 2010, 10:06

dzień dobry.
my z :ico_kawa: i :ico_tort: za 34.tydzień się wbijamy na wątek.

Nicola, :ico_brawa_01: za 26.tydzień!

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

26 lut 2010, 11:03

Hej wszystkim. Co do glukozy niedawno miałam te badanie i powiem Wam że wcale to nie takie straszne do wypicia. Macie już kupione jakieś zabaweczki dla maleństwa? co uważacie np na temat maty edukacyjnej ? szczerze mówiąc muszę tak sporządzić pieniążki aby wszystko wystarczyło , a w dodatek ciągle dostaje jakieś leki od ginekologa i to wcale nie takie tanie. Ja kupiłam już łóżeczko- tapczanik ale używane w każdym razie w bardzo dobrym stanie. Pozdrawiam serdecznie.

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 lut 2010, 11:31

I ja sie witam :-D I po strachu - słuchajcie, pomyslicie pewnie, że jestem nienormalna, ale ta glukoza mi nawet samokowała :ico_haha_01: Pielęgnierka wycisneła mi pół cytryny, co sprawiło, że smakowało to jak lemoniadka. Wypiłam to z zadowoleniem i miałam ochotę na jeszcze jedna porcję :ico_haha_01:

tibby, Nicola, :ico_brawa_01: za kolejne skończone tygodnie!

Samanta, dzięki za dobre rady! ja właśnie też od kogos słyszałam że naczynia przed włożeniem do zmywarki należy opłukiwać wodą :ico_noniewiem: Wolałabym jednak chyba zakupić takie cudo, co by wszystko robiło za mnie :ico_wstydzioch:

Anja, kochana, jakie zabaweczki? Ja osobiscie nie kupiłam jeszcze nic bo nie mam czasu narazie. Ale wiem, że moja mama bardzo intensywnie nadrabia za mnie w tej kwestii :ico_haha_01:

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

26 lut 2010, 11:53

julchik22 : Mówiłam że wcale ta glukoza nie taka zła a ja w dodatek miałam bez cytrynki ale szybko wypiłam. A masz w ogóle już jakieś rzeczy kupione dla maluszka? znasz płeć? Miłego dnia życzę.

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

26 lut 2010, 12:17

tibby, Nicola, :ico_brawa_01: za skończone kolejne tygodnie!!! :-)

julchik22, ja też będę miała tą glukozę z połówką cytryny:) więc myślę, że mi też zasmakuje :ico_oczko:

Anja224, co do zabawek, to ja w pierwszej kolejności kupię wszystkie niezbędne sprzęty, ciuszki, akcesoria, a jest tego sporo i dopiero później będę myślała o reszcie. Poza tym dla noworodka to chyba bez przesady z tymi zabawkami. Oczywiście potem na pewno przyda się ta cała mata edukacyjna.
My póki co mamy mnóstwo ślicznych misiaczków, które dostaliśmy na ślub :ico_oczko: ale wiadomo, że będą póki co tworzyły dekorację i klimat w pokoiku Dzieciątka :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 lut 2010, 12:27

mata edukacyjna moim zdaniem fajna rzecz - ale można też pomyśleć o takich specjalnych siedzonkach dla dzieci, które też mają takie przywieszone zabaweczki, a zawsze w razie czego można taki fotelik wykorzystać do późniejszego karmienia malucha.

ja glukoze piłam bez cytryny i jakoś też przeżyłam.
któraś z was się pytała, czy to KONIECZNE badanie. otóż chyba nie, bo ja chodzę do dwóch ginków (długa i osobna historia) i jedna mi powiedziała, że mam zrobić, a drugi, w ogóle o tym nie wspomniał. może to zależy od wyników jakie ma kobieta z glukozy, którą robi się z pobrania krwi...? :ico_noniewiem:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 lut 2010, 13:33

Anja, będę miała synka - zresztą jak większość dziewczyn na tym wątku :ico_oczko: Ja osobiście nie kupiłam jeszcze nic, ale wiem, że moja mama i ciocia już kupiły mnóstwo ciuszków. Tylko ja je narazie widzialam tylko przez skype, bo one mieszkają we Włoszech i dopiero jak mi podadzą paczkę, będę wiedziała czego jeszcze potrzebuje :-)

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

26 lut 2010, 14:33

julchik22: to dobrze że ktoś ci pomaga . pomoc jest zawsze na miejscu:) Ja również większość to mam misiów z grzechotkami też i jak się nie mylę to dwa gryzaczki. Ja niestety wciąż nie znam płci maluszka:( położenie pośladkowe. Dziś bym o mało nie dostała zawału u ginekologa bo Pani nie umiała znaleźć bicia serduszka a ten mały szkrab jest tak odwrócony , że ledwo co było słychać w jednym miejscu. Ale się naszukała heh.

tibby : właśnie parę osób mówi że ta mata to bardzo dobra rzecz ale czy faktycznie jest tak do końca dobra i potrzebna . No nie wiem ale rozwija koordynacje ruchową, bawi się , uczy itd.

Tak na marginesie chcielibyście kupić jakieś ubranka dla maluszka mam pełno spodenek i dla chłopczyka i dla dziewczynki?( mam tego za dużo) różne rozmiary. Gdyby ktoś chciał dajcie znać:) prześle zdjęcia. W każdym razie sprzedam bardzo tanio.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 lut 2010, 14:42

Anja224, nie neguję tu właściwości maty :ico_nienie: sama się nad nią zastanawiam. oczywiście nie w pierwszych tygodniach życia! dziecko dopiero się nią zainteresuję ok. 5.miesiąca życia, więc może mojemu maluchowi zrobimy prezent z okazji chrztu :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość