buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 lut 2012, 18:23

Stasiowi wypił się ząbek kolejny
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: może jest winny tym nockom nieprzespanym :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 lut 2012, 21:55


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: może jest winny tym nockom nieprzespanym :ico_sorki:
już w to nie wierzę, bo on ma generalnie problem jakiś... w ogóle to ciemię mu się kiepsko zarasta i pani doktor dzisiaj powiedziała, że to może być przyczyną tak ciężkiego przechodzenia ząbkowania... mam mu zwiększyć witaminę D. Może to pomoże....

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 lut 2012, 23:34

pinko, no właśnie ja też się bałąm, że w nocy mi się obudzi i będzie chciał, żeby go bujać. Ja podobno taka byłam będąc niemowlakiem :-D mama mnie całymi nocami bujała. Mat na szczęscie nie :ico_sorki: On przesypia całe nocki. Tylko wiesz on po prostu sam nauczył się przesypiać noce, nie uczyłam go tego. Naprawdę nie wiem co Ci doradzić. Od jakiegoś czasu próbuję go nauczyć zasypiania w łóżeczku. kilka arzy się udało. Ale czasem to trwa baardzo długo. ALe jestem konsekwentna i kładę go tyle razy ile wstanie. Po jakimś czasie przytuli się do podusi lub mojej ręki i zasypia :-)
A byłaś z Ulą u alergologa????
buzok to dobrze, że leki pomagają :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

17 lut 2012, 23:43

ciemię mu się kiepsko zarasta
mój też jeszcze ma dość spore, i też się tym martwię :ico_noniewiem: co bada go jakaś pediatra to przypominam by sprawdziła ciemiączko, i zawsze jest ok :ico_noniewiem:
W przyszłym tyg ide na szczepienie więc zobaczymy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

18 lut 2012, 20:43

Witajcie kochane, my wczoraj wróciliśmy do siebie. Podczytywałam w wolnych chwilach, na pisanie czasu było mało, ale mam nadzieję, że teraz wszystko wróci do normy :ico_oczko:
Manenka, najpierw do Ciebie Słońce, mam nadzieję, że Nellunia coraz lepiej po tych męczarniach, jak Cię czytałam to łzy same płynęły po policzkach, nawet trudno sobie wyobrazić co przeszłyście :ico_pocieszyciel:
U nas pojawił się nowy ząbek, Zuzia miała swoją imprezkę pierwszourodzinową, a ja najchętniej wróciłabym do kraju na stałe, ehh, parę dni smutku i wszystko wróci do normy :-)
Tynusz, tort wyszedł Ci świetnie i chyba najbardziej kuszące były dla Julii uszy, z tego co widzę po zdjęciach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Buzok, wesolutkie masz dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My podobnie jak Wy mamy nocne problemy, Zuzia wymyśla też przy jedzeniu, jest kapryśna i na wszystko się złości. Z jedzeniem pewnei trochę pomogła zmiana menu na polskie, ale na przykład ode mnie nie chce tylko chce żeby Oliwka ją karmiła, albo nei zje jabłka ucieranego tylko musi gryźć, nie mówiąc już o zupkach, nie da się rozgnieść i zmieszać, tylko musi albo ugryzać, ewentualnie jak ja jem to z mojego talerza moge jej dawać, ehh czasami witki opadają.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 lut 2012, 11:00

A byłaś z Ulą u alergologa????
byłam i miała testy na rączce, nic nie wiszło, według tych testów moje dziecko nie jest na nic uczulone... Lekarka podejrzewała czekoladę, ale na nią testu nie zrobiła. Takie to było moim zdaniem mało profesjonalne i wiarygodne.
mój też jeszcze ma dość spore, i też się tym martwię :ico_noniewiem:
a zwiększyłaś mu dawkę witaminy D? Ja teraz mam dawać Stasiowi wit. D (ja daję kapsułki twist off) dwa razy dzeinnie. A to że ciemię kiepsko się zrasta ma wpływ na ząbkowanie, dlatego tak ciężko to u nas idzie.
U nas pojawił się nowy ząbek,
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja najchętniej wróciłabym do kraju
a my z mężem rozważamy wyjazd do Londynu...
nei zje jabłka ucieranego tylko musi gryźć
ja już dawno nie ścieram jabłek, Stasiu gryzie sobie zawsze kawałek.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

19 lut 2012, 11:23

buzok "super fotki i mała normalnie lustrzane Twoje odbicie :ico_szoking:"
o kurcze hehe przeważnie mówią że jest podobna do M :ico_haha_01: tylko jego babcia jest przekonana że do mnie ;p
dziękuję :D:*
@gniecha dwoje tych dzieciaczków nie są niestety z Naszej rodziny .. to siostrzenica i bratanek chrzestnej Julii :)

manenka kochana nawet nie potrafie sobie wyobrazic co musisz teraz przezywac :ico_placzek: duzo sily :*:*

pinko na szczescie problemow z masa nie mialam zadnych :ico_sorki:
najbardziej kuszące były dla Julii uszy, z tego co widzę po zdjęciach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hehe tak szczegolnie dla szwagra haha :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

19 lut 2012, 22:43

Witam

my wracamy powoli do żywych :-)
Nell w dzień już w miarę ok, nocki gorsze , ale musi po prostu przestać się budzić
bo tam za każdym razem jak ją budzili to dawali czopek, to krew pobierali to żył szukali, dlatego ciągle w nocy zrywa mi się z wielkim płaczem , oby jej to minęło :ico_sorki: :ico_sorki:

Wszystkiego naj naj naj dla Stefanka dużo zdrówka, uśmiechu i przyjaciół
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

mogę wam wrzucić parę fotek z dziś
Michael skończył dziś 3 latka , imprezę zrobię mu za tydzień bo w tym bym się nie wyrobiła z powodu Nell, ale za tydzień już będzie lepiej, dzis dałam mu tylko zwykłe ciasto czekoladowe ze świeczkami by zdmuchnął, ale był mega szczęśliwy i taki dumny , dziękował za życzenia

dla Nell roczek zrobię za 2 tyg jak już będzie mogła więcej jeść, bo co to za urodziny jak toru nawet by nie spróbowała, a to jej święto więc miesiąc opóźnienia będzie mieć , trudno ,ważne , że będą :-)

[ Dodano: 20-02-2012, 12:15 ]
wczoraj Nell się rozpłakała i do 24 tak płakała, więc musiałam znikać

więc teraz fotki wkleję

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 20-02-2012, 12:35 ]
no dobra teraz nadrabiam zaległości i czyta co u was się działo przez ten czas :-)

Tynusz widzę, ty już na kursie dlatego cię na forum nie ma :-)

Pinko :ico_olaboga: współczuję stłuczki

Buzok
:ico_brawa_01: za ząbki
śliczne masz dzieci :ico_brawa_01: a synek to wygląda na starszego niż jest , taki poważny chłopak z niego :-D

Blanka no w końcu zobaczyłam twojego synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale przystojniak :-D
chyba narzeczony Nell będzie :-D

Agnieszka
zapomniałam podziękować za śliczne foto w poście :ico_sorki:
aż łezka mi się wtedy zakręciła , tzn 1000 łez bo się popłakałam
współczuję problemów :ico_pocieszyciel:
po gorszych dniach przychodzą lepsze , wiem o tym :-D
chodź wiem, że w trudnych chwilach jest ciężko, ale jeden uśmiech dziecko, 1 przytulas i już na naszej buzi jest uśmiech :-D

b@sia, witaj ponownie :-D
nie byłaś obecna tyle na forum co i ja :-D
tylko ty z przyjemniejszych powodów :-)
chce tylko chce żeby Oliwka ją karmiła
:ico_haha_01:
agentka

u nas co do jedzenia to my zaczynamy od początku od papek jak dla 5-6mc dzieci :-)
byłam i miała testy na rączce, nic nie wiszło, według tych testów moje dziecko nie jest na nic uczulone... Lekarka podejrzewała czekoladę, ale na nią testu nie zrobiła. Takie to było moim zdaniem mało profesjonalne i wiarygodne.
to nakarm ją czekoladą i zobacz jak reaguje :ico_noniewiem:
a zwiększyłaś mu dawkę witaminy D? Ja teraz mam dawać Stasiowi wit. D (ja daję kapsułki twist off) dwa razy dzeinnie. A to że ciemię kiepsko się zrasta ma wpływ na ząbkowanie, dlatego tak ciężko to u nas idzie.
ja dla Michaela i Nell podaję tylko i wyłącznie tran jak tu karzą dawać, tam jest witamina A, D, E , i dla Michaela pięknie szybko się zroslo, na rok już chyba było zrośnięte, a jak u Nell nie wiem, wizytę mamy za tydzień to się dowiem

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 lut 2012, 16:59

treść usunięta przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 21 lut 2012, 11:23 przez tibby, łącznie zmieniany 1 raz.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 lut 2012, 22:44

Witam!
My byliśmy dziś z małym na szczepieniu i mi bąbel spada z wagi :ico_noniewiem: 10.7 teraz mamy :ico_noniewiem: , ale on mi nic nie chce jeść :ico_olaboga:

Manenka superaśnie, że powolutku wszystko wraca do normy :ico_brawa_01: , i powiem, Ci że widać to po fotkach , jesteś na nich uśmiechnięta i naprawde ślicznie wyglądasz :ico_brawa_01:
A i dzieci widać na mamy uśmiech też reagują uśmiechem :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość