Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

05 lip 2007, 19:16

caro z Radomia a Ty?

katrin my obydwoje jesteśmy Polakami to Eryk narazie ma Polski paszport ale jak bedzie chcial w przyszlosci moze wyrobić sobie Brytyjski!!! u nas przy skłądaniu wniosku musza być mama i tata bo niby ze dla bezpieczenstwa jak jedno z rodzicow bez zgody drugiego chce dziecko wywiezc z kraju i na dodatek powinno tez byc dziecko!!!

kasik.k widze ze Viki juz zajeta a Eryś chciał ją poderwac!!! :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-05, 19:17 ]
Eryczek odsypia swoje dzisiejsze przejścia i ma czerwona nóżke i troszki boli :ico_placzek:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

05 lip 2007, 19:18

Ktoras dziewczyna tez sie obronila a ja zapomnialam ktora i nie wiem jak pogratulowac :ico_placzek: Stary sklerotyk jestem i tyle :ico_placzek:

Syla-nie wiedzialam o lozeczku, bo to TT tak nawalalo, ze nie umialam wejsc-ciesze sie, ze udalo Ci sie taniej kupic :ico_brawa_01: Pewnie Twoj maz lada moment przyjezdza, bo mial byc chyba w lipcu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-07-05, 19:24 ]
Mróweczka, wiesz ja lubie sie dzielic, ale narzeczona mojego Antosia sie nie podziele :ico_haha_01: Ja slepo zaklepalam Wikusie dla Antosia jak jeszcze byli razem w brzuchach i nie wiadomo bylo czy urodzi sie Wiktoria czy Alan-zaryzykowalam i udalo sie :ico_haha_01:
Widac z tymi paszportami tu latwiej mimo, ze Niemcy to lubia widziec problem nawet jak go nie ma, wiec sie zdziwilam, ze od reki i wystarczyla obecnosc meza :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

05 lip 2007, 19:29

Obrazek


podryw na klate- ach te mięśnie i ten blint:P

zakochała się już któraś? (teraz mam większe mieśnie bo to zdjęcie z maja)

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

05 lip 2007, 19:35

:ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: [center] [size=150]Wszystkiego najlepszego Antonio[/size][/center]

Hektorka ja dałam Olce kleik ryżowy.
Mróweczko no no ale masz syncia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

05 lip 2007, 20:14

Mróweczka, hahaha ale sie usmialam az pokazalam twojego posta sasoadce :-D na[ewno Eryczek teraz znajdzie narzeczona ... no i uwaga chlopaki kwietniaki... polnowax swoich przyszlych zon bo Eryk wymiata haha :-D :-D :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

05 lip 2007, 21:42

Mróweczka, ale mięsniak, mój to chudzina przy twoim, ale kobitke już ma.

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

05 lip 2007, 22:55

Czesc!!!

Wlasnie wcielo mi mega posta :ico_zly: . Zatem w skrocie.

100 lat dla Antosia i wszystkich solenizantow, ktorzy konczyli 2 i 3 miesiaczki. Niech rosna zdrowo i co dzien obdarzaja swym usmiechem rodzicow. :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Walka z krostkami u Mayi wygrana. Mam nadzieje, ze juz nigdy nie bedziemy musialy zmagac sie z nimi na nowo. Jesli moge cos polecic , to kosmetyki Mustela z serii Stelatopia(oczywiscie oprocz tego co zaleci lekarz). Niestety nie sa tanie, ale bardzo wydajne. Sa bezzapachowe, dobrze nawilzaja skore,nie zatykaja porow. U Majuta sprawdzily sie i nadal ich uzywamy.
Kilka dni temu Majka byla szczepiona. Dwa pierwsze wklucia zniosla dzielnie, mialknela tylko jak kotek. Niestety przy trzecim(pneumokoki) strasznie sie poplakala :ico_placzek: .Przy okazji mala zwazono i zmierzono. Rosnie ladnie- 6 kg. i 65 cm. Cieszy mnie to bardzo , bo nadal karmie ja tylko moim mleczkiem.

Kolka, gratuluje obrony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-05, 22:58 ]
Zapomnialam podac linkow do kosmetykow. Moze bedziecie chcialy poczytac. Zel do mycia http://www.mustelausa.com/stelatopia_cr ... anser.html i kem http://www.mustelausa.com/stelatopia_mo ... cream.html. Wiem, ze w Polsce czesc kosmetykow z tej firmy jest dostepna.

[ Dodano: 2007-07-06, 00:38 ]
Kurna, chcialam poodpisywac na posty... ale nic z tego .Mala marudzi i chyba szybko nie przestanie.Przepraszam. Do sklikania :-)

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 lip 2007, 09:32

Agi super że dałyście wreszcie sobie rade z tymi okropnymi krostkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Wielkie :ico_brawa_01: dla córeczki że tak odważnie zniosła szczepienie, jak widać na zdjęciu to piękna i duża dziewczynka.

U nas dziś okropna pogoda. Brrr wieje i pada, że czuję się jakby była jesień. Kurcze nawet nie możemy wyjść na spacerek.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

06 lip 2007, 10:16

witajcie
U nas tez pogoda butelkowa leje i leje :ico_zly: a ja juz mam dosc siedzenia w domu :ico_zly: na poprawe humorku kupilam na allegro lezaczek-bujaczek dla kacpra a co !! :-D tak te bujaczki wychwalacie ze tez sie skusilam :-D I uslyszalam od corki ( Kingi) ze to niesprawiedliwe bo ona tez chce zabawke ... tak wiec ... :-/ chyba przyjdzie mi wydac moje oszczednosci na zabawkie dla dzieci :ico_olaboga: ale co zrobic starszakom tez sie nalezy ... ide szukac czegos fajnego na allegro dla starszakow .... :-D

[ Dodano: 2007-07-06, 10:53 ]
nie ma nikogo ... :-/ ide sprzatac :ico_placzek: wiecie co ... zadzwonila do mnie w tamtym tyg pani z jakiegos wydawnictwa ksiazek i poradnikow dla dzieci... zapytala czy chce kupic poradnik i segregator ( niby gratis ten segregator) koszt 30 zl... Moje dane miala z anjiety ktora wypelnialam w szpitalu...Wiec mysle sobie ..a kupie moze cos fajnego :ico_puknij: Dzis mi to przyslali .jakies dziadostwo...segregator brzydki a w nim kilka kartek na temat pielegnacji dziecka ...nic specjalnego :ico_zly: dziadostwo :ico_zly: i po co ja to kupilam :ico_puknij: :ico_puknij:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

06 lip 2007, 12:57

Mróweczko ale masz przystojniachę w domu!!!!!!!!!!!!!

Agi dobrze wygraliście z tymi krostami wstrętnymi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

U nas tez pogoda do nonono, okropna po prostu, pada wieje Brrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!

Mordko to chyba się wkurzyłaś co????????????????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość