Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 kwie 2008, 22:12

Oj dziewczyny ja jakos za pakanie nie umiem sie zabrac choc musialabym juz zaczac bo potem bede biegac a na koniec sie okaze ze czegos nie wzielam

majeczka juz spi chyba po tych szczepieniach taka zmeczona jest wstala o 20 a o 21 juz z powrotem spala

teraz chwilke bawilam sie z moim pieskiem ostatnio sie zrobila zazdrosna i jak tylko zaczynamy sie bawic z majka to ona z miskiem pryzlatuje

dobra uciekam spac

dobranoc

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 kwie 2008, 22:20

ja jestem strasznie padnięta
jutro Was doczytam i odpisze
dobranoc :ico_spanko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

14 kwie 2008, 22:41

dziewczyny ja jakos za pakanie nie umiem sie zabrac choc musialabym juz zaczac bo potem bede biegac a na koniec sie okaze ze czegos nie wzielam
Oj Iwona rozumiem Cię.. ja nienawidzę się pakować - to upychanie rzeczy, sprawdzanie czy na pewno wszystko wziete (koniec koncem i tak zawsze sie okazuje ze czegos sie zapomnialo) i czas jaki to zabiera.. masakra. Nie lubie pakowac siebie a co dopiero teraz jak i Norberta trzeba bedzie spakowac :ico_olaboga: Jak zwykle przed taka wyprawa do nocy bede zajeta pakowaniem a z rana juz o 6.50 mamy wylot :-o O 5 rano trzeba bedzie wyjsc z domu.. na szczesnie na lotnisko nie mamy daleko. Mieszkam ok 15 minut metrem od Heathrow - hehe.. i tego dziewczyny chyba nigdy nie doświadczyłyście - samoloty latają nam nad głowami co 2 minuty, nawet co półtorej :ico_haha_01: Oczywiście nie non stop, bo samoloty takze maja swoje tory lotow, ale naprawde, podwozie mozemy ogladac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 kwie 2008, 07:29

Witam, widzę, że pierwsza jestem :-)

U nas nocka super, jedna pobudka o 1, a następna o 5:30. Wczoraj padłam o 20.
Wszystkiego najlepszego dla Igorka i Amelki z okazji 3 miesięcy, dużo zdrowka :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Kupcie duuuużooo chipsów, bo trwa ponad 3 godziny!
heheheh, strasznie długi :-) Już wrzucam do ściągania :-) Wolę słonecznik od chipsow :-)
I my na szczepienie w tym tyg. - zadzwoniłam dzis do przychodni i umowilam wizyte - w srode idziemy.
Też będziemy się w środę szczepić.
Nie było mnie przez weekend,bo chrzciny wczoraj mieliśmy.
My mamy chrzciny teraz w niedzielę 20.04 na dodatek będą robione w Poznaniu, bo moj mąż obiecał swojemu tacie, że tam je zrobimy. Teściu wszystko organizuje, my jedziemy tam w czwartek i miałam jechać sama z Ulą i moją kuzynką, ale Jarek coś pobąkiwał wczoraj, że może nas zawiezie, albo weźmie piątek wolny. Byłoby fajnie, bo szczerze mowiąc obawiałam się trochę tej jazdy, Ula po 1,5 godziny chce wyjść z fotelika, bo jej nie wygodnie, chce cyca, a ja nie mogłabym jej wziąść, bo auto musiałabym prowadzić.
Gotować tam będą kucharki, miałam z nimi ustalić menu, ale nie zdążyłam, bo zrobiła to teściowa mojego teścia i ustaliła mi POMIDOROWĄ!!!!! :ico_puknij: zamiast rosołu. Jak ja mowię, że chcę rosoł, to ona mi na to, że z kurczakow ze sklepu nie będzie ładnego, klarownego rosołu WRRRRRRRRRRRR Jakby ktoś patrzył, czy ona jest klarowny!
Stanęł w końcu na tym, że zrobią rosoł i będą miały koncentrat, żeby w razie czego zrobić pomidorową. Będę tam już wtedy, więc przypilnuję tego. To wkońcu chrzciny naszego dziecka!

Uciekam, bo Ula popłakuje, pewnie głodna :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 kwie 2008, 08:33

Witam

Wszystkiego Najlepszego dla mojej chrzesniaczki i Igorka :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

no juz dzisiaj to musze sie zaczac pakowac bo nie zdarze zaraz jedziemy majce papiery zalatwiac pozniej na zakupy bo trzeba jakies prezenty pokupowac

majka tak jak od kilku dni wstala raz ok 4 no i od 7.30 nie spimy teraz patrzy na mini mini a ja bede robic sniadanko

zycze wszystkim milego dzionka

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 kwie 2008, 09:42

dziekujemy za zyczenia i stawiamy :ico_tort: :ico_kawa:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 kwie 2008, 09:45

Wszystkiego najlepszego dla Amelki i Igorka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

15 kwie 2008, 10:04

Dołączam sie do życzeń naszych kolejnych dużych dziciaczków!! :ico_tort:


hey dziewczyny ja tez w srodę do szczepienia tzn jutro. nie wiem czy mi zaczszepia małego bo ma katar. zobaczymy jutro.

ja zmykam obiad muszer ugotowc. gotuje żurek z kiełbaską dobry i na drugie bardzo mi sie zachciało klusek na parze z czekoladą mniam mniam.

poxniej zaglądne

pa pa

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 kwie 2008, 10:08

Ja tylko przeczytałam i się meduje że jestem, muszę posprzątać bo okropelny majdan mam :ico_olaboga: i furę prasowania.

Gosia tak ja podaję Arturkowi jabko z melisą też bardzo mu smakuje choć muszę przyznać że na początku bardziej, i ja nie robię tak jak jest w przepisie 100ml tylko 50 bo i tyle nie wypije. I śliczne zdjęcie Karolka, to jak na brzuszku leży i tą łapeczkę pcha, cudo :ico_brawa_01:

No i coś jeszcze miałam do drugiej Gosi napisać, aha Pawełek na zdjęciach ma brązowe oczy czy tak tylko aparat zrobił? Bo mojemu Arturkowi dopiero się zmieniają powoli, na mój zielony :-D

Dibra lecę bo samo się nie zrobi, aszkoda :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 kwie 2008, 10:41

Komp mi padł chwilę temu, nie wiedziałam co się stało, a on się po prostu przegrzał.
Zbieram się na zakupki po mięsko na obiadek, a na 12 do przychodni po skierowanie do neurologa i od 14 polowanie na neurologa... hehehe mam nadzieje, że mnie przyjmie.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości