Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

28 sie 2008, 08:00

Hej dziewczyny;)
Ika fajny pomysł-my czekamy na 26 listopada na Jasia:)
Aniu mam ten sam rpoblem. Tak mnie boli kręgosłup i kość ogonowa, ze czasmi padam. Szczególnie jak dłuzej posiedzę lub jak sprzątam....Ale przezyjamy dla naszych Dzidzi;)
Dziewczyny nie wiecie co z Zircą??juz tak długo sie nie odzywała...
Witaj domidj:)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

28 sie 2008, 08:05

No własnie, ale chyba wyjechała albo cos z kompem, bo ktoś coś pisała ze prze kilka dni nie bedzie mail dotepu do netu, ale ja mam słabą pamięc do imion i nie pamietam kot, moze to Zirca właśnie. Az mi czasem głupio ze nia mam pamieci do imion, a jestem pedagogiem. Jak mi przychodzą pierwsze klasy to czesto nawet przez rok nie pamietam kto jak ma na imie, predzej po nazwiskach. No ale jak mi co roku dochodzi 100 nowych uczniów to naprawde ciezko jest wszystkie imiona zapamietac, a najlepiej sie pamieta trzpiotów i urwisów :ico_haha_01:

A my dzis zaczynamy 31 tydzien :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-28, 08:06 ]
32- MATOŁ ZE MNIE TAK Z RANA, A SUWACZEK ZNOWU SIĘ POKITRAŁ. U WAS TEZ SIĘ TAKI KITRA?

[ Dodano: 2008-08-28, 08:07 ]
NO CHYBA PRZECIEZ WIEM W KTÓRY TYGODNIU JESTEM :ico_puknij: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

28 sie 2008, 09:28

asiula_o pisze:Dziewczyny nie wiecie co z Zircą?
Zirka wraca we wtorek na dobre na forum bo ma goscia i szaleje :-D
Pozdrowionka dla Listopadowek spokojnej koncowki ciazy :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

28 sie 2008, 09:33

mmarta81, - NO TAK, BRAT do niej przyjechał, dzięki za przypomnienie :)

Kili
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2008, 15:53

28 sie 2008, 09:35

Hej hej :-)
Za waszym przykładem odkurzyłam starą pozytywkę i puściłam ją małej. I nic, zadnego ruchu, kopać zaczeła jak się pozytywka skończyła :-) nakręciłam ponownie i znów spokój dopóki grało. Na muzykę podobnie reaguje, jak gra to spokój, ale jak się skończy to kopniakami domaga się jeszcze.

Ika - nasza Mała (ciągle bez imienia) urodzi się 20 listopada. :ico_prezent:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

28 sie 2008, 09:51

MMarta dzięki za informcje:)

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

28 sie 2008, 10:03

witam

najpierw napisze co wczoraj u mojej gin było - powiedziała że wszystko ok, szyjka ma odpowiednie rozmiary, dzidzi serduszko bije w odpowiednim tempie, ciśnienie ok tylko za dużo przytyłam :ico_placzek: 5kg!!! :ico_olaboga: , muszę troszkę więcej się ruszać, ale to dobrze bo ja się bałam za dużo chodzić i cokolwiek robić, a teraz wiem że mogę. A co do moich bólów w okolicy spojenia łonowego - nie ma na to rady, ma boleć i tyle :ico_placzek: no i wróciłam do pracy, na jakieś 3 tygodnie jak dam radę.

Ika my czekamy na dzidzię (niestety jeszcze nie wiemy czy chłopca czy dziewczynkę), która ma się urodzić 15 listopada

ja niestety nie mam na razie żadnej zabawki z pozytywką, ale muszę coś kupić, bo to świetny pomysł z tym puszczaniem dzidzi muzyczki

ale dziś miałam koszmarną noc :ico_placzek: dosyć że zasnąć nie mogłam, to obudziłam się w nocy bo przekładałam się z boku na plecki i tak mnie wszystkie kości bolały że masakra - strasznie mi się w nocy kości zastają i zanim je rozruszam to ból niesamowity, no i przy okazji jak się już przekręciłam to moja kochana kropeczka zaczęła mnie kopać w pęcherz, no i trzeba było szybciutko do toalety lecieć :-) no i się rozbudziłam na dobre :ico_sorki: zasnęłam chyba po godzinie a o 6 trzeba było do pracy wstać , jakoś dałam rade, ale po południu napewno jakaś drzemka mnie czeka :-D

a teraz siedzę w pracy i się nudzę, bo moje wszystkie obowiązki ktoś inny już przejął i ja mam tylko pomagać :ico_oczko:

a pogoda dzisiaj u mnie ponura, może męża dzisiaj na jakiś basen namówie :-D zobaczymy :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

28 sie 2008, 10:27

Ika nasz Oliwierek ma termin porodu na 20.11.2008. Dziekujemy za to ze zechcialas sie tym zajac :ico_brawa_01:

Dzis sporo pracy przede mna - niby siedzaca bo przed komputerem. A noc mialam dzis okropna. Obudzialam sie jak bylo ciemno - nie chcialam patrzec na zegarek i zasnelam jak mezowi budzik zadzwonil zeby wstawac (ok.7) Nie pospalam dzis. A malutki wcale tak bardzo sie nie wiercil, takze nie wiem dlaczego nie moglam usnac :(

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

28 sie 2008, 10:48

Anetka29, - nie przejmuj się :ico_nienie: Moze poprostu byłaś cieplej ubrana, tzn cięzsze ubranka miałaś i butki, no i może w toalecie nie byłaś. Raz się tak tyje a raz tak. A ogólnie to ile kuz przybrałaś? Teraz w ostatnim trymestrze mniej się przybieran, najwiecej to w drugim. Moj rekord to 3,5 kg w 6tym miesiacu. Wiec niewiele mniej a było ciepło wiec miałam lekkie ubrnko i na bosaka i po toalecie :ico_brawa_01: teraz miałam 2,5 do przodu.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

28 sie 2008, 11:03

Ja tez nie mam pozytywki...ale spiewam mojej Dzidzi:)Mamy taka ulubioną kołysanke i staraam sie wieczorem jak najczęściej ja spiewac:)
Pozdrawiam wszystkie Mamy:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość