Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lis 2008, 21:12

Witam wieczorkiem :-D :-D my po spotkaniu bylo super :-D :-D Agniecha jest przesympatyczna osobka ,moglabym z nia gadac godzinami,dzieciaczki sie swietnie dogadywaly :-D a na koniec calusą nie bylo konca :-D
Aga swietnie sobie radzi mimo problemow zdrowotnych ,podziwiam ja :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieje ze niebawem sie znowu spotkamy :-D
fotki Aga wklei bo wiecej pstrykala :-D


avisek, u nas czasem sie zdaza ze Wiki nie przespi nocy ,budzi sie kilka razy ale dostaje smoka i spi dalej,teraz 2 nocki spi bez pobudek,niewiem od czego to zalezy!!

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

15 lis 2008, 22:39

Frydza pisze:Aga swietnie sobie radzi mimo problemow zdrowotnych ,podziwiam ja

Dzięki Aga za dobre słowo... foty juz zrzucam na kompa a potem zobaczymy, bo troche jednak są niedoświetlone...
Ty również jesteś świetną babką, mam nadzieje że jeszcze się spotkamy, dzieciaczkom też się podobało... jak wychodzili papa, buzi buzi papa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Twoja Wikusia jest urocza! :-) po mamusi...
mój Tomek mnie dziś zadziwił na maxa! :ico_szoking: Jak już się napił mleczka z cycusia, to sam wlazł :ico_szoking: do łóżeczka i zasypiał 7 min :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla niego...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

15 lis 2008, 22:57

agniecha772, dziekuje za mile slowka rowniez :-D :-D


agniecha772 pisze:mój Tomek mnie dziś zadziwił na maxa! Jak już się napił mleczka z cycusia, to sam wlazł do łóżeczka i zasypiał 7 min brawa dla niego...
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pieknie pieknie!

[ Dodano: 2008-11-16, 11:02 ]
PARE FOTEK MOICH I AGNIECHY :-D

Obrazek


Obrazek


MILOSC hihi
Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


I CALA 4 :-D
Obrazek


CIEKAWA ROZMOWA HIHI
Obrazek

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

16 lis 2008, 13:14

Hej Dziewczynki!
Widze, ze towarzystwo sie wykruczylo... Smutno :(
U nas dzis spokojnie. Ja za 2 h jade do pracy,a Krzysie pojada gdzies do rodzinki pobawic sie ipogadac :] Wczoraj mielismy troche spiec z Duzym,bo ja mam napiecie przedmiesiaczkowe, a poza tym kilka drobiazgow sie na to złozylo.. Noi zmeczenie po nocce. Ale załagodzilismy. Kupilismy napoleonki i pojechalismy do znajomych, ktorzy czekają na fasolke - urodzi sie w marcu. Przywiezlismy im kilka worów rzeczy po Misiu - przynajmniej tych nie niebieskich :-) Bo oni beda mieli niunie. Suuper. Sa mlodzi, ambitni i podobni do nas strasznie. zreszta w tym samym wieku.. Wiec stwierdzilismy, ze trzeba sie czesciej spotykac i pielegnowac znajomosc. Mis wariował i szukał elektroniki do zabawy - a ze tamten wujaszek jest grafikiem, to tych sprzetów ma w pizduuu :P

A dzis pospalismy prawie 12 h! Bo padlismy z Duzym o 21:40.. Nie dalismy rady obejrzec filmu... O 3 zbudził sie Mis i gadał sobie ispiewal z godzine.. No i niestety nie obyło sie bez mleczka. Ale pospal za to doponad 9 wiec spoko..
Duzy robi czekoladowe muffinki!!! Zaraz bedzie piekł.. pyyycha! A ze ja zaraz dostane @, to takie slodkosci smakuja mi jeszcze bardziej!!! :):

Frydza- Aga- suuuper, ze sie spotkalyscie. Fajnie dla dzieciaczkow, ze w tym samym wieku i dobrze sie dogadywały :-) Swietne zdjecia. Tylko Wikichyba duzo wieksza od Tomcia :-)

No nic... Lece sie szykowac. Mis zasypia, Duzy pichci, chatka wysprzatana.. ach... a ja do pracy :ico_noniewiem:
Ciao!

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

16 lis 2008, 22:58

Juli pisze:Duzy robi czekoladowe muffinki!!! Zaraz bedzie piekł.. pyyycha

hej! a co to takiego? :ico_szoking:
Swietne zdjecia. Tylko Wikichyba duzo wieksza od Tomcia
no ba przecież dziewczyna musi być wysoka laska, a poresztą wiadomo że dziewczynki szyciej do wszystkiego dochodzą... :ico_oczko: fajnie Frydza że wklełaś fotki...
My dziś byliśmy na basenie ale coś Tomkowi troche nie odpowiadało, tak bardzo się trzymał Artura...że aż pogadaliśmy z instruktorem i powiedział"nic na siłe"żadnych ćwiczeń na słe... więc może za tydzień tylko pluskanie dla przyjemności...
Byliśmy dziś u moich rodziców na obiedzie, nawet dobrze to wyszło...bo stosunki Artura do moich rodziców są troche napiete...ale było fajnie :ico_oczko: dobra lece na film...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 lis 2008, 23:16

czesc
sorki ze sie nie odzywalam. wpadlam teraz na szybko.
powiedziec ze zyje. mam sie dobrze. lelus rowniec. tylko nosek ma zatkany. z leci z niego prawie nic. hmm to tez moze byc od zebow chyba
czasem zakaszle ale poki co jest ok
najwazniejsze ze goraczka minela po 2 dniach uffff

mielismy weekend troche imprezowy. goscilismy sie od piatku.. hehe
najpierw urodzinki kumpeli
w sobote (wczoraj) pierwsze urodzinki lelusia kumpelka hihi
adas sie zaprawil. troche. wraca;ismy na nogach z wozkiem. siapil deszcza.. a ten patafian gubil droge i uwazal ze on wie lepiej hhee alez mnie wkurzal
troche sie posprzeczalismy pobilismy i dotarlismy hehe dzis mialam plan byc obrazaona
ale obudzil mnie z luzem i usmiechem i cholera.. zapomnialam hihih
ale potem przyznal mi racje.. wiec na moje wyszlo. ufff

dzis mielismy w domu odpoczywac. ale pojechalismy do kosciola
tak spotkalismy kilkoro znajomych i jedni nas zapprosili na kawke i ploty
wiec dodtarlismy wreszcie do domu
chce mi sie na sklepy na maxa. czuje niedosyt. karta nieruszana,. hihi w szafie nic noweg a buuu
tyle dobrze ze od tego siedzenia z lelkiem w domu zajrzalam na ebaya i kupilam mu trzy swietne ubranka z nexta . kazde za grosze tzn 0.99 f. hehe ponoc stan idealny
w tym kurta jeansowa. normalnie swietne okazje....

lece na gore. bo adama cos dlugo nie ma a mialam ochote na jakis film ..
pewnie leon nie zasnal a buuu
w aucie padl. w domu dostal mleko i odwidzialo mi sie spanie wrrrr

a tak szalal z kolegami ze powinien pasc bez problemu..

w weekend troche posiedzial z nami
w pt do polnocy sie bawil hee
a wczoraj jako pierwzze z 5 dzieciakow zasnal o 21 szok hihi
ale o polnocy wstal i siedzial z nami do 2giej
plus tego taki ze caly weekend spal do 9.30

sorki ale pozniej odpisze wiecej..

rzucily mi sie fotki ze spotkania agnieszek!!! super dziewczyny !!!

agniecha muffinki to takie pyszne babeczki.. u nas tutaj sa bardzo popularne. roznego smaku. ja najbardziej lubie z kawalkami bialej czekolady u trudkawkami. pycha

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

17 lis 2008, 09:57

Hej, ja też wpadłam tylko zameldować, że żyję, taczam się na ostatnich nogach i odliczam dni... wszystko już gotowe na przyjęcie Weroniczki :-) i mam cichą nadzieję, że nie będziemy musieli czekać na Nią aż do 6.12.
Agnieszki, super, że się spotkałyście! Wiki jaka duża w porównaniu z Tomkiem! No ale każde dziecko ma swoje tempo wzrostu i rozwoju.
Zmykam, bo Heleneczka nie bardzo mi da klikać...

[ Dodano: 2008-11-17, 09:00 ]
aha, jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam na kawę :ico_kawa: i szarlotkę :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 lis 2008, 10:46

ania1980 pisze:aha, jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam na kawę i szarlotkę
to ja :-D
Aniu snilas mi sie dzis z Weroniczka na rekach :-D :-D to chyba tuz tuz :-)


agniecha772 pisze:Byliśmy dziś u moich rodziców na obiedzie, nawet dobrze to wyszło...bo stosunki Artura do moich rodziców są troche napiete...ale było fajnie
no to super,Aga oby tak juz zostalo :ico_sorki: :ico_sorki:

madziorka hihi, imprezowiczko witaj :-D


Juli, pewnie trzeba znajomosc pielegnowac ze znajomymi,pewnie ucieszyli sie z ciuszkow po Misiu ,bo to juz jakies koszty mniej :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-11-17, 09:49 ]
U nas nic nowego,pogoda paskudna brrrrrr zimno,mezulek w pracy!!

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

17 lis 2008, 11:40

Witam Avisku ja już pisałam że Wiki ma z nocnym spaniem problem i nie wiem co jestp przyczyną , w dzień ok. a nocka koszmar. Może to o światełko chodzi , bo kiedyś jak jej zostawiłam to było ok a może jest na mnie uczulona , bo jak tylko ja się położe to ona się budzi , więc nie wiem .Do światła nie chcę jej przyzwyczajac bo z Klaudią tak mam do dziś a co do swojej osoby no nie wiem czy mam się wynieś z sypialni czy co żeby w końcu zaczeła nocki przesypiac :ico_noniewiem:

Asiu ja tipsy sobie ściągłam wczoraj bo już miałam spore odrosty a uzupełniac mi się nie opłacało bo idę na Andrzejki na kuchnię .Ale na święta chcę sobie znów zrobic tym razem zdecydowanie krótsze , a pochwal się swoimi co ?????????

No kurde i w sumie to nie wiedzą dlaczego Emi nie może się wypróżniac szczeże to sama mam z tym problem no i od ciebie się dowiaduję że są jakieś testy na trawiennośc , mi podczas usg też właśnie wyszło że mam pełno gazów w jelitach mimo że byłam na czczo .W grudniu idę po kolejne skierowanie na szczepienie to popytam.

Zdięcia Wiki i Tomeczka ekstra hi hi no i Wiki taka dziewczyneczka już no no no

Juli a wy sami te mufinki robicie jak tak to poproszę przepisa :-)

Madziorka witaj nie martw się pustą szafą napewno nadrobisz hi hi

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

17 lis 2008, 11:57

czesc. tylko sie przywitam,bo Tomek siedzi ze mną przy biurku i mi nie da pisac...pozdrawiam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość