Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sty 2009, 12:58

Hej dziewczynki :-D
slonko2008, trzymaj sie kochana Bedzie dobrze Antoś to taki silny chłopczyk :ico_sorki: napisz nam jak było :ico_sorki:
yoanna, powodzenia na egzaminach :ico_sorki:
i znow te wzdecia ale jest lepiej kupilam plantex jak bedzie dzis miala wzdecia to jej podam....
ja tez stosowalam plantex i sie sprawdzil ale go raczej powinnas podawac rególarnie

My jutro jedziemy na szczepienie, udalo mi sie zalatwic wizyte w ambasadzie po paszport dopiero na 11 lutego :ico_noniewiem: i w sumie to tyle jaks nuda mnie dopadla :ico_noniewiem:
A jeszcze Kacper znalazł sposób na tatusia po którym on zawsze wymieka i go nosi :ico_haha_01: robi ustka w podkówke i nadyma policzki z dziwiekiem buuuuuuuuuu :-D :-D staruszek poległ :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

27 sty 2009, 13:04

Slonko trzymam kciuki i daj nam tu znac zaraz :ico_sorki:
Miszka Wlasnie mi Igol tak sie zabardzo kurde do tej gondoli juz miescic nie chce-bo ona malutka i ja tak najczesciej w foteliku ja woze
Milutka tak jak dziewczyny pisza z tyg na tydzien bedzie lepiej :ico_sorki:
Yoannagratki dla meza

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 sty 2009, 13:06

ja tez stosowalam plantex i sie sprawdzil ale go raczej powinnas podawac rególarnie
tzn kazdego dnia nawet jakby nie bylo wzdec??
Milutka tak jak dziewczyny pisza z tyg na tydzien bedzie lepiej :ico_sorki:
mam taka nadzieje :-D bo mam lekkiego dola ze wszystko na mojej glowie :-(

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sty 2009, 13:20

tzn kazdego dnia nawet jakby nie bylo wzdec??
no ja tak robilam zawsze po wieczornym karmieniu dawalam mu ta herbatke i ladnie po niej sobie popierdzial zawsze :ico_sorki: tam chyba jakies 10 saszetek jest :ico_noniewiem: , pamietaj zawsze by jeszcze malej koniecznie sie odbilo po jedzeniu, bo tu głowna przyczyna kolek czy wzdec

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

27 sty 2009, 13:49

witajcie!
my po wizycie u położnej,synek waży 6300g,i waga jest juz ok!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pomogło częste przystawianie do cycusia!
slonko trzymamy kciuki za maluszka,na pewno będzie dobrze-bo musi!!!

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 sty 2009, 13:52

pamietaj zawsze by jeszcze malej koniecznie sie odbilo po jedzeniu, bo tu głowna przyczyna kolek czy wzdec
staram sie o tym pamietac ale w nocy tak mi sie nie chce ale jakmus to mus.... czasami dosc dlugo ją nosze zeby jej sie odbilo

kurcze marudna jest teraz nie chce usnac czy wy tez mialyscie tak ze cierpliwosci brak i zostawilam ja na 2 minuty zeby sobie troche poplakala?? bo ja tez musze cos porobic w domu itd... ehhh oby mnie znow depresja nie zlapala;/

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sty 2009, 13:59

kurcze marudna jest teraz nie chce usnac czy wy tez mialyscie tak ze cierpliwosci brak i zostawilam ja na 2 minuty zeby sobie troche poplakala?? bo ja tez musze cos porobic w domu itd... ehhh oby mnie znow depresja nie zlapala;/
oj cierpliwosci bylo brak a wszystko przez nie wyspanie ale to tylko na poczatku poźniej zlapiecie wspolny rytm i bedzie lepiej , powiem ci ze nie zostaiwalam Kacpra by sobie poplakal zaraz mialam wyrzuty sumienia choc czaem zdarzylo sie powiedziec a rycz sobie :ico_noniewiem: , jesli masz rodzinke kolo siebie popros mame tesciowa by ci pomogly kazda pomoc jest potrzebna zawsze mozesz sobie odpoczac w tym czasie :ico_sorki:
na poczatku tez tak mialam maly wyl a ja musialam zrobic cos w domu ale pożniej przestalam sie tak przemowac i zajmowalam sie malym i soba a dom nie ucieknie, odpusc sobie bo wpadniesz w depreche, a to nie fajne wiem cos o tym :ico_nienie:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

27 sty 2009, 14:15

adia26, ja mam ambasade na 12 lutego, miesiąc wcześniej trzeba załatwiać....
miszka, czekam az Al bedzie miał skończone 4 miechy, to jakoś uspokoi moje sumienie. Na razie cyc meczymy. A kleik zakupiłam, bo była promocja w bootsie :-D

babki, dzieki za komplementy na NK. Serio-to moja pierwsza zmiana od 10 lat, dość juz mialam tej samej mordy. Zwłaszcza, że ja sie nie starzeje :-D cały czas wygladam tak samo.... :ico_noniewiem:

acha-zrobiłam Alowi fotę do paszportu i wyslałam do ambasady żeby wydali opinie czy jest ok. Bo nie mam zamiaru czekac nastepny miesiąc na spotkanie z konsulem, tylko dlatego ze im zdjecie nie pasuje. No i odpisali, że jest OK :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

27 sty 2009, 14:22

jesli masz rodzinke kolo siebie popros mame tesciowa by ci pomogly kazda pomoc jest potrzebna zawsze mozesz sobie odpoczac w tym czasie :ico_sorki:
no na szczęscie moja mama mi pomaga bo z tesciową się nie odzywam dość długa historia..... no ja tez mialam wyrzuty sumienia ze ją zostawiam na te 2 minuty.... ale musi sie mala nauczyc ze nie mozna plakac na zawolanie ze nie ma kogos w pokoju ehhh ...tak ją bardzo kocham ale czasem brak cierpliwosci wygrywa;/ ok ide zjesc obiad udało mi się go zrobic no i jeszcze męzowi musze zrobic..... mała jak narazie spi oby tak dalej odciagnelam 60 ml mleka malo;. moze po obiedziebedzie wiecej jak nie to mała woda dopoje;/

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

27 sty 2009, 15:59

acha-zrobiłam Alowi fotę do paszportu i wyslałam do ambasady żeby wydali opinie czy jest ok. Bo nie mam zamiaru czekac nastepny miesiąc na spotkanie z konsulem, tylko dlatego ze im zdjecie nie pasuje. No i odpisali, że jest OK
super zdjatko a gdzie robilas bo ja tez musze a nie wiem czy sama moge, jak pytalam w ambasadzie czy u nich na miejscu robia to powiedziala ze nie :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość