Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 wrz 2010, 09:10

ustynka zdjęcie boskie :ico_brawa_01:
ślicznie wyglądasz z brzuszkiem
dzieki, co do wielkości to poszukam zaraz fotki jaki mialam z wikiem w tym czasie - ten to jest malenstwo hahhaha
bedzie w eekend i gdzie ja wtedy do lekarza pojde
kurcze oby szybko przeszlo, masz racje jedz z nim dzis , u nas to zawsze takie szczescie ze ja albo wik jak sie rozchorujemy to na weekend

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

17 wrz 2010, 09:27

Witam

Ania-R :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 8 okienko
ejustysia super fotka brzuszka[
quote="ejustysia"]dzieki, co do wielkości to poszukam zaraz fotki jaki mialam z wikiem w tym czasie - ten to jest malenstwo hahhaha [/quote]
No w porównaniu do mojego to twój jest bardzo duży. Ciekawa jestem tej fotki z Wikiem w brzuszku. :ico_szoking:

Wczoraj byłam na wizycie u lekarza. Miałam robione usg. Maluszek waży 2030 g, czyli prawidłowo jak na ten tydzień ciąży.
A odnośnie drętwienia rąk to lekarka zwiększyła mi dawkę magnezu. Następna wizyta za miesiąc i chyba będzie to już przedostatnia. :ico_haha_01:
ejustysia z ciśnieniem to u mnie jest tak na bezpiecznej granicy-cały czas je kontroluję od początku ciąży.

[ Dodano: 2010-09-17, 09:30 ]
MoniaM życzę zdrówka dla Mateuszka.

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

17 wrz 2010, 10:00

sylwia to ladnie wazy maluszek,ja za tydzien mam usg ciekawe ile moja pannica wazy...dobrze ze wszystko w porzadku :ico_sorki:
ejustysia no tez ciekawa jestem brzuszka dawaj foto :ico_ciezarowka:
Monia daj znac jak po wizycie....

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 wrz 2010, 11:04

o w porównaniu do mojego to twój jest bardzo duży. Ciekawa jestem tej fotki z Wikiem w brzuszku. :ico_szoking:

u mnie to chyba rodzinne :) mama tez miala ze mna wielgasny brzuszek :) no ale nie przytylam duzo co wiecej nosze caly czas spodnie z przed ciazy - wszystkie i nie mam ani jednego ubrania ciążowego :)


to jest ciaza ponad 2 tyg. mlodsza z wikiem

Obrazek

a to 60 dni przed porodem

Obrazek
Obrazek
Obrazek

a wiec wierzcie mi tez teraz jak na mnie to maleńki :)
Maluszek waży 2030 g,

oj super , jak już dzidzia tyle wazy to i sie czlowiek cieszy bo nawet jakby sie urodzil teraz to bedzie bezpieczniej , brawo - a teraz to dopiero zacznie przybierac na wadze szybciutko :)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

17 wrz 2010, 11:12

Sorki że Was zasypuje ostatnio fotkami, ale wlaśnie zrobiłam :ico_oczko:

31,2tc
Coming Soon... :ico_oczko:
Obrazek

[ Dodano: 2010-09-17, 11:13 ]
ejustysia, piekny miałas brzuszek tez z Wiktorkiem!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I jaki duuuuży :-) :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-17, 11:18 ]
A to ja z Mają dla porównania :ico_oczko:
w 31tc:
Obrazek

i w 39tc (moja ostatnia fotka a Maja urodziła się 40,4tc...)
Obrazek

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

17 wrz 2010, 11:57

ejustysia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja jestem w szoku :ico_ciezarowka:
ania jaki twoj brzusio maly w porownaniu do ejustysi :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-09-17, 12:14 ]
Obrazek

jeszcze cieple :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

17 wrz 2010, 12:31

robak, super, no ja mam teraz cos taki jak Twoj tyle ze moze zdjecie tak poszerza czy coś, szczerze ja mam maly brzuch w porównaniu z 1 ciąża , czyli wydaje mi sie ze normalny :)


Ania_R, to Twój na koniec ciąży byl jak mój teraz :) ty to zgrabniutki masz ten brzusio - nie wiem gdzie ty przytylas tyle jak ja wieksza a mniej przybralam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

17 wrz 2010, 14:13

Cześć dziewczyny:)
Nie wiem czy mnie pamiętacie, ale pisałam na początku ciąży kilka postów. Potem zaprzestałam i teraz wracam do was;). Podczytuję was i podczytuję:)
Mam teraz 31 tydzien i duzy brzuchol....w poprzedniej ciazy w tym samym czasie miałam znacznie mniejszy. Mam syneczka Jasia rok i 10 miesiecy, a teraz nosze pod serduchem Gabrysia:)Mały wazy ok 1,5 kg (we wtorek) i z tego co lekarka mówi, narazie wszystko ok. Ale przyznam, ze tak jak reszcie jest mi juz ciezko...dodatkowe kilogramki robią swoje...z do tego Jasko w sierpniu złamał mi noge i nie mógł w ogole na niej chodzic...wiec trzeba go było nosic, a i nadal trzeba, bo jeszcze nie potrzfi na tej nózce tak normalnie stanąć (kuleje) :(
Będę teraz pisać częściej:)
Pozdrawiam Was wszystkiego bardzo gorąco:)

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

17 wrz 2010, 19:55

ejustysia brzuszek z Wikiem mega gigant :-D
robak i AniaR śliczne brzuszki :ico_brawa_01:
asiula_o, witaj po przerwie.
quote="asiula_o"]Będę teraz pisać częściej:[/quote]
trzymamy za słowo

Dzisiaj u mnie samopoczucie rewelacja. Załatwiałam dzisiaj trochę spraw urzędowy i musiałam się wspinać dwa razy na drugie piętro i nie powiem troszeczkę sie zmęczyłam. No cóż kondycja juz nie ta co wczęsniej, ale mam nadzieję że po porodzie wszystko wróci do normy.

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

17 wrz 2010, 20:09

witajcie :-D

dziewczynki jakie macie boskie te brzuszki :ico_brawa_01:
naprawde :ico_brawa_01:
mi z moim też coraz ciężęj
dzisiaj jechałam do poznania (80 km) i tak mi sie napinał że szok
przyjechałam chora, z bólem głowy i wymiotowałam nawet a to napewno po makdonaldzie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ale już lepiej

Monia życzę zdrówka dla Mateusza :ico_sorki:

no i stawiam :ico_tort: za :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: 28 tc

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość