Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 lis 2010, 12:21

moja córa jest chora na mucoplazmę :ico_placzek:
a da się tą chorobę wyleczyć?;> :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

06 lis 2010, 13:17

a da się tą chorobę wyleczyć?;>
Pewnie, że się da. Ale to taki dłuższy proces leczenia, pisałam wcześniej o tym. Tylko strach teraz żebym się ja nie zaraziła, bo leczenie byłoby szkodliwe dla dzidzi. A leczy się to antybiotykami

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 lis 2010, 13:29

Pewnie, że się da
Dzięki Bogu.. :ico_sorki: oby szybko przeszło małej i obyś Ty tego cholerstwa nie załapała :ico_sorki:
pisałam wcześniej o tym
nie doczytałam

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

06 lis 2010, 14:55

buzok14, a jednak to ta choroba???Dużo zdrowia dla córci i dla Was!!!

@gniecha pytałaś kiedyś o wody płodowe. na usg można spawdzić ilośc wód, także jak masz wątpliwości to powiedz o tym lekarzowi.
a wody wyglądają jak zwykła woda :-D tyle, że ciepła :-D mnie jak zaczęły odchodzić tuż przed porodem to nie nadążałam podpasek zmieniać. strasznie mnie to zdziwiło, że tyle tego tam jest :ico_szoking:

manenka jakoś musimy dotrwać, nie ma innej rady :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

06 lis 2010, 17:48

ale u mnie nudny dzień :ico_spanko:

[ Dodano: 2010-11-06, 16:50 ]
kurcze za parę dni będę miała 7 okienko :ico_brawa_01: kurde już bliżej niż dalej :-D

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

06 lis 2010, 20:10

No tak w ciągu dnia synuś lepiej ,ale wieczorem przed spaniem zobaczę dziękuję w imieniu Synka da radę silny jest !!
Co do wód to chyba ok bo miałam USG i mi pani powiedziała ,że wszystko super oby tak dalej gdyby widziała to by coś pewnie powiedziała.Ale i tak zapytam przy następnej wizycie.Przy pierwszej ciąży przebijali mi pęcherz więc wiem tylko tyle ,że wody są ciepłe bo coś tam poczułam .Ale teraz kiedy robię siusiu cieknie mi wtedy gdy już nie czuję ,że to z pęcherza nie wiem czy piszę wyraznie....Tak jakbym już skończyła siusiu a tam dalej jeszcze coś leci może to tylko resztki mczu ,ale zapytam innym razem.

Ja też właśnie przy ostatniej wizycie dowiedziałam się ,że mam zwolnić bo szyjkę mam miękką.Wiadomo,że nie dokońca uważam -jest tyle do zrobienia.

Hormony mnie wkurzają łzy lecą z byle powodu czuję się jak nienormalna!

[ Dodano: 2010-11-06, 19:14 ]
kurcze za parę dni będę miała 7 okienko kurde już bliżej niż dalej
Nie no brawo!!!!!!

A ja chciałabym już trzymać synka w ramionach jakoś nie mogę się doczekać. W pierwszej ciąży cieszył mnie każdy dzień ciąży a teraz jakoś mi się dłuży - może dlatego ,że już wiem jak to jest i wolałabym tego uniknąć ostatnich 3 miesięcy ciąży.Ale zostaje cierpliwie czekać! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

06 lis 2010, 23:50

buzok14, trzymam bardzo bardzo mocno kciuki za was :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a kciuki ciężarówek są magiczne i na pewno zadziałają :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

06 lis 2010, 23:55

buzok14, trzymam bardzo bardzo mocno kciuki za was
a kciuki ciężarówek są magiczne i na pewno zadziałają
Dzięki Wam wszystkim dziewczyny. To forumowe wsparcie jest niezastąpione :ico_sorki: . Dziś Oliwce puścił się okropny katar taki wręcz ropny, schodzi jej i schodzi...no zobaczymy :ico_sorki:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

07 lis 2010, 12:01

Dzięki Wam wszystkim dziewczyny.
nie ma za co.. wszystko w dobrej wierze, niech córcię szybko opuści to cholerstwo :ico_zly: :ico_sorki:


i dziewczyny uwaga stawiam :ico_tort: za 7 miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

07 lis 2010, 12:47

buzok14, oby Oliwka szybko wyzdrowiała :ico_sorki: co to za choróbska się przyplątują :ico_zly:
Hormony mnie wkurzają łzy lecą z byle powodu czuję się jak nienormalna!
bosze ja mam tak samo, są dni że nie chce mi się z łóżka wstać.. tylko bym leżała i beczała :ico_puknij:
manenka, a Ty się babo nie wygłupiaj.. ale nas nastraszyłyście :ico_olaboga: najważniejsze że przeszło i żeby nie wróciło.. trzymam za to moje "ciężarowe" kciukasy :ico_oczko:
za 7 miesiąc
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jak to leci :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja chyba się zaraziłam manenką.. znowu upiekłam ciasto :-D przez cały rok tyle nie piekłam co przez ostatnie tygodnie :-D
Mieliśmy jakiś "pechowy" tydzień.. mąż dostał mandat 250 zł, klient oszukał go na 50 zł a wczoraj jeszcze okazało się że cieknie mi paliwo z baku :ico_zly: nie wiadomo czy jest dziura czy gdzieś jakiś wężyk poszedł

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość