malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

29 gru 2010, 14:20

przeleci i bedzie wiosna :)
oby jak najszybciej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

29 gru 2010, 14:41

ejustysia pięknie Mikołajek waży!!! :ico_brawa_01:

Monia M
zdrówka dla Matiego!!! Maja nie powinna sie zarazić od Matiego bo ma przeciwciała od Ciebie - jedyne co to sama mogłaby sie podziębić jeśli już, ale też raczej nie powinna - oby nie!!! Sprawdzałam od kiedy u nas można podawać paracetamol (bo jak już zauważyłyśmy wszędzie inaczej :ico_oczko: ) i niestety dopiero po skończonym 2 miesiącu :/ Co do spania to spróbuj może położyć Maje na brzuszku na swojej klatce piersiowej (będzie czuła ciebie, ciepło i bicie serca i może sie utuli :ico_sorki: Mati mi tak potrafi całe noce spać na mnie bo tak lubi :-D ) no i przy okazji Ty sie wyśpisz :ico_oczko: Napisz nam koniecznie jak po dzisiejszym badaniu Majeczki!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

malgoskab u nas tak samo jest :-) Ja sie budze do Matiego, a K do Maji :-)

Beata_Tychy cześć!!! :) Pozdrawiam!!! :)

Wczoraj połaziłam sobie troche po tesco by odpocząć po całym dniu :) Wróciłam chwile przed 24:00 :ico_oczko: Teraz czekam do 3 stycznia i wybieram sie na cały dzień by połazić po sklepach :ico_brawa_01: Już sie doczekać nie moge :ico_brawa_01: (bez kupowania co prawda, ale pooglądać chociaż :-D ).

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

29 gru 2010, 14:55

Beata_Tychy cześć!!! :) Pozdrawiam!!! :)
Aniu kochana witam Matiego :) :ico_sorki: tata wkoncu nie jest w pojedynke :)

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

29 gru 2010, 15:39

Beata_Tychy, dzięki :-D :ico_sorki: No do pełni szczęścia brakowało nam właśnie MAtiego :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

29 gru 2010, 16:55

Beata_Tychy, hejka,to ladnie ladnie - nic nie wiedzialas :-D


kurcze my wrocilismy ze szpitala i plaster nie zmieniony o niby mialam go sama w domu sciagnac tyle ze nikt mi tegonie powiedzial wczesnuej wiec musze go jutro moczyc i 31 znowu jechac :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

no mikolajek trochewazy :-D :-D :-D :-D tymbardziej ze on wcale taki duzy sie nie urodzil -niedlugo mi wika dogoni choc on tez nie maly :-D

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

29 gru 2010, 22:21


[ Dodano: 2010-12-29, 10:50 ]
ejustysia,aniaj84, aaaaaaaaaaaaaaaa Wy tez :-D

boze ale mam tyly!!!!!!!!!!!!!

:509: ogromne gratki dziewczyny :))))

reszta jak najbardziej tez :)
:ico_wstydzioch:
Becia przespałaś nasze porody...? :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
dzięki za gratkii :ico_sorki:

a tak w ogóle to witajcie wieczorowo

Szymek własnie zasnął
starszy też
u nas ostatnia nocka super, dzionek różnie. Potrzebuje więcej uwagi i cyca. Ale nie jest źle. w sumie nocki wychodzą nam lepiej jak dzionki. Mam nadzieję, że ten rytm mu zostanie.
Krzysiu mi dzisiaj poucinał kikuty od szwów ale i tak zostało tam co nieco i teraz nie wiem co z tym zrobić. Po porodzie z igorem to mi położna wyciągała a teraz nie wiem bo ta co teraz jeżdzi to jakas masakra. To tak jak bym sobie poczytała co nieco i se jeżdziła :ico_haha_01: :ico_noniewiem:
zobaczymy ....
a tak ogólnie to ja cały czas na stopie wojennej z Krzysiem
dzisiaj nawet gorzej jak wczoraj :ico_placzek:
ale mam nadzieję, ze dojdziemy do porozumienia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

29 gru 2010, 23:02

Filip wrocil z pracy zasmarkany :ico_olaboga: nie no załamka :ico_olaboga:
Monia M zdrówka dla Matiego!!!
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Maja nie powinna sie zarazić od Matiego bo ma przeciwciała od Ciebie
mam własnie taka nadzieje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Napisz nam koniecznie jak po dzisiejszym badaniu Majeczki!!!
to badane mamy jutro o 19. Na pewno napisze juz po. Mam nadzieje, ze nie bedzie zadnych nieprawidlowosci :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-12-30, 10:21 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 1 miesiac mojej Maji :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

30 gru 2010, 11:51

no to w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji miesięcznicy :ico_oczko: Majeczki :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

Moniczko oby Filip jak najszybciej wyzdrowiał i nie zarażał :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

30 gru 2010, 12:03

to badane mamy jutro o 19
papiętałam właśnie ze 30go, ale myślałam ze własnie wczoraj był :-D :ico_wstydzioch: Zdrówka dla Matiego i Filipa :ico_sorki: Super fotke masz w podpisie :ico_brawa_01:
100 LAT dla Majeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

30 gru 2010, 12:52

no to w takim razie wszystkiego najlepszego z okazji miesięcznicy Majeczki
dzieki kochana
Moniczko oby Filip jak najszybciej wyzdrowiał i nie zarażał
_________________
no oby, oby, narazie Maja ok i oby tak zostało :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
papiętałam właśnie ze 30go, ale myślałam ze własnie wczoraj był
aha :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D
Zdrówka dla Matiego i Filipa
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Super fotke masz w podpisie
dziekuje kochana
100 LAT dla Majeczki
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

no to sie nadziekowalam :-D

U nas dzis znow bylo tancowanie do 2 w nocy, powiem Wam, ze nic nie pomaga, prezy sie pierdzi, kupa za kupa, ale swoje od 20 do tej 2-3 musi odtancowac, chyba to koli. a raczej na pewno no, ale dzis Maja skonczyla miesiac wiec mozemy zaczac podawac preparaty antykolkowe, maz juz zakupil gripe water :-) oby pomoglo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobra ide zmywac poki Maja spi. Dobrze, ze zupe sobie woczoraj ugotowalam to dzis obiadu robic nie musze :-)

[ Dodano: 2010-12-30, 12:59 ]
Małgosiu mam pytanie, a czy jak Kasia miała ten katar, to jej tylko furczalo w nosku i ty sciagalas to gruszka czy cos jej na zewnatrz samo z tego noska wylatywalo??

Wstyd sie przyznac ale ja nawet nie wiem jak wyglada katar u takiego malenstwa :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość