Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

20 sty 2011, 10:30

my zaraz na zajęcia idziemy do przedszkola:)
ale fajnie, moja tak się garnie do dzieciaków, na spacerach "gada" i się śmieje do wszystkich dzieci :ico_oczko: Tak planuję w przyszłym miesiącu wziąć ją na bal karnawałowy (co roku jest organizowany w miejscowości, gdzie mieszkają teście), na pewno będzie szczęśliwa

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 sty 2011, 10:43

inia1985, pewno jak masz taka możliwość to weź malutką, będzie bardzo zadowolona. U nas przedszkola organizują takie grupy zabaw, każdego dnia coś jest, po 1,5 h i darmowe:) chciałam jeszcze na tańce i śpiewy z nią iść ale są akurat w godzinach jak ona spi:( i takie brudne zabawy ale dalej ode mnie i idzie się ze 40 min. a z moją marudką to bym nie dała rady tyle czasu w wózku, ona nie lubi za długo w wózku siedzieć, ale mam nadzieję, że uda się od następnego roku do przedszkola ja wysłać tylko e moje przyjmuje od 2 lat i 5 miesiecy, muszę jeszcze jedną aplikację wziać z drygiego pobliskiego przedszkola gdzie musi mieć ukończone 2,2 akurat w sierpniu by tyle miała to we wrześniu mogłaby iść już na dłużej do dzieci:)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

20 sty 2011, 10:48

Kamcia, super, że tak szybko mogłaby iść do pkola :-) u nas jest chyba od 2,5 roku, zawsze jeszcze zostaje żłobek, ale w naszej okolicy nie ma :ico_noniewiem: Ja myślałam, że Wiki pójdzie od września 2012 do pkola, ale jeszcze będę nad tym myśleć, bo skoro z młodszym dzieciaczkiem będę w domu, to może pójdzie jednak rok później.

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 sty 2011, 11:39

dzien dobry dziewczynki:)

a ja dziś spać niemogłam,serce mi jakos tak szybko ciagle biło,pewno dlatego ze ja ciagle mysle czy aby napewno jest wszystko ok.

Jeszcze o 5 wstała córa ze stwierdzeniem iz jest wyspana i chce ogladac bajke :-D

na szczescie po godzinie padła i spi do tej pory :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

20 sty 2011, 13:06

pewno dlatego ze ja ciagle mysle czy aby napewno jest wszystko ok.
:ico_noniewiem: na pewno jest :ico_sorki:
spi do tej pory :-D
no to miałaś luz :-)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 sty 2011, 13:42

inia1985, w drugiej ciąży tez tak ciagle myslałam i wsumie całą ciaze miałam panike :ico_noniewiem:

zabrałam sie na za sprzatanie ,bo jakosmiejsca sobie w domu znalezc niemoge :ico_noniewiem:
Dzieciaki ogladaja bajeczki,takze mam chwile na ogarniecie chałupki :-)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

20 sty 2011, 13:54

Hej laseczki :-D

I ja wpadłam :ico_oczko: Mężuś poszedł do pracy dziś niestety po południu bo kolega wziął
sobie wolne.
Wyprawiłam go i teraz mogę coś w domku porobic.
Dziś przyszedł do mnie list od położnej z wyznaczoną wizytą na 5.02.
Troche mnie zmartwiło to, że będe musiała jeździc do szpitala na te wizyty, myślałam, że
będę miała blisko mieszkania w tym samym budynku co mam lekarza.
No trudno :ico_noniewiem:

Kamcia jak dzisiaj z tym plamieniem??? Mam nadzieję, że już ok?

Inia to, życzę żeby mężuś jak najszybciej wrócił do Was :ico_sorki:
Ciężko tak w rozsypce.

Karina gratulacje jeszcze raz :-D

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

20 sty 2011, 14:18

Kinga_łódź, jeszcze i tak do konca do mnie to niedotarło :-D
Kinga Jak trzeba to trzeba,wazne zeby sie maluszek dobrze rozwijał,a jakos dasz rade jezdzic na wizyty do połoznej :-)

a mnie dzis chyba mdłosci pomału biora :ico_noniewiem: jakos tak delikatnie ale juz daja zmnac o sobie.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

20 sty 2011, 14:33

Kinga_łódź, a dziękuję bardzo, lepiej nie ma już nic, ale wciąż obserwuję, czuje że brzuch pobolewa jak na okres ale to tez może dlatego że tylko na tym się skupiam i bardziej odczuwam co moje ciało czuje. No to ja mam wizytę 2 dni przed Tobą:) I musze mieć tłumacza na pierwszą wizytę, maż nie może być ze mną mimo, że zna język bardzo dobrze, no ale cóż trudno. Ale nie mogę doczekać się USG a to pewno dopiero po wizycie z położną więc ze 3 tyg na pewno jeszcze. A Ty jak się czujesz???

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

20 sty 2011, 15:19

wsumie całą ciaze miałam panike :ico_noniewiem:
ja też widzę, że jakoś tak bardziej się martwię niż przy Wice czy wszystko jest dobrze :ico_noniewiem:

Kinga_łódź, no to trochę musisz poczekać na wizytę :ico_noniewiem: i szkoda, że nie przyjmuje bliżej
może dlatego że tylko na tym się skupiam
na pewno dlatego :ico_oczko: ja nim zrobiłam test, to dobrze się czułam, a jak tylko zobaczyłam 2 kreseczki od razu brzuch zaczął boleć :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość