kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

17 maja 2007, 09:10

Cześć dziewczyny :-D
MORDECZKA - Twój Kacpi śliczny :ico_brawa_01: i Ty też dobrze wyglądasz
DELICJA - ja daję Krystianowi BEBILON i jak na razie mały dobrze go toleruje
AGI - jeśli chodzi o pas poporodowy to ja właśnie w poniedziałek zamówiłam sobie na allegro taki zwykły za 28zł, ponoszę go troszkę i zobaczę czy przyniesie jakiś efekt.
RYBKA- my chrzciny planujemy zrobić w lipcu chyba 15 lipca. Czekamy, aż teście wrócą z Usa.
U nas dzisiaj świeci słoneczko, więc niedługo pójdziemy na spacerek. Po południu będziemy mieli gości więc troszkę musimy ogarnąć mieszkanko. Na razie idziemy się ubierać, bo jeszcze w piżamkach jesteśmy.

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 maja 2007, 09:20

Syla bardzo mi przykro z powodu taty :ico_placzek: , kurcze jakie to życie jest........ Musisz jednak sie trzymać, masz dwie wspaniałe córeczki. Nie możesz się załamywać. Nie wiem co więcej mogę powiedzieć, po prostu jest mi smutno. Trzymaj się i pamiętaj że masz nas i w każdej chwili możesz na nas liczyć.

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

17 maja 2007, 09:27

SYLA KOCHANA - mnie też jest bardzo przykro i smutno :ico_placzek: :ico_placzek:
Tak jak Gabrysia napisała nie możesz się załamywać, masz dwie wspaniałe córeczki, które Cię potrzebują, i pamiętaj, że jestesmy wszystkie z Tobą.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

17 maja 2007, 10:38

Syla Boże kochany tak mi przykro, wiem że nie ma takich słó które mogłyby Ci teraz pomóc ale wiedz że my tu wszystkie jesteś my z tobą i będziemy o tobie cały czas myśleć!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze że zdążył jeszcze zobaczyć małą!!!!!!!!! Trzymaj się kochana!!!!!!!!!!

Boże ale życie jest niesprawiedliwe.......................

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 maja 2007, 12:25

Witajcie Mamuski!
Ja tylko na chwilkę.. nie mam ostatnio na nic czasu...Moja Julcia ostatnio sen uważa za zbędny luksus... Wpadłam tylko poczytac co u Was,bo mi na wiecej czasu brak. Nawet teraz klikam z Julką na rekach... Mała na szczescie rozwija sie idealnie, ma coraz wiekszy apetyt, korzysta tylko z cyca, pokarmu mam w bród, tylko nie wiem jakiej jakości, bo mam wrazenie, ze ona coraz bardziej głodna... Ale narazie obywamy sie bez sztucznych mleczek, tylko koperek sporadycznie.
Zasypia mi ok 22, budzi sie ok 4 na jedzonko i dalej śpi :ico_brawa_01: Juz sie docieramy, czego dowodem są coraz częstsze uśmieszki na mój widok. Czasem przytrafia się kolka, ale pomaga narazie leżenie na moim brzuszku.

Ciesze sie, że u Was też OK. Dzieciaczki rosną jak na drożdzach i wszystkie są naprawdę śliczne! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Syla... nie wiem co powiedzieć ponadto, że jest mi naprawdę bardzo przykro zpowodu śmierci TwojegoTaty... Ale Dziadek będzie strzegł Twoją rodzinę stamtąd...
Trzymaj się... :ico_pocieszyciel:

Gabrysia
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 270
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 maja 2007, 15:47

Dziewczyny co Wy sobie gotujecie do jedzonka, bo ja nie wiem kompletnie co mam jeść. Już mi się znudziły te gotowane mięska i zupki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

17 maja 2007, 17:23

Marzenko - Kacperek super kawaler :ico_brawa_01:

Syla - pzyjmij wyrazy wspolczucia z powodu smierci taty. :ico_olaboga:

Kolka, kurcze to super,ze ci tyle spi.To cale 6 godzin ciagiem :ico_szoking:

Gabrysia, mi tez sie nudza i dzis zaryzykowalam kotleta z piersi smazonego :-D

A u lekarza okazalo sie,ze to prawdopodobnie skaza bialkowa, w zwiazku z czym z mojego ubogiego manu zniknac musza ukochane jogurty,mleko,twarog,ser,serek topiony,maslo i inne zawierajace mleko krowie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Poza tym maly rozwija sie prawidlowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

17 maja 2007, 18:19

no chyba mnie zaraz coś trafi :ico_zly: koło 13 napisałam długiego posta i kilka słow do syli a teraz go nigdzie nie widze :ico_zly:

Syla kochana, bardzo ale to bardzo mi przykro, że tak się stało :ico_pocieszyciel: trzymaj się kochana, bo masz wspaniałe dwie córeczki i musisz być dla nich silna... i dac wsparcie Nicoli bo na pewno była bardzo związana z twoim tatą... teraz na pewno nic nie jest w stanie ukoic twego bólu, ale zobaczysz ze z czasem będzie lepiej... a twój tato teraz jest w niebie i stamtąd będzie się opiekował swoja córką i wnuczusiami... pamiętaj, że my jesteśmy z tobą...

Iwonka to super ze Andrzejek rozwija się bardzo dobrze :ico_brawa_01: szkoda, ze to jednak skaza białkowa :ico_olaboga: biedactwo, co ty teraz będziesz jadła :ico_olaboga:

Gabrysiu niestety ja ci niezbyt pomoge, bo jedynym plusem karmienia sztucznym mlekiem jest to, że moge jeść wszystko... ale moze spróbuj wprowadzać powolutku rózne pokarmy i obserwuj jak reaguje na nie Oleńka...

a tu najświezsze zdjęcie mojej kruszynki:

Obrazek

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

17 maja 2007, 22:03

Dziewczyny, ja jem praktycznie wszystko.... schabowe, mielone, czekoladę (ale tej to symbolicznie jeszcze) młodą kapustkę i wszystko jest OK No.. fakt.. delikatniej przyprawiam, ale juz przymierzam się zacząć przyprawiać, bo ja lubie konkretne smaki. Gdybym miała z czegoś zrezygnować to nie wiem co to by było... :ico_olaboga: Dziś mogłam zjesc pizze, ale chęci nie miałam...
Rybciu, ja też się z tego cieszę, że ona tak spi, ale to tylko w nocy.. W dzień jak już sie obudzi to śpi może łacznie ze 2 godziny.. Chyba, ze na dwór pójdziemy, to swieże powietrze momentalnie ja usypia, ale to chyba wszystkie dzieci. W dzień mi to nie przeszkadza, bo i ja przeciez nie spię, ale z nocki to się cieszę :ico_haha_01: Tylko martwię się, czy nie za mało? :ico_noniewiem: Szkoda, że tę skazę ma... Ale najwazniejsze, że dobrze się rozwija. :ico_brawa_01:

Kurczę, ale fajne te wasze dzieciaczki... chyba dłużej fotki oglądam jak posty czytam :ico_wstydzioch: No, ale co ja poradzę... jak się napatrzeć nie mogę na te aniołki...

Zmykam.. Papa

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

17 maja 2007, 22:12

Kochana Syla bardzo mi przykro z powodu twojego taty. :ico_placzek:

Wszystkie nasze dziciaczki są prześliczne.
Chrzciny również robie w lipcu, gdyż mój tatuśko właśnie wraca ze Szwecji no i będzie juz cieplutko.
Ja równiez nie wiem co moge jeść aby mojemu maleństwu nic nie było.
Dzisiaj byliśmy razem z Kamilkiem u ortopedy, z bioderkami ma wszystko ok. Jeszcze w następny wtorek jedziemy do nełrologa, i jeszcze zostanie nam okulista. A czy wy byłyście ze swoimi pociechami u okulisty?
A co do pasa to również mam i go nie nosze bo mnie ciśnie i nawet nie moge wtedy małego nakarmic bo jest bardzo nie wygodnie, brzuchol to troszeczke ściagnął, a gdy nosze pas to mieszcze się w mojej mamy spodnie bo w swoje jeszcze nie wchodze i ciekawe czy kiedy kolwiek jeszcze je ubiore bo mam takie dupsko że szok.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość