Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wypadające włosy

27 sie 2018, 09:44

Moim zdaniem to jednak złożona kwestia, szczególnie jeżeli włosy wypadają nam garściami, odpowiadać za to może zarówno dieta jaki nieodpowiedni dobór kosmetyków do codziennej pielęgnacji, warto się temu przyjrzeć

olgaxx
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 17 lis 2016, 12:57

Re: wypadające włosy

16 lis 2018, 12:17

Mogą być różne przyczyny takiego wypadania włosów nie ma sensu szukać samemu rozwiązania tylko trzeba udać się do dermatologa. Ta Pani http://dermatologholistyczny.pl zajmuje się takimi przypadkami, wykonuje badania skóry głowy itp.

kizomba
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 lut 2019, 21:57

Re: wypadające włosy

25 mar 2019, 21:55

ja wlasnie szukam jakiegos sposobu, bo trace wlosy na potege :(

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: wypadające włosy

25 mar 2019, 23:20

kizomba to koniecznie zajrzyj na strone tej kliniki http://przeszczepywlosow.com/ wykonuja zabieh przeszczepu wlosow, wykorzystuja najnowsze metody, wszystko przy pomocy robota, komputerowo, skutecznosc gwarantowana, efekty sa rewelacyjne

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: wypadające włosy

13 cze 2019, 15:56

Drogo i niekoniecznie skutecznie, akurat dzisiaj o tym w tv mówili. Ludzie nawet sobie tatuaże na głowie robią, żeby prześwitów nie było, szok. Na szczęście u mnie problem minął. Strasznie mi włosy wypadały po diecie, schudłam 10 kg w dość krótkim czasie i włosy leciały jak szalone. Zaczęłam brać tabletki vitapil i na szczęście włosy udało się uratować, bo już naprawdę robiły mi się zakola :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ZieloneDomoweSpa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:04

Re: wypadające włosy

06 gru 2019, 16:19

Zielona herbata stosowana w ramach regularnej pielęgnacji włosów, w szybkim czasie przynosi satysfakcjonujące efekty. Roślina ta wykazuje właściwości silnie oczyszczające, przeciwzapalne oraz antybakteryjne. Pobudza ona wzrost nowych włosów i zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu. Można aplikować zieloną herbatę na skórę głowy za pomocą wcierek, szamponów oraz odżywek.
Zapraszam do ciekawego artykułu i dowiedzenia się więcej:
https://homegreenteaspa.pl/zielona-herbata-wlasciwosci-pielegnacyjne-na-skore-i-wlosy/

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: wypadające włosy

23 lut 2021, 13:30

Przede wszystkim trzeba znaleźć przyczynę. Dopiero później można działać. Ale prawda jest taka, że raz utraconych włosów nie odzyskamy. Tu potrzebny będzie przeszczep. Wiem, że w Warszawie jest Klinika Elite, która wykonuje przeszczepy najbardziej zaawansowaną metodą przeszczepu włosów na świecie. Specjalny robot potrafi zdziałać cuda. Na ich stronie możecie zobaczyć zdjęcia przed i po zabiegu. Wiem, że wystarczy jeden zabieg, żeby efekty były spektakularne.

lila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 02 wrz 2015, 00:26

Re: wypadające włosy

26 lut 2021, 00:39

Nie do końca się zgodze, bo wcierki czy szampony mogą pomóc, ale jak przyczyna nie jest genetyczna tylko inna. Jeśli to łysienie androgenowe to jedyne co mogę doradzić to przeszczep... teraz są takie nowoczesne, precyzyjne metody przeszczepu włosów np. Artas iX, że można odzyskać włosów, ale to kosztuje. Tak czy inaczej na stronie przeszczep-wlosow-artas.pl znajdziecie więcej informacji na ten temat, może ktoś będzie zainetresowany.

EwaSol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2021, 10:34

Re: wypadające włosy

02 mar 2021, 16:48

W Warszawie przy Kasprzaka jest salon Gnatyshyn, w którym pracuje Patrycja. Bardzo mi pomogła, a też miałam dużo problemów z włosami.

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: wypadające włosy

06 maja 2021, 13:32

Nie ma nic gorszego niż ubywające włosy. Wiem coś na ten temat jak zaczęłam tracić z tym, że u mnie spowodowane były hormonami po porodzie. I problemami z tarczycą. W każdym razie przeszczpu robić nie musiałam. Ale np mój brat już tak. Znalazł klinikę w Warszawie Elite. A zabieg jest przeprowadzany za pomocą między innymi robota ArtasiX

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość