martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

19 lut 2012, 11:08

witam niedzielnie i ja:)

u nas piekna pogoda, choc tylko 1 stopien...
Ja nawet mialam niezlą nocke, pobudki co 3 godziny, choc o 5 rano mala 1,5 godzinna przerwa...
teraz czekam na fryzjerke, bo ostatnio odwolala :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
martam21, w sumie dalej nie wiadomo co było przyczyną zaczadzenia. Piec mam sprawny, z resztą był ekspert i stwierdził że to nie wina pieca. Najprawdopodobniej weszły nam spaliny przez przewód kominowy :ico_noniewiem: narazie czekamy na ekspertyzy. Póki co zamontowaliśmy dwa czujniki poziomu tlenku węgla żebym była spokojniejsza :ico_noniewiem:
kurcze, czyli tak do konca nic nie wiadomo....lepiej zeby te ekspertyzy wczesniej byly niz póxniej, to bedzie wiadomo jak temu przeciwdzialac...

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

19 lut 2012, 11:15

Melduje się i ja :-)

U nas odwilż na całego a do tego halny zaczyna wiać :ico_olaboga:
Mąż zabrał Emilke na narty a my z Borysiem zostaliśmy w domku. Młody śpi a ja już pranie wstawilam i obiadek zrobiłam.
Dzisiaj ze spaceru nici bo wieje coraz mocniej :ico_noniewiem: popoludniu mamy jechac do znajomych tylko się tak zastanawiam bo Borys w nocy miał zatkany nos :ico_szoking: odciagalam mu kilka razy aspiratorem ale wychodził przezroczysty śluz. Teraz śpi i po katarze ani śladu. Zobaczę jak bedzie jak się obudzi.

[ Dodano: 19-02-2012, 10:21 ]
martam21, podejrzewamy że budując coś zostało zaniedbane. Spółdzielnia wykreca się jak może. Żadnych ekspertyz przed naprawą nie chcą mi dac na piśmie w zwiazku z tym musimy brać własnych specjalistów. Jutro ma przyjść zamowiony przez nas kominiarz i zrobić ekspertyzę kominów a za taką usługę krzyczy sobie 300zł :ico_szoking:

Hehe młody kupsztala cisnie :-D

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

19 lut 2012, 13:00

eSKa, Kubuś się cudnie śmieje a mój to taki ponurak że nie uśmiecha się za bardzo najcześciej to w trakcie karmienia albo tuż po

a dfziś wogóle rozdarty strasznie jest od rana teraz dopiero zasnał na chwile :ico_noniewiem: a ja obiadek szybko nastawiłam bo mężu o 14 jedzie na egzamin

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

19 lut 2012, 14:37

Dzisiaj ze spaceru nici bo wieje coraz mocniej :ico_noniewiem: popoludniu mamy jechac do znajomych tylko się tak zastanawiam bo Borys w nocy miał zatkany nos :ico_szoking: odciagalam mu kilka razy aspiratorem ale wychodził przezroczysty śluz. Teraz śpi i po katarze ani śladu. Zobaczę jak bedzie jak się obudzi.
my z katarem i kaszlem walczymy juz drugi tydzień :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Mala spac nie moze, jesc nie moze...tak mi jej szkoda :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Cos dzisiaj tez spac nie chce, maruda na calego :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

19 lut 2012, 22:04

Witajcie :-)

Aga26, ale fajniutką czuprynkę ma Boryś i jak słodko na brzusiu zasnął :-)
szyszeczka, jeśli tak można pomóc malej to przypominaj sobie o tym w chwilach zwątpienia czy jakichś smutków. :ico_sorki:
eSKa, cudownie się uśmiecha Kubuluek ! Przystojniacha :-)

My byliśmy w BB u babci i dziadka Martysi. Zakochani w małej, a mała w nich. Normalnie jakieś żyły wodne chyba tam płyną, albo to inne powietrze uczyniło... ale mała jeszcze większym aniołeczkiem była niż zwykle :-)

Martynce ostatnio mega kąpiel się podobała i chciała pływać jak żabka hehe:

Obrazek
Obrazek

Ważymy naszą malutką wagą łazienkową, więc pomiar nie będzie szczegółowy.... ale dzisiaj waga wskazała 4,2kg Martysiowego szczęścia :ico_brawa_01: Czyli przybieramy na wadze, a po ciuszkach w ogóle ładnie to widać.

Zrobiłam ciacho z kaszy manny i pyszniutkie jest ;-)

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

19 lut 2012, 22:51

Mad., Ale Martynka jest słodka, a jakie ma bystre spojrzenie :ico_brawa_01:

My byliśmy popoludniu u znajomych którzy mieszkają w górach. Jak jechaliśmy to droga była ok ale jak wracaliśmy to potwornie śnieg sypał a do tego mgła była taka że prawie po omacku jechaliśmy :ico_szoking: ale czytałam że wiosna idzie i nawet 12 stopni w plusie zapowiadają :ico_brawa_01:

Borys dzisiaj prawie cały dzień przespal. Za to teraz ani myśli spać. Zjadł 150ml mleka i właśnie wciąga jeszcze cyca :-) straszny zarloczek z niego jest :-)

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

20 lut 2012, 10:12

Mad., Martynka przesłodka i widać że naprawde lubi kąpcianie :ico_haha_02:

U nas wczorajszy dzień ciężki był pod wieczór już zwatpiłam w to czy mam pokarm bo młody co chwile się darł i szukał cyca a jak go przystawiałam to się rzucał na wszystkie strony i nie chciał złapać nawet ale jak już łapał to ciągnął tak łapczywie że się krztusił :ico_olaboga: mam nadzieję ze dziś będzie lepiej

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

20 lut 2012, 10:30

hej

kurde chciałam popisac ale mała juz woła :ico_olaboga: zajrzę później

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

20 lut 2012, 12:31

dzień dobry:)

My zaliczylismy z samego ranka wizyte u lekarza, pewnie to taka forma wizyty patronazowej, jak obowiazuje w Polsce...tutaj to jest takie sprawdzenie dziecka w wieku 6 tygodni...no i wszystko ok, brzuszek, bioderka(tutaj nie robia usg bioderek, chyba ze sa wskazania, np lekarz stwierdzi taka potrzebe albo dziecko jest obciazone genetycznie), Mala rosnie wszerz i wzdłuz:)

nocka tez nie najgorsza-przerwa tylko od 1 do 3:30, wiec da sie zyc:)
gorzej, bo ten katar i kaszel dalej nie ustepuja, lekarz nieby stwierdzil, ze jest duzo lepiej niz bylo ale Mala dalej sie meczy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

ja sie umowilam na czwartek na rozmowe w sprawie antykoncepcji i na cytologie...

lece, bo musze Mala obudzic i na karmic bo mi poiersi pekną, potem robie rosolek i obiad, no i czekam na opiekunke, bo musze ja zaznajomic z nowa sytuacja-jutro pierwszy raz zostanie sama z dwójka dzieci...nie wiem kto sie bardziej denerwuje-ona, czy ja :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

20 lut 2012, 12:57

witajcie

Mad kochana Martynka i taka drobna sie wydaje, moja w wanience ja pulpet wyglada

Aga zuch z Boryska, i tak bez placzu usnal? i zarloczek to z niego jest moja ledwo 90ml wypija w powinna 120ml

martam a dlugo opiekunka bedzie zostawac z mala tzn ile godzin?

wczoraj mielismy gosci, dwie rodziny i po dwojce dzieci, czyli razem bylo 6 plus Hania
nie bylo tak zle dom caly nie rozniesiony :-D
Haneczka byla bardzo grzeczna, caly czas spala w tym halasie
teraz czekam na polozna, dzis chce jeszcze przyjsc bo mala nie osiagnela jeszczewagi urodzeniowej i mi macica sie powoli obkurcza

powiedzcie kiedy mozna juz tak dobrze cwieczyc,
lepiej poczekac az skoncze 6 tyg czy juz teraz mozna ?
bo ja dalej w ubrania z przed ciazy nie wchodze a tu cieplo nadchodzi i bedzie trzeba kurtki zrzucic i co wtedy :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość