bananowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2018, 13:56

Re: Jak schudnąć ?

25 sty 2018, 12:45

Każdy organizm inaczej reaguje. :) Najlepiej to wprowadzić aktywność fizyczną do codziennego trybu życia, min. 15 minut dziennie. Rano sok z połowy cytryny z letnią wodą i już rozpoczynamy dzień spalając kalorie i poprawiając metabolizm. :)

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Jak schudnąć ?

26 sty 2018, 13:15

Oczywiście, że każdy organizm inaczej reaguje, natomiast też z drugiej strony pewne zasady i reguły dotyczące odchudzania pozostają niezmienne i warto bazować na dobrej diecie plusu planie treningowym, od tego przecież wszystko się zaczyna.

basiaborys90
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2018, 16:21

Re: Jak schudnąć ?

12 mar 2018, 14:56

Dieta i sport to nie wszystko, kiedy ma się problemy z hormonami. Dla kobiet polecam naturalne suplementy diety takie jak wyciąg z ostropestu, siemie lniane, albo zielona kawa. Tego typu suplementy nie powodują efektów ubocznych i są skuteczne. Sama korzystałam ;)

Primado
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 mar 2018, 11:13

Re: Jak schudnąć ?

29 mar 2018, 11:37

Według mnie przede wszystkim dużo ruchu oraz racjonalna dieta, nie wierzę w cudowne środki odchudzające, mają dużo skutków ubocznych.

DominikaI
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2018, 09:30

Re: Jak schudnąć ?

04 kwie 2018, 15:31

Dziewczyny, jakie tabletki?! Ogarnijcie się. Zmieńcie swoje nawyki żywieniowe, ale zróbcie to naprawdę, nie na pokaz. Idźcie na spacer, nawet jeśli wydaje Wam się, że nie macie na to czasu, nie podjadajcie, wyznaczcie sobie godziny jedzenia i się ich trzymajcie, no i jedzcie woooolno.

Awatar użytkownika
ryry
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 mar 2018, 21:36

Re: Jak schudnąć ?

05 kwie 2018, 23:18

Znów co zrozumiałe temat rzeka. Za mało informacji aby udzielić sensownej odpowiedzi.

elonorka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 sie 2014, 21:11

Re: Jak schudnąć ?

07 kwie 2018, 17:25

Oj tabletkami nie ma co się faszerować. Bo niektóre z Was naoglądają się reklam i myślą, że samo się zrobi. A samo się nie zrobi - potrzeba się trochę pomęczyć :P Z dodatkowych "wspomagaczy" jestem w stanie zaakceptować tylko naturalny suplement z błonnikiem - u mnie jest to colon. I na tym koniec. Bo błonnik musi być, aby nasze jelita dobrze pracowały. A reszta niestety nie zawsze przynosi taki efekt, o którym mówią reklamy....

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Jak schudnąć ?

12 kwie 2018, 10:40

Oj tabletkami nie ma co się faszerować. Bo niektóre z Was naoglądają się reklam i myślą, że samo się zrobi. A samo się nie zrobi - potrzeba się trochę pomęczyć :P Z dodatkowych "wspomagaczy" jestem w stanie zaakceptować tylko naturalny suplement z błonnikiem - u mnie jest to colon. I na tym koniec. Bo błonnik musi być, aby nasze jelita dobrze pracowały. A reszta niestety nie zawsze przynosi taki efekt, o którym mówią reklamy....
błonnik to najbardziej naturalny wspomagacz odchudzania, zmniejsza apetyt, wiem że ten colon slim ma też dodatkowe składniki które pomagają walczyc z chęcia zajadania się słodyczami ;) a ja miałam z tym spory problem

Awatar użytkownika
winn80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 sty 2019, 21:02

Re: Jak schudnąć ?

14 kwie 2019, 22:35

Dokładnie tak jak piszecie. Te wszystkie tabletki to tylko pic na wodę, sposób na zarobek dla oszustów. Ja drugi miesiąc odchudzam się z różnymi blogami. Godnym uwagi jest 10kg.pl ponieważ nie zaleca żadnych głodówek jak wiele stron tego typu. Zdrowe odchudzanie jest najlepsze, bo efekt jo-jo nie wystąpi oraz samopoczucie w ogóle jest z innego świata :)

__________________________
Obrazek

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Jak schudnąć ?

16 kwie 2019, 19:51

Zawsze najlepszym sposobem jest dobrze zbilansowana dieta i ruch to podstawa. Ale dla osób bardziej otyłych,którzy sie zmagają z duża otyłością to bardzo dobrym rozwiązaniem jest operacja założenia opaski na żołądek.Takie zabiegi są wykonywane na oddziale bariatrycznym w Szpitalu św. Elżbiety na Mokotowie.Znam osobę ode mnie z osiedla która poddała sie takiej operacji właśnie tam i bardzo sobie chwali. Bardzo duzo już straciła na wadze i dobrze sie czuje.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość