mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

17 wrz 2007, 16:21

aga216, bardzo wspolczuje i szkoda ze nie mozecie chorobowego wziac ,bo nie ma to jak chorobe wylezec

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

18 wrz 2007, 15:58

maryla, to powodzernia zycze z wybrana funkcja i malo klotni z rodzicami :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

21 wrz 2007, 13:57

Witajcie drogie mamusie!Widze ze wirusy atakuja!Wspolczuje i zycze szybkiego powrotu do zdrowia dla wszystkich schorowanych dzieci i rodzicow :ico_haha_01: A ja sie chcialam sie poradzic jak sobie radzicie gdy po fascynacji przedszkolem przychodzi kryzys i wasze skarby nie chca isc do przedszkola?Olek od zeszlego tyg tak sie wlasnie zachowuje za kazdym razem jak sie rano obudzi pyta czy dzisiaj idzie do przedszkola i jak mowie ze tak to placze i mowi ze bedzie za mna tam tesknil i nie chce isc.Az mi go szkoda ale mam nadzieje ze sobie poradzimy.Nie ma na szczescie wielkich lamentow negocjacje przynasza skutki zaczal sie juz temat Sw.Mikolaja mowimy ze on patrzy jaki Olus jest grzeczny i jak sie ladnie bawi z dziecmi w przedszkolu i przyniesie mu wymarzony prezent(lawete na samochody :-D )jesli nadal bedzie tak chetnie chodzil.Zaraz pojawia sie usmiech na jego buzi no i jakos dajemy rade :-)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

21 wrz 2007, 17:34

Magda Sz., i aby tak dalej :-)

u mnie na szczescie Zuzka chetnie chodzi ,ale z reguly wraca zmeczona ,moze ostatnio jakby mniej ,ale jest zmeczona :ico_oczko: i z jedzieniem jest roznie ,raz zje wszystko ladnie a innym razem musi byc karmiona :ico_olaboga: czekam kiedy jej to minie

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

21 wrz 2007, 21:15

witam
fajnie ze wasze maluszki chodza do pkola , mi bardzo szkoda Olci ze w tym roku nie poszla no ale trudno , powiem wam za to ze jestem zalamana , jak olbrzymi program ma muj Piotrus w szkole , od tego roku minister podniusl stopien nauczania i poszerzyl program , ten facet to chyba nie mial dziecinstwa .....
u Piotrka w zerowce wymaga sie zeby dziecko liczylo sprawnie do 100 :ico_szoking: dodawalo i odejmowalo na tych liczbach , ma znac wszystkie litery umiec czytac i zaczac pisac zdania ,proste , mowic zdaniami zlozonymi , dzielic na sylaby i gloski , umiec powiedziec w danym slowie jaka gloska jest pierwsza i ostatnia , znac miesiace dni , swieta i tak dalej lista jest dluga :ico_olaboga: a ja jestem zaskoczona , bo ja tego uczylam sie dopiero gdzies w drugiej czy trzeciej klasie , a tu juz zerowka , i jeszcze chca zeby zerowka byla od 5 lat :ico_puknij: dla mnie to juz glupota
no ale sie rozgadalam na temat szkoly sorki , slowotok mnie naszedl .... :ico_noniewiem:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

22 wrz 2007, 18:29

Lady, moge sie tylko podpisac pod toba niczym pod petycje :ico_noniewiem: to jesy chore to za malo powiedziane ...ja tylko cze4kam jak beda "szkolic " dzieci jeszcze nienarodzone :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

24 wrz 2007, 07:35

mal pisze:.ja tylko cze4kam jak beda "szkolic " dzieci jeszcze nienarodzone


no dokladnie , ci ludzie to chyba nie wiedza co to dziecinstwo

a powiem wam jeszcze co do przedszkola , bo mojej przyjaciulki corka chodzi ,skonczyla 4 latka i wiecie ze w tym jej przedszkolu zbieraja kase na ksiazki :ico_szoking: takie normalne do nauki , jak ona zapytala sie dlaczego to panie jej na to ze jak bedzie zerowka od 5 lat to trzeba juz 4 latki douczac , a one wola byc naprzud z programem niz do tylu i jedna z mamus terz powiedziala ze ona to jest zadowolona z takiego podejscia bo nie moze patrzec jak dzieci nic nie robia :ico_puknij: , normalnie porypana jakas (sorki za slownictwo)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

24 wrz 2007, 17:55

:ico_olaboga: bo nie moze patrzec jak dzieci nic nie robia :ico_puknij:
:ico_puknij: :ico_puknij: tyle powiem tej kobiecie :ico_puknij:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

24 wrz 2007, 22:22

u nas w przedszkolu za ksiązki zapłaciałam 36 zł a piotrus ma 3 latka!!!

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

25 wrz 2007, 15:58

aga216, jestem w szoku , uswiadom mnie na jakie ksiazki dawalas pieniazki :ico_noniewiem: no chyba ze to byly na zakup bajeczek

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości