Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

19 gru 2013, 11:08

szkieletorkupomyśl sobie w ten sposób że jak już wszystko zrobicie to wkońcu będziecie mogli sami zamieszkać.Ile ja bym dała aby zamieszkać w domku a nie w tych blokach
Mateusz wczoraj miał te urodzinki na sali zabaw.Imprezka udana , goście można powiedzieć dopisali tylko jednego chłopca nie było.Dzieciaki się wyszalały. Niespodziewałam się że panie tam pracujące tak fajnie wszystko zorganizują.Postaram się póżniej wkleić kilka fotek.A co u was drogie panie.Meldować się prosze

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

19 gru 2013, 12:52

Ile ja bym dała aby zamieszkać w domku a nie w tych blokach
Ojj ja do bloku bym nie wróciła.Wiem że są osoby które nie wyobrażają sobie mieszkać w domu ale dla mnie blok odpada.
Swoje podwórku , duży dom a nie tylko jeden lub dwa pokoje.Ojj to mój raj a tam to jest dosłowne zadupie. Dookoła lasyy i tylko lasyy.Najbliższy sąsiad jakieś 500 m od nas.Sarny zające bażanty ciągle latają koło domu .Mogę dosłownie z gołą pupa latać i nikt mnie nie zobaczy i nikomu nie będzie to przeszkadzać. Do głównej drogi jest baardzo daleko więc cisza i spokój jak mało gdzie.
No oczywiście sielanka będzie z umiarem bo jedna wypłata i utrzymanie domu to cięzka sprawa ale mamy nadzieję że damy rade.

U nas chorobowo nadal.Wszyscy chorzy .Licze na to że do świąt a właściwie chrzcin wyzdrowiejemy.

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

19 gru 2013, 18:37

szkieletorku zdrówka
Wstawiam fotki z urodzin Mateusza

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

22 gru 2013, 18:46

Hejka
Jak tam przygotowania do swiat??
My juz na walizkach, nad ranem wyjezdzamy :ico_oczko:
Oj ciezko spakowac czteroosobowa rodzine na dwutygodniowy wyjazd :ico_olaboga: :ico_chory: za maly samochod mamy :ico_haha_01:


Nie wiem czy bede miala czas jeszcze napisac, takze juz teraz zycze wam Wesolych Swiat :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
BrodzikowaMama
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 21 gru 2012, 21:01

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

24 gru 2013, 17:45

czesc babeczki::) Mleduje sie na watku:)

Niech się spełnią świąteczne życzenia,
te łatwe i trudne do spełnienia.
Niech się spełnią te duże i te małe,
te mówione głośno lub wcale.
Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku,
niech się spełnią w Nowym Roku 2014:)


Dlugo mnie nie bylo....powiem wam ze jednak "walka" z bliniakiami i jeszcze 3 Chlopakami...to wyzywanie....bo ciezko nadal jest:( ale z czasem mam nadzieje ze bedzie lepiej;)

Dziewczyny rosna juz maja po 3 miesiace!!
:ico_dziecko: :ico_dziecko:
My jak zwykle u Rodzinki:)

buziaczki:*

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

10 sty 2014, 09:49

dziewczyny gdzie was wywialo?? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

My w domku juz wrocilismy w zeszlym tygodniu.. droga do polski dobra ale z powrotem juz wesolo nie bylo .. ja zjadlam cos co zaszkodzilo malej i 2 razy zwymiotowala i zrobila 3 duze kupy i jeszcze mnie obsikala.. ale Swieta byly cudowne rodzinne i wesole.. ciezko jest wyjezdzac ale co zrobic :ico_noniewiem:

Hania rosnie szybko dla mnie za szybko.. taka fajniusia teraz bezproblemowa i cycusiowa.. smieje sie juz pieknie i duzo gada guga.. w poniedzialek mamy szczepienie i troche sie martwie :ico_placzek:

Wracajcie.....

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

10 sty 2014, 11:13

No cisza nastała
Ale i ja mam teraz mało czasu . U nas zakupy remont na pierwszym planie i ciągle gdzieś jeździmy, coś zamawiamy kupujemy i robimy.
Martysia rośnie pięknie .Aktualnie ma 5,5kg więc ładnie przybiera .Nadal jest takim wielkim śpiochem ,jakoś 18-19 godz śpi w ciągu doby.Jedynie wieczorami nim zaśnie na noc to czasem marudna jest i trzeba ja troszku nosić. Je w nocy czasem 1 raz ,czasem 2 razy a i często się zdarza że wcale się nie budzi.
Niestety ma to samo co jej siostra ,AZS i jej buzia jest cała czerwona w chorstkach . Kupuje różne kremy by nawilżać ale nie jest nic lepiej,czasem nawet gorzej. Ja przeszłam na dietę ,nie jem żadnych produktów krowich ani jaj. Niedługo wybierzemy się pewno do alergologa.
W tym tyg byłyśmy na szczepieniu .Mała oczywiście bardzo płakała ,ale cycuś uspokoił ja szybko. Nie gorączkowała mi na szczęście .

Zmykam posprzątać domek generalnie bo leń we mnie ostatnio wszedł i nie mam czasu a przede wszystkim sił na na to wszystko razem i by domek lśnił.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

10 sty 2014, 11:14

Aha jeszcze jedno.
Dziewczyny urządzamy kuchnie. Chcemy mieć sprzęt pod zabudowę. I teraz może wy macie też tak i doradzicie mi jaki kupić. Lodówka ,kuchenka ,piekarnik i zmywarka.Nie znam się za bardzo a i nie chce wydać fortuny bo jej nie mam .

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

10 sty 2014, 21:27

Ehhh pustki straszne :(
Ja jestem na forum codziennie i juz myslalam ze nie wrocicie :ico_noniewiem:

Kamilka fajnie ze swieta udane, a Hania slicznie rosnie :-) fajnie ze moge chociaz na nia popatrzec bo reszta naszych watkowych kolezanek swoich dzieci nie chce pokazac :/

My z Pl wrocilismy przedwczoraj, wyjazd nawet ok, chociaz nie obylo sie bez kilku zgrzytow u tesciow :ico_noniewiem:
Najpierw zaliczylismy chrzciny mojego chrzesniaka, pozniej Majki i tak jakos czas zlecial :ico_oczko:

Pierwsze szczepienie mamy we wtorek, tez sie juz troche boje jak to niunia zniesie, zobaczymy tez ile wazy,ostatnio jest tylko na cycu i tak patrzac na wage(domowa) nie przybiera jakos mega duzo ale cos tam przybiera :ico_oczko:


Szkoeletorek Majka miala bardzo czerwone i brzudkie krostki na policzku, tzn to juz po tradziku jej sie zrobila taka szorstka skora, akurat zajechalismy do Pl i wyslalam meza do apteki, babka polecila mu krem Emolium i normalnie zdzialal cuda, w dwa dni wszystko zniknelo i sie nie pojawilo wiecej :ico_sorki:

Wy nie pokazujecie zdjec a ja wam pokaze :ico_haha_01: :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2014, 21:40 przez leona, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

10 sty 2014, 22:42

dziewczyny większość forumowiczek przeniosło się na inne forum bo tutaj ciągle coś się dzieje jak coś to dam namiar> Praktycznie całe "obcasy" tam są

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość