Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 lip 2007, 10:06

wezme 5w1 u nas kosztuje 105,- wiec nie ma tragedii

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

19 lip 2007, 10:15

Witajcie

widze ze wiekszosc mam wybiera szczepionke 5w1, a po kuc tyle razy jak mozna tylko raz- lepiej dla malucha, a na cos "becikowe" tez trzeba przeznaczyc :ico_oczko:

Milunia uwielbia jak siedze z nia i gadam, szczególnie jak moduluje głos, a ona sie wtedy na cała buźkę szczerzy i tylko "a gy" " a hy", " e " , " ge, ge", a mi sie az płakać ze szczescia chce, jak ona tak gaworzy :ico_haha_01:

Ja bym z solarium czy opalaniem na słońcu sie wstrzymała, jakbym karmiła piersią, jak sie dostanie zapalenia lub przewieje piersi to ponoc w cholere boli :ico_chory:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

19 lip 2007, 10:23

czesc Laseczki
:-D
poszlam do solarium wczoraj i nonono mnie piecze chyba przedobrzylam jak na piwrwszy raz po tak dlugim czasie ale co tam :ico_oczko: ladybird23, ja nie karmie wiec nie balam sie ale na sloneczku nie mam jak sie opalic wiec solarka zostala :-D Pewnie jutro moje urwisy przyjada i znow mi sie zacznie a tak fajnie przez ten tydzien bylo :ico_olaboga: chociaz juz sie za nimi troche stesknilam to mogliby jeszcze z tydzien posiedziec na wakacjach :-D

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

19 lip 2007, 10:56

Oj M0rD3CzKa nie zazdroszczę tej piekącej pupy :ico_olaboga:
A co do dzieci to rozumiem Cię, z dziećmi nie zawsze jest różowo, ale bez nich jest o sto razy gorzej. Ja potrafię tęsknic za synkiem jak nie widzę go jeden dzień, a co dopiero więcej.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

19 lip 2007, 11:25

ladybird ja mialam zapalenie zanim poszlam na solarium,a jak poszlam to pozniej niemialam!!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 lip 2007, 11:27

Dobry dzień!
U nas po wczorajszej "awarii" z karmieniem noc luzacka, Hania o 5 i 8 zjadła z cyca :ico_brawa_01: no a teraz ja biegam i sprzątam a ona śpi na powietrzu.Lecę

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 lip 2007, 12:25

kasi.k - do Andrzejka tez trzeba gadac a najlepiej spiewac.Czasem wystarczy brac go wszedzie ze soba np.juz raz pisalam,ze jak ukladam wlosy to biore malego ze soba do lazienki i wsadzam do wanny z lezaczkiem i jest zadowolony bo mnie widzi :-D

agatka - tak - ulewal.Tzn dalej ulewa ale mniej.Po sztucznym mleczku zageszczonym nie ulewa a po mamy mleczku zawsze :ico_placzek:
Tez mialam wyrzuty sumienia,ze musze go dokarmiac.Czulam sie gorsza,ze nie jestem w stanie wykarmic dziecka - mimo,ze piersi sa pelne mleczka :ico_noniewiem:
Ale teraz jak widze,jak moj maly przybiera na wadze i dostaje nowe faldki to mi przechodzi.Dalej daje mu cycusia - wygodny zwlaszcza w nocy - nie trzeba podgrzewac :-D Ale min 3 razy dziennie daje mu tez sztuczne mleczko z Nutritonem :ico_olaboga:

A co do pajaczkow - to Andrzejek nie ma - ale ma naczyniaki od porodu.Takie czerwone plamy na czolku i na powieczkacha.Podobno zejda do roczku i faktycznie robia sie bledsze ale jak placze to sa mega widoczne.

Sliczna twoja Jagodka :ico_brawa_01:

Skaza bialkowa u Andrzejka objawila sie najpierw pojedynczymi krostkami na buzce,potem szorstkie uszka mial i zaczerwienione,to samo na brwiach,ulewal mega duzo jak jadlam ciasto i kawke z mleczkiem pilam.
caro - oj leci,leci :ico_olaboga: Wydaje mi sie,ze dopiero urodzilam a tu prosze - 3 m-ce :ico_wstydzioch:

urmajo - dziekujemy za zyczonka :ico_haha_01: To moze niedlugo spacerek????

mordeczka,zborra,syla - :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: za zyczonka :-D

A obiadki dla Martynki to bardzo dobry pomysl.Mojej siostry corka tez nie chciala pic mleka ani sztucznego ani krowiego - tylko cycus.No ale ile mozna takiego malucha tylko na cycu ???Do pol roku maks :ico_olaboga:

mroweczka - jak jest goraco na dworze to nam sie nie chce jejsc i takiemu maluszkowi tez nie.Nie martw sie - nadrobi pewnie w nocy :-D


zborra - tak jak pisze Marzenka - zaluz sylikonowa nakladke albo daj possac smoczek a potem szybko wloz cycusia.ja tak czasem robila jak Jedrulka mial odpal i nie chcial cyca.

A zmienilas ostatnio dezodorant?Moja znajoma zmienila i synek nie chcial jesc bo mu zapach spod pachy nie odpowiadal :ico_szoking: Smieszne ale prawdziwe :ico_olaboga: Jak jej pediatra to zasugerowal i przestala uzywac to wszystko wrocilo do normy :ico_haha_01:

ladybird23 - my wzielismy pierwsza 6 w 1 a druga wezniemy 5 w 1.Ta pierwsz kosztowala 160 zl a druga - jeszcze nie wiem.mam dopiero recepte :-D
A becikowe juz dawno poszlo........ :ico_olaboga:

No to odpisalam wszystkim :-D Hurra :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

19 lip 2007, 13:17

iw-rybka tylko ze u nas niejest goraco!!! Ale nadrobil na wieczor bo w nocy to on spi :-D

[ Dodano: 2007-07-19, 13:32 ]
czy jak ma Bobo sucha skore za uszkami i tylko za uszkami to moze byc skaza???

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

19 lip 2007, 13:42

dziewczyny potrzebuje pomocy z innej beki niż dziecko :-) czy moze wiecie czym mozna usunąć żywice z sponi męża kurna wyciagnęłam go na spacer i klops usiadł na ławeczce i nonono w żywicy no i było goraco

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

19 lip 2007, 14:15

witam :-D
u nas dzisiaj upał jak ch... :ico_olaboga: załozyłam malej body a po godzinie cala w chrostkach wygladajacych jak potówki... ale czy potówki moga byc tez na brzuszku?? jesc za bardzo mała dziś nie chce, troszkę marudzi a tu jeszcze o 15 mamy szczepienie :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość