Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

28 gru 2007, 08:42

A tak moj Wiki ubierala choinke
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-12-28, 07:43 ]
i lamala sie oplatkiem
Obrazek

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

29 gru 2007, 12:42

Szkrab super fotki :ico_brawa_01: Wika jak zawsze śliczna i tak ładnie ubiera choinkę :-) Ania raczej rozbiera...
Czy ktoś wie jak zrobić by dana osoba z forum nie była ignorowana ?? Ania mi coś poprzyciskała :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

30 gru 2007, 01:48

Witajcie
Naprawde mało tu zgladamy ale chcociaz dobrze ze zagaldamy ja dzis troche melanchlijna dowiedziłm sie dzis rano ze zmarł moj ojciec chcociaz nie miłm z nim kontaktu od wielu lat przktycznie nigdy nie miałm zadnego z nim kotaktu to jest mi bardzo smutno .
Widze ze swieta mineły super u nas tez mineły szybko i bez zadnych rewelacj tylko tyle ze wigilia u nas była . Kuba choruje od 3 tygodni zrazi sie od swojej kzynki i tak sie ciagbie najpierw katar z kaszlem terz gardło :ico_olaboga: o juz urwanie głowy.wpadł na chwilke zeby zajzeci i zobaczc co uwas niem dzis nastroju na nic .

Szkrab ja rowniez dołanczam sie do GRATULACJI
Piekne te zdjecia waszych maluszkow
POZDRAWIM PA

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

31 gru 2007, 19:32

Moniś dobrze że się odezwałaś bo już się niepokoiłam :ico_olaboga:

Obrazek

Obrazek

Wszystkim dzieciaczkom i mamusiom :)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

01 sty 2008, 11:49

Witam was wszystkie w Nowym Roku napewno lepszym od poprzedniego! Strasznie u nas tutaj pusto sie zrobilo :ico_placzek: Jakos dziewczyny nam pouciekaly.

Monis wyrazy wspolczucia.
A u nas Wiki wszystkich nasladuje.Ostatnio widziala ze jak przewracam kartki to slinie palec wiec ona tez teraz pcha paluszek do buzi i potem przewraca kartki w swoich bajakch :-D

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

02 sty 2008, 21:18

Kobitki pokazywać mi się tu częściej , bo się potem o was i wasze szkraby martwię... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

03 sty 2008, 19:56

Witajcie dziewczynki
U nas nic dobrego mowiłm wam ze Kuba choruje byłm juz przez miesiac 2 razy u lekarki bo mu nic nie przechodzi byłm w piatek przed sylwestrem i powiedził mi ze gardło a z soboty na niedziele Kuba dostał w nocy taki kaszel i katar że noc nie przespan maz namnie zły ze chodze po lekarzach i ni to nie daje wezwałm w sylwestra lekarza ale niestety przez ten pogrzeb wrociłm pozno i nie juz nichcił przyjechac no bo wiadomo karzdy chce soe uszykowac na sylwestra przyjechał rano w środe i długo go badła i okało sie ze Kubuś ma zpalenie oskrzeli a nie wiadomo czy nie cos wiecej mało tego powiedził mu ze bardzo czesto drapie sie po brzuszku ma to jzu od kilku miesiecy i teraz dostał na buziaku taka such skorke i co najprawdo podobniej skaza biłakowa a na koniec zapytał mnie o to jak tam z kupka a Kuba jak skonczył 2 miesiace to ciagle problemy z ta kupa zreszta mowiłam wam o tym wszystkim jestem wsciekła bo mogał bym miec do siebie zal jak bym nic nie mowiła lekarce w przychodni ale o tych wszytkich dolegliwosciach jej mowił a ona ze to nic tkiego kupa mowła ze to tak moze byc ze tak niektrore dzieci mają a o tym ze sie drapie to mowiłe ze poprostu moze tak ma i powiedzcie jak tu wiezyc lekarza w przychodni teraz dostał antybiotyk ale niestey nie chce przyjmowac zadnych lekow i trzeba kabinowac jak sie da wczoraj dziadek akurat wiercił dziury wiartarka i udłao sie dac ale za chwilke zwymiotował wszystkim co dostał łacznie z jedzenie a tak bardzo mało je ze masakra . Musi teraz mic diete ale narazie nc nowego nie moge mu dac bo nie wiadomo jak by dostał uczuleni to czy od lekow czy od nowego jedzenia . Musze konczy bo kuba niedaje mi pisac i płcze bo on tez chce komputre jeszcze sie odezwe narazie pa pozdrawiam

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

04 sty 2008, 10:35

Monis przesliczne te zdjęcia Kubusia, udał ci sie synek ze ho ho :ico_brawa_01: U nas tez choroba, filip ma katar i kaszel i tez jakos nie chce przejsc i tak samo jak ty Monis łaze po lekarzach bo boje sie zeby sie nie zrobiło zapalenie oskrzeli tak jak było w twoim przypadku. Biedny Kubus tyle sie musi nameczyc przez lakarzy.
U nas świeta mineły spokojnie tylko musze powiedziec że bardziej sie umeczyłam niz odpoczełam bo to wieczne odwiedziny i cigle sprzatnie i mycie naczyn na okragło :ico_olaboga: Sylwester spedzilismy sami w domu. Filip bardzo atakuje choinke, nie mammowy zebysmy go zostawili samego w pokoju a jak jest z nami to ciagle trzeba go pilnowac :)
Szkrab gratuluje drugiego szcescia!!! Zazdroszcze ci w pozytywnum sensie oczywiscie :ico_oczko: pozdrawiam.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

04 sty 2008, 14:29

Moniś zdrówka Kubusiowi życzę no i te fotki są cudne po prostu :ico_brawa_01: Zresztą wszystkim dzieciom zdrowia życzę.
Jak u was z nocnikiem? Sadzacie już wasze maluszki ? Ania na nocniczku siada robi co ma do zrobienia i wstaje klaszcząc w ręce :D oczywiście bywa i tak że nic nie zrobi i tragedii nie ma.
Mamy dwie górne trójki i pomału widać też dolne trójki i chyba pchają się czwórki... wszystko okupione 39 stopniową gorączką :ups:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

05 sty 2008, 09:53

Filip wogóle nie siada na nocnik, ucieka od niego gdzie pieprz rosnie. Pobawi sie nim , nawet usiadzie w ubranku ale na golaska to nawet mowy nie ma. Chce zaczac nauke sikania na nocnik na wiosne gdy juz bedzie cieplej. U nas w domu nie jest zbyt ciepło i nie za bardzo zeby biegał z goła pupa po domu. Zeby tez nam ciagle ida, wszytko tak pojedynczo, jeden sie konczy drugi zaczyna. Pozdrawiam.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość